1

@MesQueUnClub96, mówi to ten który od miesiąca pisał, że Hurkacz wygra Wimbledon czy Niemcy pokonają Hiszpanię

0

@tomek8756, tak się właśnie dzieje jak @Transu96 opuści biurko i dom, on nie wie jak się zachowywać w realnym świecie

0

@agaFCB, najwyżej dołączy do Huberta, widocznie najlepsi odpadają

0

@agaFCB, nakręcasz się przy każdym meczu Carlosa, a na końcu on to i tak zazwyczaj wygrywa ;p

1

@Joe_Barbaro, oby!!!

2

@Luciano99, ale grał z kontuzjom i może jeszcze był skszydłowym

0

Messi powinien wziąć kilka lekcji strzelania karnych od Cristiano Ronaldo, bo kiedyś przez niego odpadną

0

@MesQueUnClub96, nic tylko zostać Argentyńczykiem

0

@FcPortoFan1999, koszykarzy?

Ciebie ta Finlandia chyba pokonała

3

@MesQueUnClub96, musisz się zregenerować, bo już jutro odpadają Niemcy

1

@NeroTFP1, dziw bierze, że są na świecie ludzie, którzy piszą „Finą”

5

Na Safari nie mogę ani zaakceptować ani odrzucić ciasteczek. Nie mogę przeglądać strony na telefonie. Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

0

Dodi ustawił sobie jakiś czarny avatar, chyba żałoba weszła

1

@TaleOfUs, jak to się stało jeśli był krecz?

5

@Rust_Cohle, oby nie :)

1

Dzisiaj Hurkacz, jutro Niemcy @MesQueUnClub96

1

@Zoker, nie zgodzę się z tym, że Bellingham był lepszy niż Vini. Pierwsza część sezonu Anglik miał dobrą, a Vini był równy cały sezon, nie ujmuj mu

8

@Arden, już jutro chce zobaczyć smutne i zapłakane twarze niemieckich kibiców

7

@TheNekro94, jak się ogląda takiego Viniciusa, Mbappe czy Bellinghama to gdzie im do najlepszych, których jeszcze niedawno mogliśmy oglądać. Przepaść.

Oglądam ME i w momencie kiedy pierwszy raz widać w meczu Mbappe czy Jude to Messi w tym czasie ma kilka akcji za sobą xD Będziemy tęsknić za terrorysta kiedy już odejdzie od piłki

0

@tristan87, Boras dostał Mbappe i Ronaldo

1

@tadzik447, oczywiście, że po PO będzie PiS, jedni i drudzy są beznadziejni, a i tak między sobą będą się zmieniać

0

@Cioldan, kolegę ktoś musiał chyba mocno zranić jeśli słysząc o ślubie od razu myśli o rozwodzie

0

@Miszak, gdzie Ty masz tam coś o rodzinie, bo nie widzę

0

@mrboom, jaka Ilicic ma historię? Mógłby ktoś objaśnić?

0

@FcPortoFan1999, pamiętam xd

2

@FcPortoFan1999, no mi nie musisz dziękować, bo ja bym z Tobą nie chciał nawet meczu oglądać, bo włączyłbyś pewnie Ekstraklasę.

O ślubie nawet nie mówię.

0

@FcPortoFan1999, aż się nie obudzisz z ręką w nocniku

2

@FcPortoFan1999, to jakie jest małżeństwo zależy od osób, które ten ślub biorą. Nie oceniaj tego w taki sposób, bo całe życie będziesz sam oglądając Ekstraklasę.

Tak wiem, niesamowite to będzie życie

11

@FcPortoFan1999, biorąc ślub z kimś kogo kocham nie myślę o rozwodzie xd

0

@ProMILs, aha, tak bym na to nie spojrzał w takim razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?