FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
@Damian11, bo szukają zastępcy Busquetsa, a takowego w kadrze aktualnie nie ma. Ponadto nawet jeśli w klubie jest kilku pomocników na światowym poziomie to jak pokazuje poprzedni sezon, warto jest mieć ich za dużo niż za mało, bo w kluczowym momencie z LM Barcelona odpadła głównie przez kontuzje.
0
@katalonczyk987, przy wymianie tego czujnika chyba cały olej trzeba spuścić, bo on jest na samym dole miski? Jak dawno nie wymieniałeś to będziesz miał okazje ;p
1
@BordowyPtak, jeśli czujnik jest uszkodzony również w wielu przypadkach będzie waliło takim błędem. Nie wprowadzaj w błąd
0
@MarianoItalianoVero, sprawdzał stan oleju, bo jeśli nie ma oleju nie ma również ciśnienia oleju. Nie wróż mu już remontu silnika :D
0
@katalonczyk987, nie jestem mechanikiem, ale jeśli masz pewność, że to tylko czujnik to możesz jeździć. Ostatnio brat u swojej dziewczyny tez z tym walczył i sporo czasu jeździła z uszkodzonym czujnikiem. Gorzej jeśli to nie czujnik jest niesprawny, a naprawdę nie ma ciśnienia oleju
1
@kuz, dzięki, jak zwykle pomocny jesteś
1
Gdzie jest burza?
0
@ranger3120, jak mają rodziców, którzy nie potrafią ich wychować to może i tak jest. Jak chcesz mieć psa to również musisz go wychować żeby zachowywał się odpowiednio. Z dziećmi jest tak samo. Niektórzy nie dorośli do tego żeby mieć psy, a co dopiero dziecko. Dlatego lepiej żeby kolega, który jest autorem postu miał takie podejście jakie ma aktualnie. Mniej oszołomów na świecie
5
@draxidox, jeszcze jakby na La Rambli było coraz mniej użytkowników, którzy się zachowują jak kaszojady to świat byłby piękny…
0
@Zytko, a nie jest tak, że tylko w określonych przypadkach musisz się z tego rozliczyć?
1
@Firestone, jedno i drugie jest niebezpieczne, niestety.
24
@VegetaPolska, bolcem to Ty byś chciał być
0
@MESSIah16, szczerze to chyba nie umiem aktualnie wybrać jednego najlepszego obrońcy. Ciężko jest o taki wybór, bo żaden z nich nie jest kimś naprawdę wyróżniających się od reszty bardzo dobrych zawodników. Nie odważę się wytypować kogokolwiek. Kilku zawodników rozegrało naprawdę świetny sezon
0
@MESSIah16, aktualnie? Raczej nie
1
@pacior95, aktualna pomoc Barcelony potrzebuje również doświadczenia, a nie tylko młodości.
0
@usztafik, gratulacje, super stanowisko. Rzeczywiście jeden z tych zawodów gdzie jeśli jesteś dobry to możesz dyktować warunki ;)
1
@Bulbulator, Modric w Realu nigdy nie zarabiał takich pieniędzy jak Messi w Barcelonie. Leo nie chciał tu wrócić, wybrał ogromne pieniądze, pewność podpisania kontraktu, kolejne ciekawe miejsce do życia. Czy można mu się dziwić? Pewnie nie, ale nikt mu nie powinien wierzyć w to, że w ogóle chciał wrócić. Nie chciał wrócić i wszystko było zaplanowane już jakiś czas temu
0
@bartekvisca , może po prostu ma urlop? Programiści tez musza pracować, nie mogę programować na rowerze
0
@Kamiloza91, na papierze Barcelona już w zeszłym sezonie pomoc i obronę miała na wysokim poziomie, ale co z tego skoro w tym najważniejszym momencie kontuzje wszystko zniszczyły. Ciekawy jestem czy wymieniona przez Ciebie trójka to już ostateczna wersja, bo wśród tych nazwisk zastępcy Busquetsa nie widzę
1
Komentarz usunięty
0
@MarFan, @usztafik, @dv7wisnia a czym Panowie się zajmują i jakie mają stanowiska?
0
@JordiAlbion, święta prawda, nie ma co zgrywać z siebie kozaka, bo jak kasa będzie potrzebna, a jesteś bez roboty to lepiej te prace mieć niż żadna ;)
2
@Kengo, w swojej najwyższej formie to był niebywały napastnik, cudownie się go oglądało
0
@Foton, miałem na myśli to, że Twój żart jest beznadziejny
0
@Foton, no muszę przyznać, że trochę słabe
1
@Ultra_Barca, gdzie masz swój warsztat? Wielu mechaników na których trafiam to patałachy ;p
0
@Medium, a może w takim razie są tam jakieś ubezpieczenia?
0
@Medium, no ale skąd się to bierze, że akurat 50mln ludzi nie może na to liczyć? Ludność USA jest nieco wyższą liczbą niż 50mln
0
@Medium, nawet jeśli naprawdę stało Ci się coś złego i nie jesteś w stanie pracować? To jak to tam wyglada?