FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa co gra w tym sezonie w MLS...szkoda ze tal szybko opuścił Europe
0
po prostu zapytal jakie mamy pomysly na ewentualne zastapienie Neymara. nifdzie nie napisal ze odejdzie
0
Eriksen i Dybala. Za 222mln+ wynagrodzenie Neymara jakie zostałyby zaoszczedzone pewnie by starczylo. Wielu napisze ze nadal nie bedziemy mieli rozgrywajacego, ale w ustawieniu 4-2-3-1, do rotacji na defensywnym pomocniku mamy: Busquetsa, Gomesa, Roberto, Rakiticia i moze byc jeszcze Mascherano.
1
Ja Denisa bym widzial jako pierwszego zmiennika dla Iniesty i Neymara. Widziec to ja wlasnie nie chce Turana i Gomesa
8
jak zagra Arda zamiast Denisa to chyba oszaleje
0
Slabo i beznadziejnie. I w tej slabej druzynie czasami nawet na lawce sie nie miescil
1
W druzynie ktora walczyla o utrzymanie nie gral prawie nic. Juz ma 22 lat takze do mlodych nie nalezy? Wg mnie nigdy nie osiagnie poziomu nawet Evertonu cz np Villareal
1
Mam takie pytanie: czy ktod na prawde mysli ze Samper moze byc zawodnikiem pierwszego składu Barcelony?
9
Ja po meczu z Juve chce tylko jednego: by Denis Suarez zagral min 45min, z calej trojki: On, Rafinha i Gomes zdecydowanie największy talent
0
Znajac system rotacji Zidane moze ale nie musi
3
Neymar jest obecnie w Top5 pilkarzy na swiecie, ale tak sie zastanawiam: dlaczego Real wygral LM i La Lige? Bo mial bardzo mocną ławkę. Za Neymara i jego pensje starczylo ny na 2-3 grajkow swiatowej klasy, moze odrobinę gorszych od Brazylijczyka, ale jednak klasowi.
0
No eleven to rozumiem, ale co ma mecz Lecha do eleven?
0
A mozesz dokladniej wytłumaczyć? Jaki kanal, na ile i za ile?
9
Gdyby on gral tyle co Gomes.... Chciałbym by wkoncu zagral w 3-4 meczach pod rząd
2
Projekt sportowy, ktory mial doprowadzić do wygrania LM w PSG przekonal juz wiele gwiazd, a projekt nie moze zagwarantowac mistrza w dosc slabej Ligue1
0
Mam takie pytanie: czy te cale klauzule sa w Hiszpanii obowiązkowe??
1
Zapłacą klauzule i jeszcze dadzą nam za darmo Krychowiaka...
1
26% to mało??? jakbys nie podał informacji to ja bym szacowal cos w okolicy 10-12%
0
Inter rok temu dokonał transferów głownie ofensywnych, obrone troche olali. Milan kupił solidnego Musacchio, dobrych i młodych bocznych obroncow( Conti i Rodriguez) i klasowego obronce Bonucciego. A wiadomo, ze mecze wygrywa sie atakiem, a mistrzostwa obrona. Nie twierdze ze juz bedą walczyc z Juve jak równy z równym, ale... za 2-3 lata. W tym sezonie stawiam 3 miejsce
1
Carvalaj, Alves i Walker
0
Przynajmniej tańszy i młodszy
0
Gdybysmy mieli 4 pomocnikow na swiatowym poziomie to ten transfer by mial sens, doswiadczony, reprezentant Brazylii i jej podstawowo zawodnik i na zmiennika nadawałby sie idealnie. Ale w naszej sytuacji?? Idiotyzm
1
rowniez priv
0
priv
0
jest tutaj ktos ogarniety z kodeksu pracy? bardzo pilna sprawa
6
Kazdy moze miec swoje zdanie, ale jak czytam komentarze, ze Eriksen i Alli to piłkarze box-to-box to nie wiem co powiedziec
3
To jest pilkarz jakiego Barca potrzebuje, wg mnie bardziej niz Verrattiego
0
Tottenham jest od 2 lat lepszym klubem od City i w nadchodzącym sezonie nie bedzie inaczej, bo Koguty są dla mnie faworytem do wygrania PL
2
Alli spoko opcja, ale bylby jeszcze droższy od Eriksena. To perelka w Anglii i jest tam traktowany wyjątkowy.
9
Jezeli jest jakis PO, za ktorego trzeba byloby dac 50mln to jest to wlasnie Walker