FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96, po Ciebie mogliby przyjechać, każdy by im podziękował :)
1
@MesQueUnClub96, Ty serio myślisz, że nikt nie widzi tego, że Twoje komentarze są jedną wielką prowokacją?
Skończ człowieku
0
@Sulimo, tak, ja pisałem. Liczyłem, że moje modlitwy zostaną wysłuchane
0
Co wy się martwicie o Maxa jak on dziś do mety nie dojedzie nawet
4
Przyjemnie mi się ogląda brak dominacji Red Bulla
1
Mało brakowało, a Magnussen byłby mistrzem świata
1
Najpierw paletkarze, potem oponiarze, szalony dzień
7
@Lucyfffer, Anka jest osobą publiczną i powinna być świadoma, że ludzie zareagują kiedy Hiszpan będzie trzymał głowę w jej kroczu
7
@Lucyfffer, powinni mu zabrać obywatelstwo
W sumie on i tak bardziej Niemiec jak Polak
13
@MesQueUnClub96, to nie oglądaj i skończ jęczeć
0
@blakkudium, oby nie wrócił
1
@HypeR, mieć żonę, która potrafi gotować to wielkie szczęście, nie musi być po szkole kulinarnej :D
1
@Rust_Cohle, kusi mnie żeby tu coś napisać, ale wiem, że element się na mnie czai
2
@fur_Deutschland, na La Rambli mam za darmo niektóre rzeczy, więc nie muszę płacić za takie atrakcje
1
@Rust_Cohle, trzeba sobie powiedzieć otwarcie - jesteśmy mistrzami świata
0
@FcPortoFan1999, dzięki temu, że jesteś fanem Ekstraklasy Twój humor wskoczył na wyższy poziom
6
@MesQueUnClub96, czyli tylko potwierdzasz, że niektóre komentarze piszesz dla atencji żeby zwrócić na siebie uwagę, a niekoniecznie żeby poszukać pomocy?
0
@MesQueUnClub96, przecież Ty nie przejmujesz się żadną opinią, która tutaj dostajesz, bo z tygodnia na tydzień piszesz cały czas to samo, a krytyka lub nawet próby pomocy niektorzych użytkowników do Ciebie nie trafiają :D
3
@MesQueUnClub96, nie muszę go znać, a nawet bym nie chciał.
Wystarczy, że poczytam to co Ty tutaj piszesz.
1
Komentarz usunięty
0
@MateS, a w jakiej jesteś miejscowości?
1
@July_6_BcN, nie muszę ich oceniać, oni są nieocenieni
1
@Toretto, wystawiłem opinie kilka lat temu i nigdy się nie pojawiła wśród opinii danej firmy, nie mam pojęcia dlaczego
Narzeczona ostatnio wystawiła również opinię negatywną i też się nie pojawiła
1
Zna ktoś temat publikowania opinii na Google i dlaczego niektóre z nich się tam nie pojawiają? Opinia wystawiona bez żadnych wulgaryzmów, prywatnych wycieczek. Zwyczajnie opinia na temat firmy i jej działania, a nie została opublikowana. Firmy mogą tego typu opinie blokować?
0
Mam nadzieję, że Verstappen nie wygra w ten weekend. To byłaby bardzo dobra historia
5
@MesQueUnClub96, Ciebie i te Twoje historyjki będę zgłaszać za każdym razem, bo te Twoje prowokacje za każdym razem powinny być wyrzucane do kosza XD
3
@MesQueUnClub96, fajna historia
Zgłoszony
2
Wejdzie na boisko Lewandowski ze swoimi umiejętnościami rozegrania i szybko przestaniemy grać w piłkę
0
No nie wierzyłem w naszych, ale teraz widzę w nas faworytów do Euro. Dobrze się to wszystko układa
1
@NeroTFP1, La Rambla w całej okazałości. Czy kogoś to jeszcze dziwi?