FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kazdy ma swoje zdanie, oczywiscie jak przyjdzie Verratti bede zadowolony, bo piłkarz to klasy swiatowej, ale osobiscie wole Eriksena, ma to cos w sobie, ze jak ogladam piłke przy nim to wyobrazam sobie go w naszej koszulce
7
Po Obraniaku, Mierzejewskim, Klichu, Wolskim( nie skreslam jeszcze) i paru innych mamy wkoncu rozgrywającego!! Zieliński to moze byc głowny element układanki pod tytułem: Reprezentacja Polski na następne lata. Juz gra bardzo dobrze a moze byc tylko lepiej
1
lepiej Eriksena, tanszy( 10mln mniej wiecj), a piłkarsko gorszy nie jest
1
z wielu sucharów na tej stronie, ten przebija wszystkie :D
0
Lewy najgorszy przez caly mecz i strzela 2 gole
0
Rumunia jest lepszym zespolem od polowy klubów z La Liga
3
To jest niestety fakt. Pomoc Barcelony by wykonac tyle prostopadlych co dzisiaj Maczynski i Zielinski potrzebowalaby pewnie 10 meczy
0
Maczynski widac ze z Krakowa :D twarda glowa
0
Zielinski 3 genialne pilki w ciągu 5minut
3
Kane dzisiaj jako kapitan, no potencjał ma by przebic wszystkie rekordy, zarówno w PL, jak i w kadrze
1
Graj na Wawrzyniaka, on jest cienki
0
dzieki
0
kazdy normalny zarząd by tak postąpił. Ja tam nie chce by go kupywali za te 12mln bo sprzedadzą za 8
0
A gdzie mozna ogladac live? I czy jest jakas strona gdzie moge obejrzec cale walki np z 2015?
45
Ferdkowi i Cycowi kiedys Żłopuś podbieral piwka, sprawdz czy go w szafie nie ma
0
Juz kilka razy czytalem tutaj posty o wrestlingu i wsyzstkie byly o WWE, moje pytanie: czy ktos tutaj ogląda RoH i NJPW?
0
Thiem przełamanie :D
0
Komentatorzy mowili o 3mm, ale wiadomo ze technologia nie zostawiala by zadnych złudzeń
3
bo w Roland Garros nie ma, bo uznali ze pilka pozostawia widoczny znak, niestety czesto sedziowei sie myla
21
Przeczytalem 90 mln i sie wystraszylem
0
ja stwierdzam fakt na dzien dzisiejszy i to co widziałem przez ostatnie 3 lata. Moze daltego ze nie sa zgrani, nie wiem, ale ich atak jest gorszy od pomocy
0
hahaha Argentyna świetny atak??? nazwiska nie grają, ich atak jest najgorszą formacja, tak jestem świadomy co pisze, kazdy kto ogladał czy to Copa America czy MS 2014 to potwierdzi
0
o Aguero nie wspominając
3
Obrona Argentyny jest ich największą zaletą. Pomimo braku nazwisk, grają bardzo dobrze, a atak wrecz przeciwnie, nazwiska są, ale bardzo to kuleje.
0
Odkąd Wawrinka pracuje z Normanem nie moge sie doczekac starcia Wawrinka vs Nadal. W finale Australian Open Nadal byl kontuzjowany wiec nie licze tego spotkania
2
Dzisiaj półfinały Roland Garros. Kto wg was awansuje? Ja stawiam na Wawrinke i Nadala, chociaz nie mam nic przeciwko gdyby Thiem zrobil kolejna niespodziankę
0
Mina i Sanchez marza by grac u nas....ile razy czlowiek juz yo czytał, o grze u nas marzą wszyscy, ale jak przychodzi co do czego, nie mamy kogo kupic
0
Wawrinka jak bedzie miał dzien, a na tym turnieju jeszcze słabego meczu nie zagrał, to nawet taki mistrz obrony jak Murray nic nie poradzi
2
Cala ta saga transferowa z Verrattim zaczyna mi pomalu przypominac sytuacje z Fabregasem. Od min 3 lat staramy sie o jego transfer i nic, z Cesciem bylo podobnie
1
Lost, ale do 3 sezonu; czlowiek jak ogladnie wsyzstkie 6 to wariuje, znaczy ja tak mialem