FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk, nie zapomnij, że jesteś w Internecie
0
@Kapitan hawk, że Ci się chce
0
Do FM24 trzeba mieć grafikę dedykowaną?
0
@MesQueUnClub96, łatwo Ci przychodzi pisanie głupot
3
Trzy rożne i karny
1
Hurkacz kiedyś dokończy mecz?
0
@Tasde, Neues Camp Nou, dla Niemca
1
@KapitanLaRambla, wódeczka będzie potem
4
@KapitanLaRambla, witam Cię serdecznie chlebem i solą
2
Jeśli piłkarze grają w deszczu to dlaczego paletkarze nie grają w deszczu oraz błocie? Niech założą korki i jazda
0
W środku będzie dzisiaj Real Madryt z Viniciusem na czele
https://zapodaj.net/plik-elb2bh2Q5t
0
@kosmos91, @mekston, @Mezocyklon87, Panowie, nie musimy się zgadzać. Moim zdaniem BVB dochodząc do finału ma odpowiednią mentalność oraz umiejętności żeby spróbować powalczyć z Realem. Nie są oczywiście faworytem, skazywani są na porażkę, ale to jeden mecz, zdarzyć się może wszystko i ja będę wierzyć w Borussię. Nie takie drużyny potrafiły się stawiać dla faworytów
2
@revolution33, tak, są w stanie. Jeśli postawili się PSG to mogą się postawić też Realowi
0
Dzień dobry, czy ktoś rozumie tego Pana?
https://zapodaj.net/plik-X6a0qoajjd
0
@pt9, pracuje na maszynach CNC. Konkretnie na krawędziarkach CNC. Jest to smutne ogólnie, ale plus jest taki, że udało się chociaż tego nauczyć i szukając pracy mam zawód i doświadczenie. Jestem zmęczony tą pracą i z przyjemnością zmieniłbym na coś innego, ale aktualnie nie mam na to możliwości.
Fajnie byłoby otworzyć firmę zajmującą się obróbką blachy, z parkiem maszyn. Wciąż jest na to spore zapotrzebowanie, ale żeby wejść na rynek i móc wykonywać usługi trzeba mieć spore zaplecze finansowe.
Ogólnie na pewno tak sprawy nie zostawię i kiedyś będę chciał wrócić do nauki czegoś co pozwoli na to żeby szukać pracy w czymś innym, ale na dzień dzisiejszy muszę się zająć innymi rzeczami :/
0
@Rust_Cohle, wiesz kogo możesz dobić
0
@HighestInTheRoom, ja się znam jak świnia na gwiazdach. Pytam po prostu czy tak nie jest przyjęte w tym sporcie
0
@HighestInTheRoom, podczas akcji raczej powinno być cicho
0
@takisobiektos, ja też musiałem poprawiać i dopisałem „chyba” :D
1
@Herato, ZAZA chyba
1
@Transu96, najlepszy jest pad od PS5
3
@Rust_Cohle, przestałeś nad nim panować, niestety.
0
@tristan87, nie można byłoby zastosować jakiegoś wozu, który posiada armatkę wodną?
1
@barteq, mnie nie przekonuje opcja żeby pary homoseksualne wychowywały dzieci. Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, nie musisz się ze mną również zgadzać.
Pewnie są pary homoseksualne, które wychowałyby dziecko odpowiednio, ale są również takie, które dziecku mogłoby narobić więcej szkód niż pożytku. Żeby pary homoseksualne mogły mieć pozwolenie na adopcję powinna być mocna weryfikacja na pozwolenie.
Na dzień dzisiejszy środowisko LBGT i inne tego typu swoimi zachowaniami bardziej do siebie zniechęca niż zachęca. Nie mam nic do ludzi tego typu, niech sobie żyją jak chcą dopóki nie wchodzą mi w drogę, ale część rzeczy powinna zostać tak jak jest, bez żadnych zmian.
1
@barteq, no nie wiem czy dla takiego dziecka wychowywanie przez osoby homoseksualne to dobry wybór. Ja osobiście nie chciałbym być wychowywany przez takich ludzi
3
@Barcasub, mecz towarzyski po zakończeniu sezonu, bo zawodnicy mają za mało meczów w nogach
0
@MesQueUnClub96, dla tych z paletkami to widzę wszystko przeszkadza. Jak nie doping na trybunach to deszcz z nieba. Pipy
6
@Luciano99, wszystko wskazuje na to, że trzeba będzie się zająć wyjaśnieniem tej sprawy, zapisuje to
0
@Barcasub, prowokacja, muszę Cię niestety zgłosić
8
@MesQueUnClub96, oni czytają La Ramble i chcą Cię wyprowadzić z równowagi, lubią jak się denerwujesz