FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re, wiesz nie ma co dramatyzować, bo sezon trwa trochę dłużej niż około 10 kolejek. Wszystko się może jeszcze zdarzyć i Real w końcu może stracić dużo punktów, podobnie jak Barcelona
2
@Matt_i1992, przerażajace, nie? Sporo ponad 300km/h na autostradzie gdzie ograniczenie jest do 140km/h. Ciemno, ruch nie był wcale zerowy. Kretyn wyjechał na drogę żeby sobie potestować swoje BMW i zabił trójkę niewinnych osób. Ja na początku myślałem, że ta Kia to był jakiś hatchback, a nie typowe kombi. Zostało tak zniszczone, że po zdjęciach w ogóle nie wyglądało jak ProCeed. Za zabranie życia dla trójki osób powinien bardzo długo siedzieć w wiezieniu.
0
Używał ktoś wkładek ortopedycznych dobieranych komputerowo i może się na ich temat wypowiedzieć?
1
@mrboom, niestety, ale już dawno ze sobą nie rozmawialiśmy.
1
@mientusek1407, ja brałem ślub na kolonii, ale nie wiem czy to się liczy
2
@Ermitano, nie wiem, choć się domyślam
2
@MadafakinGuy, cały czas browar funkcjonuje, ale czy trzyma poziom za czasów kiedy Ty miałeś okazje próbować to nie wiem :/
0
@fart, 15 października jadę zagłosować na PiS, bo kocham PiS ponad wszystko i jeszcze tego samego dnia wyjeżdżam za granice
0
@Krzysztof1987, kultura polega na tym żeby w Polsce mając ograniczenie do 140km/h nie zapie**alać więcej niż ustawa przewiduje, bo nie jesteś na drodze sam
3
Lwówek Śląski, małe miasto w województwie dolnośląskim, jeden jedyny Orlen, a dostępna tylko 98. Dwóch typów paliw oleju napędowego oraz 95 nie ma. Znowu mamy niestety awarię
1
@Lionel_Messi10, świętna wiadomość
0
@pt9, ciężko jest zmienić pracę kiedy w jednej branży już pracujesz prawie 10 lat, umiesz to jako tako robić, a o awans na stanowisko wyżej trudno. Niestety, ale dużo wskazuje na to, że minimum 2-3 lata będę tak musiał jeszcze pociągnąć, a może w międzyczasie nauczę się czegoś co pozwoli mi wejść na rynek jako pracownik, którego inna branża z przyjemnością przyjmie
2
@Michael24, nie, wku*wia mnie ona już od dawna i robie to bo muszę
0
@Xavinista, każdy wie co oznacza „ustosunkować się”, u Ciebie gorzej z resztą XD
0
@RomanHoffer, wymyśliłeś już co chcesz zrobić ze swoimi pieniędzmi?
Jeśli nie, mam dla Ciebie radę
3
@Xavinista, proszę ustosunkować się do tematu zapytania, po jakiemu Ty piszesz?
1
@Xavinista, założyłeś konto na La Rambli żeby o to zapytać?
Jaki miałeś wcześniej nick?
5
@Kessie, zastanawiam się co w głowach maja ludzie, którzy się tak bawią w miejscu gdzie jest sporo innych osób, które niekoniecznie chcą się bawić
0
@MarcepanowyKsiaze, Roberto za Roberta na 9 i nie zauważymy żadnej różnicy, a na pewno nie będzie gorzej
4
@Medium, City bez Rudego i Rodriego to jak żołnierz bez karabinu
1
@budel17, z pisem ludziom żyje się wygodnie, bo przynajmniej pieniądze rozdają ;)
0
@Medium, może jest w słabym stanie psychicznym
1
@Krzysztof1987, co Ty człowieku pie***lisz? Zdarzało mi się w życiu jechać autostradą szybciej niż 140km/h i nigdy nie zachowywałem się jak jakby pas był tylko dla mnie i szanowałem, a przede wszystkim przewidywałem, że ktoś z mniejsza prędkością niż moja może chcieć wyprzedzić. Jazdy z bardzo dużą prędkością nie należy tolerować i tacy ludzie jak ten z filmiku powinni stracić prawo jazdy zanim kogoś zabiją. Mając szybki wóz rozpędzić się może każdy, ale zahamowanie nie wyjdzie już każdemu tak dobrze
2
@adamLeo66, prymitywne to jest obstawanie za patologią
7
@adamLeo66, pewnie się nie pozbierają kiedy Ty tego nie włączysz
3
@SelloutCrowd, mógł jeszcze szybciej zapie*dalać to wtedy by go wyprzedził i nikt by mu nie wyjechał. Gość zapieprza grubo powyżej dopuszczalnej prędkości i jeszcze będzie innych poganiać. Każdego, który się w taki sposób zachowuje powinno się likwidować z dróg, bo prędzej czy później takie zachowanie może doprowadzić do tragedii
1
@budel17, po cholerę w ogóle organizować coś takiego na co przygotowany będzie tylko i wyłącznie jeden odpowiadający? Niepoważna sytuacja
9
@Criss18Barca, Morawiecki od wczoraj uczy się odpowiedzi z kartki
2
@OldMc84, musisz być pod wpływem albo nie rozróżniasz prawej strony od lewej. Nie wiem co gorsze
0
Mam nadzieje, że w kolejnym meczu to Roberto wystąpi na „9”. Z tego co obserwuje to idealny zawodnik do tego żeby zastąpić Roberta. Roberto za Roberta, to musi się udać