5

@barcelonaLM, próbuje się jakoś oderwać od tego co ma w domu, może to jakiś sposób

0

@Lionel_Messi10, hehehe, masz rację

@HighestInTheRoom, też uważasz, że jest śliczna?

0

Dlaczego Djoko się wycofał?

6

@budel17, prawdopodobnie szermierka zajmie się @MesQueUnClub96

0

@maroon, Argentyna

1

@Albatros, fajne masz zainteresowania

0

Mbappe? To już przeszłość

8

@ArcziArtt, tam gdzie zaczyna się hajs kończy się moralność

0

@MesQueUnClub96, całe szczęście

1

@MesQueUnClub96, przeczytaj komentarze i przyjmij coś w końcu do wiadomości :)

30

@barcanawieki, gdyby powiedział, że Polska ma szansę na medal to dopiero wtedy byłby odklejony. Realnie ocenił szanse, ta reprezentacja się nie nadaje

Swoją drogą co ma powiedzieć o reprezentacji, która ledwo co się dostała na EURO, na które i tak dostaje się więcej drużyn niż wcześniej? Nas tam być nie powinno, a co dopiero zająć miejsce na podium

3

@MesQueUnClub96, cieszę się również, że wielu zauważa w jaki sposób się tu zachowujesz i co chcesz osiągnąć, dzięki temu wszelkie Twoje komentarze przestają powoli tracić sens.

Czekam jeszcze, aż moderacja to zauważy.

3

@MesQueUnClub96, uwielbiam czytać o Tobie prawdę o Tobie w komentarzach. Świetnie się to czyta od rana

0

@JordiAlbion, Panie, ja szukam opcji najtańszej

0

@JordiAlbion, cena 250zl tam czy się mylę?

0

Gdzie najlepiej zakupić FM 2024? Jaka jest najlepsza opcja na Windows?

0

@FcPortoFan1999, potrafisz mnie wciąż zaskoczyć.

0

@FcPortoFan1999, myślałem, że Ty nie ruszasz się z La Rambli

0

@FcPortoFan1999, Ty jeździsz autem?

1

@FcPortoFan1999, nie, zobaczyć się z narzeczoną i zrobić przegląd w aucie, oraz wymienić w nim olej

0

@FcPortoFan1999, powiem Ci w przyszłym tygodniu, bo aktualnie akurat jestem w Polsce

0

@FcPortoFan1999, aktualnie więcej przebywam w Niemczech, niż w Polsce. Może dlatego.

0

@fur_Deutschland, skądś Cię kojarzę

0

Trzy punkty przy własnym serwisie dała jej wygrać Iga, dobry wynik chyba jak na dwa sety.

0

Iga Świątek chyba nie ma zamiaru dziś grać długiego meczu. Może rzeczywiście we wcześniejszych meczach miała „te dni” i eksperci mieli rację

0

@FanBarcYxD, aktualnie żadnej, szukam właśnie lapka, ale cena nie może być wygórowana i zastanawiam się co musi być minimum żeby ten FM poszedł. Z przyjemnością bym pograł

16

@zadafcb, jeśli ludzie oglądają FAME, słuchają jakiejś Bambi, fascynują się Fagata i jej podobnymi osobistościami to co się dziwić, że oglądają kabarety na takim poziomie. Zero zdziwienia

0

@MesQueUnClub96, a wczoraj jeszcze pisałeś, że nie chcesz żyć. Nieźle wahania nastrojów

0

@Kapitan hawk, nie zapomnij, że jesteś w Internecie

0

@Kapitan hawk, że Ci się chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?