FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96, mówi to ten który od miesiąca pisał, że Hurkacz wygra Wimbledon czy Niemcy pokonają Hiszpanię
0
@tomek8756, tak się właśnie dzieje jak @Transu96 opuści biurko i dom, on nie wie jak się zachowywać w realnym świecie
0
@agaFCB, najwyżej dołączy do Huberta, widocznie najlepsi odpadają
0
@agaFCB, nakręcasz się przy każdym meczu Carlosa, a na końcu on to i tak zazwyczaj wygrywa ;p
1
@Joe_Barbaro, oby!!!
2
@Luciano99, ale grał z kontuzjom i może jeszcze był skszydłowym
0
Messi powinien wziąć kilka lekcji strzelania karnych od Cristiano Ronaldo, bo kiedyś przez niego odpadną
0
@MesQueUnClub96, nic tylko zostać Argentyńczykiem
0
@FcPortoFan1999, koszykarzy?
Ciebie ta Finlandia chyba pokonała
3
@MesQueUnClub96, musisz się zregenerować, bo już jutro odpadają Niemcy
1
@NeroTFP1, dziw bierze, że są na świecie ludzie, którzy piszą „Finą”
5
Na Safari nie mogę ani zaakceptować ani odrzucić ciasteczek. Nie mogę przeglądać strony na telefonie. Czy ktoś jeszcze ma ten problem?
0
Dodi ustawił sobie jakiś czarny avatar, chyba żałoba weszła
1
@TaleOfUs, jak to się stało jeśli był krecz?
5
@Rust_Cohle, oby nie :)
1
Dzisiaj Hurkacz, jutro Niemcy @MesQueUnClub96
1
@Zoker, nie zgodzę się z tym, że Bellingham był lepszy niż Vini. Pierwsza część sezonu Anglik miał dobrą, a Vini był równy cały sezon, nie ujmuj mu
8
@Arden, już jutro chce zobaczyć smutne i zapłakane twarze niemieckich kibiców
7
@TheNekro94, jak się ogląda takiego Viniciusa, Mbappe czy Bellinghama to gdzie im do najlepszych, których jeszcze niedawno mogliśmy oglądać. Przepaść.
Oglądam ME i w momencie kiedy pierwszy raz widać w meczu Mbappe czy Jude to Messi w tym czasie ma kilka akcji za sobą xD Będziemy tęsknić za terrorysta kiedy już odejdzie od piłki
0
@tristan87, Boras dostał Mbappe i Ronaldo
1
@tadzik447, oczywiście, że po PO będzie PiS, jedni i drudzy są beznadziejni, a i tak między sobą będą się zmieniać
0
@Cioldan, kolegę ktoś musiał chyba mocno zranić jeśli słysząc o ślubie od razu myśli o rozwodzie
0
@Miszak, gdzie Ty masz tam coś o rodzinie, bo nie widzę
0
@mrboom, jaka Ilicic ma historię? Mógłby ktoś objaśnić?
0
@FcPortoFan1999, pamiętam xd
2
@FcPortoFan1999, no mi nie musisz dziękować, bo ja bym z Tobą nie chciał nawet meczu oglądać, bo włączyłbyś pewnie Ekstraklasę.
O ślubie nawet nie mówię.
0
@FcPortoFan1999, aż się nie obudzisz z ręką w nocniku
2
@FcPortoFan1999, to jakie jest małżeństwo zależy od osób, które ten ślub biorą. Nie oceniaj tego w taki sposób, bo całe życie będziesz sam oglądając Ekstraklasę.
Tak wiem, niesamowite to będzie życie
11
@FcPortoFan1999, biorąc ślub z kimś kogo kocham nie myślę o rozwodzie xd
0
@ProMILs, aha, tak bym na to nie spojrzał w takim razie