FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To jest pilkarz jakiego Barca potrzebuje, wg mnie bardziej niz Verrattiego
0
Tottenham jest od 2 lat lepszym klubem od City i w nadchodzącym sezonie nie bedzie inaczej, bo Koguty są dla mnie faworytem do wygrania PL
2
Alli spoko opcja, ale bylby jeszcze droższy od Eriksena. To perelka w Anglii i jest tam traktowany wyjątkowy.
9
Jezeli jest jakis PO, za ktorego trzeba byloby dac 50mln to jest to wlasnie Walker
0
Varmaelen przeszedł pozytywnie dzisiejsze badania??
1
Skad sie urwalem? serio?? za przeproszeniem- trzeba byc idiotą by uwazac ze Eriksen gra na skrzydle albo ogladac futbol od 2 dni. Idac takim tokiem rozumowania to Ronaldo nadal jest skrzydłowym
12
Verratti jest biegajacy czyli odpada :D jak czytam ze Eriksen nie jest rozgrywającym to juz nawet mnie to nie smieszy. Jest lepszy w tym aspekcie od Włocha
1
Moje zdanie jest calkowicie inne:
1) Theo- oczywiscie w El Clasico czy innych waznych meczach bedzie grał Marcelo, ale ZZ pokazał, ze system rotacji działa u niego bardzo dobrze, a do tej pory nie miał dobrego zmiennika dla MArcelo, Theo wydaje sie do tego idealny.
2) Vallejo- przez kilka gazet niemieckich najlepszy transfer(wypozyczenie) obroncy w ostatnim sezonie Bundesligi. U21 mu nie wyszło, ale gosc ma potencjał, a Mere? Wyróżniający sie zawodnik w spadkowiczu, a U21 równiez bardzo słabe.
3)Llorente- jego gry za czesto nie widziałem, ale jak ma byc drugim Casemiro to bedzie dla nas kiepska wiadomosc. Casemiro w tym sezonie byl znacznie lepszy od Busquetsa( mówię tylko o tym sezonie) i znacznie poprawil sie w rozegraniu.
0
no a jak było na Euro? Tylko 1/4, 1/2 i finały z ciekawych meczy były w otwartej, wszystkie ciekawe mecze fazy grupowej były na premium
3
na Euro 2016 w otwartym Polsacie mecze hitowe typu: Albania vs Rumunia. Teraz Wimbledon i pokazywane mecze drugorzędne. Jak polsat bedzie miało LM to trzeba się szykowac na starcia: Apoel vs Bayer Leverkusen
4
Ziemia jest płaska, to zdjęcie to najlepszy dowód; http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201706/1497887462_by_Johnu.jpg?1498100031 :D
0
dokładnie. Transfer idealny. Zazwyczaj jestem przeciwnikiem piłakrzy, którzy potrafią grać na kilku pozycjach, ale Azpilicueta? Na kazdej pozycji, w kazdej formacji radzi sobie bardzo dobrze
3
wg mnie ma gosciu potencjal by za 2-3 lata zastapic Inieste, tylko potrzeba mu minut. Dac mu prawdziwa szanse, GOmes dostał taką w tym sezonie, grał bardzo duzo, i z tej okazji nie skorzystał; czas zaufac Denisowi
0
ale jak czytam jak ludzi robią w ****( np, wwyplata 4tyg po terminie, ustalona liczna godzin 160, a przepracowane 70h) to troche nie wyglada to wesolo
0
czy ktos tutaj pracowal prze firme inc? jakie macie zdanie o tej firmie? bo dostalem dobra ofertę pracy od nich na wakacje, ale jak czytalem opinię to mnioe troche przeraza
0
No jeszcze 3 czy 4 sezony temu gralismy z Helsinkami czy Nicea i innymi " potegami"
0
Osobiście wole Eriksena niz Verrattiego. Ale znacznie tańszy?? Raczej mniej niz 80mln nie wyjdzie
3
Jak sie potrafi robic transfery, to rynek za maly by nie byl. Pierwszy prd z wielu: Chcielismy Dembele- ok, dobry pilkarz, ale kto zabronil sie interesowac Bernardo Silva, którego City kupilo za 40mln
1
trzeba przyznac, ze Antiga robi swietna robote. Z druzyny słabej, zrobił druzyne ktora moze wygrac z kazdym, jeszcze tylko musza ustabilizowac forme
0
Pisalem to juz i bede pisał. My mamy odpowiedz na Ceballosa. Ceballos błyszczał jeden sezon w srednim(srednie to nawet za duze slowo) Realu Betis, a u nas jest pewien zawodnik, w podobnym wieku, który błyszczal w europejskich pucharach, Marcelino nie wyobrazal sobie skladu bez niego, ktory niestety w tym sezonie nie grał regularnie, chyba tylko przez idiotyczny transfer pewnego pilkarza z Valencii dokonany przez Lucho
0
No ja juz bylem na 48osob i bylo juz mega :D takze moze byc tylko lepiej, i ile dom nie jest Twoj:D
2
Na TVN7 idzie Project X, nawiązując do tego filmu, jak myslicie, największa "domowka" odbyla sie na ile osób?
0
moze za szybko, ale ja uwazam, ze jednak Valverde postawi na jego ulubioną formacje, czyli: 4-2-3-1, a do tego ustawienia bardziej nam jest teraz potrzebny transfer Eriksena, niz np Verrattiego
0
To jest dokladnie to o czym napisałem wczesniej. Tak wyglada ustawienie wyjsciowe, i uwierz mi, obejrzalem min 35spotkan Tottenhamu w tym sezonie, i oni tak łatwo wymieniaja sie pozycjami, ze nie mozna ich przypisac do jednej pozycji.
0
no tak, ale kilka meczy z jego udzialem widziałem i jakos nie zrobil na mnie wielkiego wrazenia, oprcz bramki z BVB
0
''Grą tych zawodników"-- jezeli sugerujesz sie grą , to nie powinienes miec watpliwosci gdzie jest pozycja Eriksena, czyli pomocnik. COutniho i Alli moze i czasem są skrzdyłowymi, ale nie Duńczyk.
1
ale w sumie on w tej akcji, oprocz szybkosci niczego nie pokazal. Moze wielu to sie nie spodoba co napisze, ale dla mnie to taki drugi Adama Traore, czyli dzida i do przodu. DO Premier LEague idealny, ale do Barcelony, ktory cały czas ma pilke? Mam duze watpliwosci
5
a ja nie wiem ile trzeba tłumaczyc ze cała trojka,a zwłaszcza Eriksen nie sa skrzydłowymi, tylko pomocnikami. Nie wiem czym sie sugerujecie, grafiką przedstawiającą składy?? wg niej Messi gra na skrzydle,a wiemy ze tam spedza 15% minut w meczu
0
Jakie są najlepiej odegrane męskie role filmowe wedlug Was? Nie patrzac na filmweb, czy inne strony z recenzjami.
0
na okladce Mundo................Despacito!! :D bardziej znane pod tytułem: Wieśka Tico