FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda ze nie w presezonie nie ma meczu: Barcelons vs Barcelona B
0
kazdy ma swoich faworytow, a przyznam szczerze, ze walk Juniora za duzo nie widziałem(2, moze 3)
0
zeby Ci wszyscy ludzie, ktorzy skreslaja Conora po 10 sekundach walki, jeszcze tego nie cofali. Conor to najlepszy zawodnik MMA w stojce, jakiego ogladalem, a ogladam dosc czesto.
0
taaa, tylko Cwiąkała zawsze jak mu cisnie to gdy sam Miroslawski zaczał, nigdy sam nie zaczyna "wojny", a co do kibicowania: Borek jest fanatykiem Realu, i jako komentator pokazuje pelen profesjonalizm, i nie słychac jego przypodoban, dlatego np jego juz oubie, mimo ze kibicuje Realowi
6
Komentarz usunięty
0
zapewne to czego ty nie masz, mianowicie racjonalne myslenie. Jakbysmy sprzedali Neymara, to jestem pewien ze juz ani razu nie uslyszelibysmy o Paulinho. Oczywiscie ze wszystko jest uzgadniane z pilkarzami. Nie powiesz mi ze Tata Martino na trenera to nie była dezycja Messiego
6
a Ty serio myslisz ze przed dokonaniem transferu, czy przed ustaleniem składu na mecz nic do głosu nie mają Neymar, Suarez, Iniesta czy tym bardziej Messi?? Paulinho to jest ewidentna zachcianka Neymara, nawet nasz zarzad nie jest na tyle głupi by sprowadzic kogos z Chin
0
o 2:00 Tottenham vs Roma dla zainteresowanych
2
tylko wiedzac, ze poprzedni sezon mial fatalny( a grał bardzo duzo co jest idiotyczne), wiedzac ze jest nowy trener, wiedzac ze wszyscy na niego narzekają, wiedzac ze Denis skrócił sobie wakacje i jest jeszcze Alenia, powinien zdecydowac sie na krotszy okres wakacji, jezeli nie chce wylądowac na trybunach, chyba ze na Valverde tez ma jakis szantaz jak na Enrique
0
dziekóweczka Tobie i elmagico
0
gdzie mogę obejrzec House of cards z napisami??
4
Turan nic mu nie pomagał w obronie, a grał przeciwko: Alex Sandro( jeden z lepszy LO grajacych w ataku) i Douglas Costa
0
słownik w telefonie :D
6
razem z Denisem najlepsi w Barcelonie w drugiej połowie
0
ma ktos informacje, ile kontaktow z pilka mial wczoraj Rakitic??
0
Obydwoje by sobie bez problemu poradzili w Barcelonie, klasowi piłkarze, tylko jest jedwn problem. Klopp chce bydowac Liverpool wokół Coutinho, a Eriksena to czołowy piłkarz Tottenhamu, druzyny ktora jedyna mogla zagrozić Chelsea a i Levy nie chętnie sprzedaje takich zawodnikow
0
zapomnialem o ty, ale nawet najlepsi pudłują w takich okazjach. Skupiłem sie głownie na jego grze kombinacyjnej i jak kreowal gre
1
jak zobaczylem czerwona kartke to 4 razy ogladalem powtorke :D :D geniusz
3
jedna jaskolka wiosny nie czyni, ale nareszcie Denis zagral jak w Villareal, gra kombinacyjna, dryblingi, nir bał sie brac odpowiedzialnosci; szkoda tylko tego podania do Luisa. Ale razem z Alena bardzo dobrze sie rozumieli.
3
Xdddd najlepszy dw drugie polowie w naszej druzynie
9
Duet Alena & Denis rozumie sie bardzo dobrze. Najlepsi pilkarze w drugie polowie w naszej drużynie
1
3-4 razy ladnie wprowadzil polke do ofensywy, narazie w drugiej polowie najlepsyz w ofensywie
1
Naingollan xddddd Ulatowski......idz spać
3
W ktorym meczu byla czerwona???
38
Takiwgo pressingu to nawet z PSG nie bylo....:D
2
Ja rozumiem ze kazdy chce zaimponowac sie nowemu trenerowi, pokazac sie z dobrek strony, ale zeby Messi bronil w na wysokosci naszej bramki???
1
Czlowiek czeka na mecz 2miesiąca, czeka do północy, liczy na ciekawe widowisko, ale nawet najlepsze widowisko moze zostac zepsute przez duet Iwanski&Ulatowski. Oni powinni byc lektorem do melodramatow
0
napisalem oprocz Suarez i ter Stegena
0
Rakitic, Iniesta, i pewnie Vidal. Digne w waznych meczach tez juz grywal zamiast Alby, a faktycznie, ominąłem Busquetsa, mój bład
0
oprócz Suareza i bramkarza to wszyscy zawodnicy once de gala. czy w takich meczach nie lepiej mieszac skaldy? zeby nie bylo ze juz narzekam na Valverde tylko to jest moje zdanie, dac troche nowosci(Semedo, Denis). W drugiej polowie na pewno wejda, ale pomieszanie once de gali i rezerw byloby wg mnie jeszcze lepsze