FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego bardzo mnie smiesza komentarze, a jest ich bardzo, bardzo duzo, ze ma mało techniki, jestem w stanie sie nawet pokusic o stwierdzenie, ze technike ma lepsza niz Verratti. A dryblingu obydwaj nie maja
0
wiem, ze jednym filmikiem nie przekonam o jakosci Eriksena, ale spotkalem sie tutaj z opinia ze jest słaby technicznie i asysty ma tylko po stałych fragmentach gry.
1
Dla mnie sam.Eriksen bedzie juz wystarczajacym trnasferem. Wielu tutaj ho nie docenia, ale ogladalem wiele meczy Tottenhamu i wiem, ze on sobie u nas poradzi
1
kazdy moze miec swoje zdanie, ale dla mnie, obok Alvesa i Carvalaja, najlepszy PO na swiecie w poprzednim sezonie
0
Chelsea, Tottenham i City wg mnie beda po za zasiegiem Arsenalu, ManU czy liverpoolu, nie znajac jeszcze transferów danych klubów.
0
oby do nas
0
kibice Liverpoolu chca sprzedazy Sakho, który miał abrdzo dobry sezon na wypożyczeniu w Crystal. Th Reds ma słabą obrone, i jedna afera nie moze pozwolic na sprzedaz dobrego obronce
0
Turan, Rafinha i Gomes- wybrałem 3, ale zaden nigdy nie bedzie wystarczająco dobry na Barcelonę
0
potwierdzenie wykonania przelewu
0
czy jak zrobiłem teraz przelew i potwierdzenia mialo zostac wyslane na emaila, to nie powienienem go dostac od razu. Przelew bedzie dostarczony jutro albo we wtorek, ale potwierdzenie?
8
Ter Stegen tez bardzo dobrze broni karne
0
Ronaldo, Ronaldo, Ronaldo.....gra ktos oprócz niego w tym meczu?
1
dopoki jest ten zarzad, to z idei, dzieki ktorej wiekszosc pokochala ten klub, juz nic nie ma. I jezeli niestety juz odeszlismy od tego, to juz warto kupic pilkarza, ktory moze zmienic nasza pomoc na kilka lat
0
zdecydowanie Eriksen(jestem jego zwolennikiem) i ewentualnie Pjanic
8
Brak pomocy i zamiast wpuścić Denisa, ktory umie cos ogarnąć, to wpuszcza Maroyala....dobra taktyka
0
To jak wytłumaczysz sytuacje z Andre Gomesem, ktory grał znacznie czesciej, a jeszcze gorzej? Myslisz ze tu nie decydowala cena kupna piłkarzy?
0
Zadownik Villarealu, ktoey walczyl w LE, walczyl o awans do LM, a Ceballos dobry sezon w Betisie, druzynie ktora szalu nie robi. W Barcelonie nie pokazał za wiele? Grajac co 5 mecz i wchodzac na 15min to i Iniesta nie pokazał by za wiele
1
Saul tak, ale Ceballos? Denis juz pokazal ze ma znakomite umiejętności( podstawowy zawodnik Villarealu, ktory walczyl o 4 miejsce w PD). Potencjal znacznie większy ma Denis, oczywiscie to jest moja opinia
0
czyli raczej słabo :D
0
ogladał ktos serial: Pod Kopułą?? bo zobaczylem zwiastun i mnie zaciekawił, ale na znanych mi portalach nie ma jakiejs swietnej oceny.
1
myslalem ze slabo wygladal jego sezon u nas. Dawno nie widzialem zeby pomocnik w tak klasowej druzynie zagral tak słabo. Dawidowicz na ME u21 w porównaniu z Gomesem gral przyzwoicie
1
Walker, Eriksen i Dembele
20
Ten mandat to jest taka Twoja truskawka na torcie
58
To jest abc ruchu drogowego
5
Kane wychowanek i calą swoja karierę zawdziecza Kogutom, a i Levy nie jest debilem, by najlepszego napastnika w PL sprzedawac do rywala w lidze. Eriksen nie jest wychowankiem, i od dawna mówil ze chce grac w Bracelonie, mysle ze te 80mln bby wystarczylo
1
Po tym co wydarzylo mi sie w tej sesji to ja coraz bardziej wierze, ze egzaminatorzy losuja egzaminy zdane
1
Muniain chyba w kazdym sezonie leczyl dlugo jakis uraz a i tak tyle udanych dryblingow
15
Kazdy lubi to co lubi i o gustach siennie dyskutuje, ale podziwiam ludzi ktorzy ogladaja F1, dla mnie go najnudniejszy sport jaki jest transmitowany w polskich telewizjach.
0
Paulinho gra w meczu ligi chińskiej. Mecz na Polsat Sport News
0
Zdjecia nie mam, ale bylem i spokojnie wszystko widac