0

Villa co gra w tym sezonie w MLS...szkoda ze tal szybko opuścił Europe

0

po prostu zapytal jakie mamy pomysly na ewentualne zastapienie Neymara. nifdzie nie napisal ze odejdzie

0

Eriksen i Dybala. Za 222mln+ wynagrodzenie Neymara jakie zostałyby zaoszczedzone pewnie by starczylo. Wielu napisze ze nadal nie bedziemy mieli rozgrywajacego, ale w ustawieniu 4-2-3-1, do rotacji na defensywnym pomocniku mamy: Busquetsa, Gomesa, Roberto, Rakiticia i moze byc jeszcze Mascherano.

1

Ja Denisa bym widzial jako pierwszego zmiennika dla Iniesty i Neymara. Widziec to ja wlasnie nie chce Turana i Gomesa

8

jak zagra Arda zamiast Denisa to chyba oszaleje

0

Slabo i beznadziejnie. I w tej slabej druzynie czasami nawet na lawce sie nie miescil

1

W druzynie ktora walczyla o utrzymanie nie gral prawie nic. Juz ma 22 lat takze do mlodych nie nalezy? Wg mnie nigdy nie osiagnie poziomu nawet Evertonu cz np Villareal

1

Mam takie pytanie: czy ktod na prawde mysli ze Samper moze byc zawodnikiem pierwszego składu Barcelony?

9

Ja po meczu z Juve chce tylko jednego: by Denis Suarez zagral min 45min, z calej trojki: On, Rafinha i Gomes zdecydowanie największy talent

0

Znajac system rotacji Zidane moze ale nie musi

3

Neymar jest obecnie w Top5 pilkarzy na swiecie, ale tak sie zastanawiam: dlaczego Real wygral LM i La Lige? Bo mial bardzo mocną ławkę. Za Neymara i jego pensje starczylo ny na 2-3 grajkow swiatowej klasy, moze odrobinę gorszych od Brazylijczyka, ale jednak klasowi.

0

No eleven to rozumiem, ale co ma mecz Lecha do eleven?

0

A mozesz dokladniej wytłumaczyć? Jaki kanal, na ile i za ile?

9

Gdyby on gral tyle co Gomes.... Chciałbym by wkoncu zagral w 3-4 meczach pod rząd

2

Projekt sportowy, ktory mial doprowadzić do wygrania LM w PSG przekonal juz wiele gwiazd, a projekt nie moze zagwarantowac mistrza w dosc slabej Ligue1

0

Mam takie pytanie: czy te cale klauzule sa w Hiszpanii obowiązkowe??

1

Zapłacą klauzule i jeszcze dadzą nam za darmo Krychowiaka...

1

26% to mało??? jakbys nie podał informacji to ja bym szacowal cos w okolicy 10-12%

0

Inter rok temu dokonał transferów głownie ofensywnych, obrone troche olali. Milan kupił solidnego Musacchio, dobrych i młodych bocznych obroncow( Conti i Rodriguez) i klasowego obronce Bonucciego. A wiadomo, ze mecze wygrywa sie atakiem, a mistrzostwa obrona. Nie twierdze ze juz bedą walczyc z Juve jak równy z równym, ale... za 2-3 lata. W tym sezonie stawiam 3 miejsce

1

Carvalaj, Alves i Walker

0

Przynajmniej tańszy i młodszy

0

Gdybysmy mieli 4 pomocnikow na swiatowym poziomie to ten transfer by mial sens, doswiadczony, reprezentant Brazylii i jej podstawowo zawodnik i na zmiennika nadawałby sie idealnie. Ale w naszej sytuacji?? Idiotyzm

1

rowniez priv

0

priv

0

jest tutaj ktos ogarniety z kodeksu pracy? bardzo pilna sprawa

6

Kazdy moze miec swoje zdanie, ale jak czytam komentarze, ze Eriksen i Alli to piłkarze box-to-box to nie wiem co powiedziec

3

To jest pilkarz jakiego Barca potrzebuje, wg mnie bardziej niz Verrattiego

0

Tottenham jest od 2 lat lepszym klubem od City i w nadchodzącym sezonie nie bedzie inaczej, bo Koguty są dla mnie faworytem do wygrania PL

2

Alli spoko opcja, ale bylby jeszcze droższy od Eriksena. To perelka w Anglii i jest tam traktowany wyjątkowy.

9

Jezeli jest jakis PO, za ktorego trzeba byloby dac 50mln to jest to wlasnie Walker

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?