0

kazdy ma swoje zdanie, oczywiscie jak przyjdzie Verratti bede zadowolony, bo piłkarz to klasy swiatowej, ale osobiscie wole Eriksena, ma to cos w sobie, ze jak ogladam piłke przy nim to wyobrazam sobie go w naszej koszulce

7

Po Obraniaku, Mierzejewskim, Klichu, Wolskim( nie skreslam jeszcze) i paru innych mamy wkoncu rozgrywającego!! Zieliński to moze byc głowny element układanki pod tytułem: Reprezentacja Polski na następne lata. Juz gra bardzo dobrze a moze byc tylko lepiej

1

lepiej Eriksena, tanszy( 10mln mniej wiecj), a piłkarsko gorszy nie jest

1

z wielu sucharów na tej stronie, ten przebija wszystkie :D

0

Lewy najgorszy przez caly mecz i strzela 2 gole

0

Rumunia jest lepszym zespolem od polowy klubów z La Liga

3

To jest niestety fakt. Pomoc Barcelony by wykonac tyle prostopadlych co dzisiaj Maczynski i Zielinski potrzebowalaby pewnie 10 meczy

0

Maczynski widac ze z Krakowa :D twarda glowa

0

Zielinski 3 genialne pilki w ciągu 5minut

3

Kane dzisiaj jako kapitan, no potencjał ma by przebic wszystkie rekordy, zarówno w PL, jak i w kadrze

1

Graj na Wawrzyniaka, on jest cienki

0

dzieki

0

kazdy normalny zarząd by tak postąpił. Ja tam nie chce by go kupywali za te 12mln bo sprzedadzą za 8

0

A gdzie mozna ogladac live? I czy jest jakas strona gdzie moge obejrzec cale walki np z 2015?

45

Ferdkowi i Cycowi kiedys Żłopuś podbieral piwka, sprawdz czy go w szafie nie ma

0

Juz kilka razy czytalem tutaj posty o wrestlingu i wsyzstkie byly o WWE, moje pytanie: czy ktos tutaj ogląda RoH i NJPW?

0

Thiem przełamanie :D

0

Komentatorzy mowili o 3mm, ale wiadomo ze technologia nie zostawiala by zadnych złudzeń

3

bo w Roland Garros nie ma, bo uznali ze pilka pozostawia widoczny znak, niestety czesto sedziowei sie myla

21

Przeczytalem 90 mln i sie wystraszylem

0

ja stwierdzam fakt na dzien dzisiejszy i to co widziałem przez ostatnie 3 lata. Moze daltego ze nie sa zgrani, nie wiem, ale ich atak jest gorszy od pomocy

0

hahaha Argentyna świetny atak??? nazwiska nie grają, ich atak jest najgorszą formacja, tak jestem świadomy co pisze, kazdy kto ogladał czy to Copa America czy MS 2014 to potwierdzi

0

o Aguero nie wspominając

3

Obrona Argentyny jest ich największą zaletą. Pomimo braku nazwisk, grają bardzo dobrze, a atak wrecz przeciwnie, nazwiska są, ale bardzo to kuleje.

0

Odkąd Wawrinka pracuje z Normanem nie moge sie doczekac starcia Wawrinka vs Nadal. W finale Australian Open Nadal byl kontuzjowany wiec nie licze tego spotkania

2

Dzisiaj półfinały Roland Garros. Kto wg was awansuje? Ja stawiam na Wawrinke i Nadala, chociaz nie mam nic przeciwko gdyby Thiem zrobil kolejna niespodziankę

0

Mina i Sanchez marza by grac u nas....ile razy czlowiek juz yo czytał, o grze u nas marzą wszyscy, ale jak przychodzi co do czego, nie mamy kogo kupic

0

Wawrinka jak bedzie miał dzien, a na tym turnieju jeszcze słabego meczu nie zagrał, to nawet taki mistrz obrony jak Murray nic nie poradzi

2

Cala ta saga transferowa z Verrattim zaczyna mi pomalu przypominac sytuacje z Fabregasem. Od min 3 lat staramy sie o jego transfer i nic, z Cesciem bylo podobnie

1

Lost, ale do 3 sezonu; czlowiek jak ogladnie wsyzstkie 6 to wariuje, znaczy ja tak mialem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?