0

biorąc aspekt czysto sportowy( cena i wiek piłkarza nie ma znaczenia) jak oceniacie Verrattirgo i Pjanicia?? tematu Eriksena nie poruszam, bo njuz kilka razy był tutaj analizowany

0

Jak wcxoraj postawilem ma Conora to mnie wysmiano

0

Ogladalem 9 walk Mauweathera i ok 6 z nich wg mnie i opinii ktore czytalem powinien przegrac, ale wygral bo to "zloty chlopiec"

0

Moj towar jest bezcenny, ukryty w tajemnicy

1

Czytałem niżej ze Mayweather zniszczy Conora, serio? Dla mnie jest wręcz przeciwnie, wygrania Floyda bedzie dla mnie niespodzianką, wielu moja teze wysmieje, ale wg mnie Amerykanin jest jednym z najbardziej przereklamowanych nazwisk w sporcie, ile on walk powinien przegrac gdyby nie mial nazwiska. McGregor go zniszczy

5

Tomasz Hajto i wszystko jasne

10

ten gosciu po prawej sprzedaje w Krakowie kebaby na rynku

3

nie taka zła opcja. Wiadomo, Dembele młodszy, perspektywiczny, ale Perisic ciagnął gre Interu przez większą część sezonu

0

jestem zdania, ze z Denisa naprawde moze wyrosnąc zawodnik na podstawową 11 jak juz Iniesta bedzie schodzil ze sceny, a Gomes? Real grał końcowke tak dobrze, bo miał zmienników, dlatego Gomesa na ławce bym widział

0

La lig: Denis-1235 minut; Gomes- 1649+ wiadomo ze Gomes zagrał o ok 400minut wiecej w LM, a Gomes nie był lepszy od Denisa

51

jak mozna pisac ze Denis sie u nas nie sprawdził????? Gosc grał tak mało, ze Iniesta grając tyle grałby słabo. w co 5 meczu wchodził na 10minut, gdy wynik był wiadomy i co on miał zrobic jak nikomu juz nie zalezało?? Albo wejdz do pierwszej 11 po 5 meczach na ławce i zagraj na miare oczekiwan, to potrafi bardzo mało piłkarzy. Nie grał gorzej od Gomesa( co było ciezko) a dostawał Znacznie mniej minut. Zostawic i dac mu Prawdziwa! szanse

0

dwóch Brazylijczyków???????

11

Swietnie napisane odnośnie Realu, dodalbym jeszcze Lucasa i Asensio, ktorzy czesto wchodzili z lawki i nigsy nie zawodzili

0

Kolejny figo. Zdrajca.

0

Nie wydaje mi sie by to bylo możliwe, min 230mln, i znajac nasze zdolności za tych wymienionych pilkarzy nie dostalibysmy nawet 80mln

0

Zaraz ktos napisze ze Eriksen jest podobny do Rakiticia :D a stworzyl najwieksza liczbe sytuacji w calej PL

0

chciałbym taki tytuł, ale wolałbym: Eriksen piłkarzem Barcelony

1

Onomah bardzo duzo meczy w Tottenhamie przesiedział na ławce, jak wchodził to juz jak wynik był roztrzygnięty, takze szału nie robił, ale ofensywa Kogutów nie pozwala na duzo liczbe minut

1

Jak rok temu ManU kupowal Pogbe za 100mln ile tu bylo pisania ze bardzo przeplacili, to co dopiero powiedziec o 150mln, a nawet o 100mln, za Verrattiego? Pogba wg mnie jednak lepszy od Włocha

6

Dodalbym jeszcze: Eriksen to drewno jak Rakitic

0

nie porównuj Hazarda i Turana

0

jakby CHelsea dopłaciła do tego ok 30mln powaznie bym sie zastanowil

0

Myslalem ze Stanimal stawi wiekszy opór, moze sie jedzcze cos zmieni. Ale Nadal jest w takiej formie ze gdyby po drugiej stronie stalo 2 rywali mogliby miec problem

14

jezeli Hiszpania tego nie wygra to bedzie mega sensacja

0

jak chcesz kogos do tiki taki to Eriksen pasuje lepiej niz Verratti

0

Myslisz ze az tak latwo? Nadal jest w mega formie, ale Wawrinka pokazal juz nie raz ze finaly rozgrywa fenomenalnie, polfinal z Murrayem udowodnił ze wytrzymalosc tez ma

2

Ostatni tydzien pokazał ze jest tu wielu faniw tenisa, takze jakie typy na final? Chcialbym wygranej Stana, ale wydaje mi sie 3-1 dla Nadala

1

Znacznie bardziej wole by wkoncu dac wiecej minut Denisowi, ktory juz udowodnil w Villareal ze potrafi grac kombinacyjny futbol, gdyby tylko gral tyle co Gomes....moze nie musielibysmy kulowac Verrattiego czy Eriksena. A Gomes?? Na ławkę wydaje sie dobrym rozwiazaniem, by grac z Girona czy innymi slabszymi, ale do podstawowej 11 wg mnie nigdy nie wejdzie

0

Nooo to by bylo zbyt piękne

0

ja cały czas zakładam ze zmienimy ustawienie na 4-2-3-1 i kto wtedy bedzie grał za Suarezem? Iniesta? Z całą sympatią i szacunkiem do niego, pełny sezon z miare przyzwoitą formą i ilosci minut, asyst rozegrał jakies 3-4 sezony temu. A obok Busquetsa moze zagrac Gomes, Rakitic i przede wszytkim Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?