0

@insp1re, wiesz nie ma co dramatyzować, bo sezon trwa trochę dłużej niż około 10 kolejek. Wszystko się może jeszcze zdarzyć i Real w końcu może stracić dużo punktów, podobnie jak Barcelona

2

@Matt_i1992, przerażajace, nie? Sporo ponad 300km/h na autostradzie gdzie ograniczenie jest do 140km/h. Ciemno, ruch nie był wcale zerowy. Kretyn wyjechał na drogę żeby sobie potestować swoje BMW i zabił trójkę niewinnych osób. Ja na początku myślałem, że ta Kia to był jakiś hatchback, a nie typowe kombi. Zostało tak zniszczone, że po zdjęciach w ogóle nie wyglądało jak ProCeed. Za zabranie życia dla trójki osób powinien bardzo długo siedzieć w wiezieniu.

0

Używał ktoś wkładek ortopedycznych dobieranych komputerowo i może się na ich temat wypowiedzieć?

1

@mrboom, niestety, ale już dawno ze sobą nie rozmawialiśmy.

1

@mientusek1407, ja brałem ślub na kolonii, ale nie wiem czy to się liczy

2

@Ermitano, nie wiem, choć się domyślam

2

@MadafakinGuy, cały czas browar funkcjonuje, ale czy trzyma poziom za czasów kiedy Ty miałeś okazje próbować to nie wiem :/

0

@fart, 15 października jadę zagłosować na PiS, bo kocham PiS ponad wszystko i jeszcze tego samego dnia wyjeżdżam za granice

0

@Krzysztof1987, kultura polega na tym żeby w Polsce mając ograniczenie do 140km/h nie zapie**alać więcej niż ustawa przewiduje, bo nie jesteś na drodze sam

3

Lwówek Śląski, małe miasto w województwie dolnośląskim, jeden jedyny Orlen, a dostępna tylko 98. Dwóch typów paliw oleju napędowego oraz 95 nie ma. Znowu mamy niestety awarię

1

@Lionel_Messi10, świętna wiadomość

0

@pt9, ciężko jest zmienić pracę kiedy w jednej branży już pracujesz prawie 10 lat, umiesz to jako tako robić, a o awans na stanowisko wyżej trudno. Niestety, ale dużo wskazuje na to, że minimum 2-3 lata będę tak musiał jeszcze pociągnąć, a może w międzyczasie nauczę się czegoś co pozwoli mi wejść na rynek jako pracownik, którego inna branża z przyjemnością przyjmie

2

@Michael24, nie, wku*wia mnie ona już od dawna i robie to bo muszę

0

@Xavinista, każdy wie co oznacza „ustosunkować się”, u Ciebie gorzej z resztą XD

0

@RomanHoffer, wymyśliłeś już co chcesz zrobić ze swoimi pieniędzmi?

Jeśli nie, mam dla Ciebie radę

3

@Xavinista, proszę ustosunkować się do tematu zapytania, po jakiemu Ty piszesz?

1

@Xavinista, założyłeś konto na La Rambli żeby o to zapytać?

Jaki miałeś wcześniej nick?

5

@Kessie, zastanawiam się co w głowach maja ludzie, którzy się tak bawią w miejscu gdzie jest sporo innych osób, które niekoniecznie chcą się bawić

0

@MarcepanowyKsiaze, Roberto za Roberta na 9 i nie zauważymy żadnej różnicy, a na pewno nie będzie gorzej

4

@Medium, City bez Rudego i Rodriego to jak żołnierz bez karabinu

1

@budel17, z pisem ludziom żyje się wygodnie, bo przynajmniej pieniądze rozdają ;)

0

@Medium, może jest w słabym stanie psychicznym

1

@Krzysztof1987, co Ty człowieku pie***lisz? Zdarzało mi się w życiu jechać autostradą szybciej niż 140km/h i nigdy nie zachowywałem się jak jakby pas był tylko dla mnie i szanowałem, a przede wszystkim przewidywałem, że ktoś z mniejsza prędkością niż moja może chcieć wyprzedzić. Jazdy z bardzo dużą prędkością nie należy tolerować i tacy ludzie jak ten z filmiku powinni stracić prawo jazdy zanim kogoś zabiją. Mając szybki wóz rozpędzić się może każdy, ale zahamowanie nie wyjdzie już każdemu tak dobrze

2

@adamLeo66, prymitywne to jest obstawanie za patologią

7

@adamLeo66, pewnie się nie pozbierają kiedy Ty tego nie włączysz

3

@SelloutCrowd, mógł jeszcze szybciej zapie*dalać to wtedy by go wyprzedził i nikt by mu nie wyjechał. Gość zapieprza grubo powyżej dopuszczalnej prędkości i jeszcze będzie innych poganiać. Każdego, który się w taki sposób zachowuje powinno się likwidować z dróg, bo prędzej czy później takie zachowanie może doprowadzić do tragedii

1

@budel17, po cholerę w ogóle organizować coś takiego na co przygotowany będzie tylko i wyłącznie jeden odpowiadający? Niepoważna sytuacja

9

@Criss18Barca, Morawiecki od wczoraj uczy się odpowiedzi z kartki

2

@OldMc84, musisz być pod wpływem albo nie rozróżniasz prawej strony od lewej. Nie wiem co gorsze

0

Mam nadzieje, że w kolejnym meczu to Roberto wystąpi na „9”. Z tego co obserwuje to idealny zawodnik do tego żeby zastąpić Roberta. Roberto za Roberta, to musi się udać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?