2

Pamiętając wszystkie mecze z Espanyolem, to nie widzialem. To ze Lahoz nie umial im dawac kartek za ciagniecie koszylek to nie problem ich. Widzialem mnostwo fauli, ale zdecydowana wiekszosc to faule taktyczne. Oprocz Suareza, jaki faul byl ostry i typowo bezmyślny?

1

ale pomimo wczesniejszych obaw, wg mnie Espanyol nie grał wczoraj strasznie agresywnie( pomijając faul na Suarezie). Nie widzialem typowych polowań na nogi, a tego się spodziewalem

0

MVP dzisiaj jest zdecydowany, pan w zoltej koszulce nie pozwolil by jakiś 22 ziomeczków skradło mu show

1

Hahahahha to jest dramat, on jest niemozliwy

3

Tak jak dzisiaj pisalem, jak sie ma umiejetnosci Coutinho yo nie trzeba czasu na aklimatyzacje i zgranie

2

Pierwsza dziura

0

Valverde odrodzil Albe, z ter Stegena zrobil najlepszego bramkarza, ale co zrobił z Rakiticiem?? To jest idealny piłkarz do tej taktyki

1

Suarez musi zejsc. On tego nie skończy

0

Jak takie cos jest sędzia miedzynarodowym??? To jakby zawodu w głuchy telefon sędziowali głusi

0

Ten Lahoz jest psychiczny. Przeciez on zawsze naszym daje kartki z tylnej czesci ciała. Ooooo Messi zle zasznurowal buty- żółta; oooo Rakitic sie przetargowa-żółta; oooo Pique nie lubi Madrytu- zolta; oooo Suarez- Tobie to od razu zolta

11

Vidal???? Jak jestem pierwszym antyfanem "talentu" Gomesa, to juz bym jego wolał niz Aleixa, przynajmniej byłbym spokojny o czyste konto bramkarza

0

przeciez ja nie napisałem ze strach go wpuszczać ze wzgledów zdrowotnych.

0

noo troche zatracił, ale porównując do np 4miesięcznej przerwy Dembele, to 20dni to okres niezauwazalny. Czy przy sposobie gry Coutinho, jego cechach, jego zaletach musi sie przystosowac? Wg mnie nie, on juz "to" ma; ogladam kilkanascie spotakn Liverpoolu, i Brazylii i czasami miałem wrazenie, ze on zna DNA Barcy lepiej, niz wiekszosc zawodników obecnie grających u nas

0

karny w mecz LM przeciwko City, Mascherano pokazał ter Stegenowi gdzie się ma rzucić, no i obornił, tak w skrocie

0

Coutinho ma taki styl gry, taką technikę, że jestem pewien ze od razu zacznie grać niesamowicie, pauzował ,,tylko" 20dni, takze rytmu meczowego nie zatracił

2

przeciez zagrał na takim poziomie jak Alena, czy Vidal, Messi był odrobinę tylko lepszy. Grał tak jak Gomes przez cały tamten sezon, a trzeba pamietać ile dostali szans: Gomes ich miał zdecydowanie więcej, i zdecydowanie za duzo

9

smieszą mnie ludzie, którzy twierdzą, ze Denis nie umie grać. W Villareal kluczowa postac, u nas w sierpniu i wrzesniu najlepszy piłkarz ofensywny oprócz MEssiego i Alby. Wtedy go szanowaliscie, ale jak zaczal grać co 5meczy to od razu beka z niego

3

ale grali o 2h wczesniej, takze to troche wyrównuje. Wypoczety CR7 to jest nadzieja dla Valenci, która wg mnie jest faworytem tego meczu

1

Sturridge z Icardim mogli by się dobrze dogadywać na boisku, gdyby ten pierwszy był zdrowy

0

chodziło mi o La Liga

4

tylko szkoda, ze sie nie dogaduje z nimi na boisku. Jego statystyki idelanie to pokazują- 0 goli i asyst

2

Bo pojedyncze osoby mnie nie interesuja, ale jak robi to jedna z największych gazet w Hiszpanii to troche wstyd

0

no jak większość często go wysmiewałem, to teraz akurat go troche rozumiem: jesteś jedną z najpopularniejszych ludzi na świecei, masz kilkaset milionów obserwujących i zarobiłes kilka mln $$ dzięki twarzy, wynik meczu bezpieczny, krew się leje jak deszcz w tropikach. Nie skoczylo się, ale mogło

1

nie uwazacie, ze jedank Mundo troche przesadziło z tą okładką? Mozna go nie lubić, smiac sie z niego, z jego gry, ale wyglądalo to dramatycznie, i mogło naprawde zle sie skonczyć i nie wiem czy to dobry pomysl, by akurat teraz sie z tego smiac

12

Szczescie Realu w LM juz sie zaczyna

0

jesli dobrze pamietam, to ktos pisał, że za darmo go pozyskali

33

no nie wytrzymam. Jezeli po tym filmiku ludzie stwierdzają ze rozegrał zawody, to tylko pokazuje jak małe są oczekiwania wobec niego. Zobaczyłem 2-3 zagrania nieszablonowe, a reszta zagrań to potrafi 80% pomocników w La Liga. Po za tym szkoda, że nie pokazali wszystkich strat i idealnie zepsutej kontry. Moze i nie jest tak tragicznie jak poł roku temu, ale to nadal poziom dramatyczny

0

to sie nazywa przepuścic piłke pomiędzy nogami

1

zawodowym sportowcem nie jestem, ale przecietnie pilkarz pokonuje 10km/90minut. Czy to jest takie ciezkie dla osoby, która ćwiczy całe zycie? Sam był dał rade biegać w Barcelonie tyle

0

Chung rozegrał fenomenalne zawody, ile on miał winnerów.... genialne wykorzystanie całego kortu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?