FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najgorsze u Belga jest to, ze te 3tyg mogą nagle przerodzić się w 3 miesiące, ale trzeba zyc nadzieją
3
a najlepsze w ewentualnie takim ustawieniu jest to, że ławka będzie równie potezna: Iniesta, Dembele, Paulinho i Paco
0
Djokovic dopiero co wraca po kontuzji, ale to co gra Chung to fenomen, mega pozytywnie zaskoczył
1
Tak jak mozna bylo sie spodziewac. Genialnie, ale Rakitic i tak byl najlepszy z pomocnikow, oczywiscie wg mnie
0
To akurat proste: sex-taśma i pupil Perez i Zidane
4
Denis ma znacznie lepsze liczby od Gomesa. Mnie smucą ludzie, ktorzy nadal mysla ze Gomes odpali. Ja jestem pewien ze trenerzy sa zmuszani przez klub by go wystawic, bo to jest az niemozliwe by taki gracz dostal tyle szans. Jedyne co on daje to pressing, ale 95% użytkowników tutaj daloby tyle samo, albo i wiecej
4
ale w tym studio Eleven się klóca.... :D mimo ze wiekszosc gada głupoty, to czasami mnie smiesza
3
Ile??? Ronaldo 11? Przeciez to jest niemozliwe
75
Nie zdziwie sie, jak Messi bedzie mial kiedys 13 udanych drybling na 12 prób
0
Zderzenie z bramkarzem OL, zle to wyglądało
0
0-4, 5min zostalo, ciezki mecz za kilka dni, a Valverde zamiast wpuscic dawno Alene to czeka i daje Deulofeu..... Dramat
0
Dla mnie to nic nie zmienia. Jego gra jest dzisiaj komiczna
0
Najgorsze ze oprocz Paulinho nikt z lawki nic nie wniesie do gry. Suarez to powinien juz byc pod prysznicem, jest totalnie beznadziejny dzisiaj
0
Noo oby, bo to słabo wygladalo. Kregi szyjnetez mogly zostac uszkodzone
1
W takiej sytuacji zdfowie Mbappe jest najwazniejsze, ale raczej na Real nie wyzdrowieje i juz mega oslabienie
2
Ale mamy szpital....z tego calkiem dobra ekipe mozna by bylo zbudować
0
Taaaaaaa..... O twojej to nawet nie bede pisal, bo raczej jej nie posiadasz
6
O klasie Gomesa swiadczy fakt jak jest w dzisiejszym meczu odbierany
Zanotowal 2 dobre podania, pressing i juz jest chwalony, pomijajac 3 głupie straty. Jak niskie sa oczekiwania wobec niego
3
Nie tylko dzis
0
Ale on tak gra, ze kazdy dyrektor sportowy od razu skresla go z listy transferowej
0
To jeszcze ktos mysli ze on odpali?
15
Typowy Gomes. Biegnie w zwolnionym tempie, strata rownowagi i nie celne podanie :D
1
dobry sarkazm
0
Jak będą takie warunki jak wczoraj to bedzie loteria i nic nie bedzie pewne
1
Kac jest dla slabych:D
1
Nie ogladalem ani jednego, ale jest jednym z najlepszych pilkarzy w lidze, ktora jest lepsza niz Ekstraklasa, gra regularnie, jest co chwile wybierany do 11 kolejki, MVP kolejki tez byl, wiec nie wiem czemu nie powinien dostac szansy
0
No Dimitrov vs Kyrgios chyba najlepszy mecz narazie podczas AO
0
Taak.
0
Kebab zarełko- najlepszy w Krakowie :D
4
Radwańska to chyba najbardziej przereklamowana sportowczyni w Polsce od dekady