1

@MesQueUnClub96, po Ciebie mogliby przyjechać, każdy by im podziękował :)

1

@MesQueUnClub96, Ty serio myślisz, że nikt nie widzi tego, że Twoje komentarze są jedną wielką prowokacją?

Skończ człowieku

0

@Sulimo, tak, ja pisałem. Liczyłem, że moje modlitwy zostaną wysłuchane

0

Co wy się martwicie o Maxa jak on dziś do mety nie dojedzie nawet

4

Przyjemnie mi się ogląda brak dominacji Red Bulla

1

Mało brakowało, a Magnussen byłby mistrzem świata

1

Najpierw paletkarze, potem oponiarze, szalony dzień

7

@Lucyfffer, Anka jest osobą publiczną i powinna być świadoma, że ludzie zareagują kiedy Hiszpan będzie trzymał głowę w jej kroczu

7

@Lucyfffer, powinni mu zabrać obywatelstwo

W sumie on i tak bardziej Niemiec jak Polak

13

@MesQueUnClub96, to nie oglądaj i skończ jęczeć

0

@blakkudium, oby nie wrócił

1

@HypeR, mieć żonę, która potrafi gotować to wielkie szczęście, nie musi być po szkole kulinarnej :D

1

@Rust_Cohle, kusi mnie żeby tu coś napisać, ale wiem, że element się na mnie czai

2

@fur_Deutschland, na La Rambli mam za darmo niektóre rzeczy, więc nie muszę płacić za takie atrakcje

1

@Rust_Cohle, trzeba sobie powiedzieć otwarcie - jesteśmy mistrzami świata

0

@FcPortoFan1999, dzięki temu, że jesteś fanem Ekstraklasy Twój humor wskoczył na wyższy poziom

6

@MesQueUnClub96, czyli tylko potwierdzasz, że niektóre komentarze piszesz dla atencji żeby zwrócić na siebie uwagę, a niekoniecznie żeby poszukać pomocy?

0

@MesQueUnClub96, przecież Ty nie przejmujesz się żadną opinią, która tutaj dostajesz, bo z tygodnia na tydzień piszesz cały czas to samo, a krytyka lub nawet próby pomocy niektorzych użytkowników do Ciebie nie trafiają :D

3

@MesQueUnClub96, nie muszę go znać, a nawet bym nie chciał.

Wystarczy, że poczytam to co Ty tutaj piszesz.

1

Komentarz usunięty

0

@MateS, a w jakiej jesteś miejscowości?

1

@July_6_BcN, nie muszę ich oceniać, oni są nieocenieni

1

@Toretto, wystawiłem opinie kilka lat temu i nigdy się nie pojawiła wśród opinii danej firmy, nie mam pojęcia dlaczego

Narzeczona ostatnio wystawiła również opinię negatywną i też się nie pojawiła

1

Zna ktoś temat publikowania opinii na Google i dlaczego niektóre z nich się tam nie pojawiają? Opinia wystawiona bez żadnych wulgaryzmów, prywatnych wycieczek. Zwyczajnie opinia na temat firmy i jej działania, a nie została opublikowana. Firmy mogą tego typu opinie blokować?

0

Mam nadzieję, że Verstappen nie wygra w ten weekend. To byłaby bardzo dobra historia

5

@MesQueUnClub96, Ciebie i te Twoje historyjki będę zgłaszać za każdym razem, bo te Twoje prowokacje za każdym razem powinny być wyrzucane do kosza XD

3

@MesQueUnClub96, fajna historia

Zgłoszony

2

Wejdzie na boisko Lewandowski ze swoimi umiejętnościami rozegrania i szybko przestaniemy grać w piłkę

0

No nie wierzyłem w naszych, ale teraz widzę w nas faworytów do Euro. Dobrze się to wszystko układa

1

@NeroTFP1, La Rambla w całej okazałości. Czy kogoś to jeszcze dziwi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?