1

Komentarz usunięty

1

@Damian11, bo szukają zastępcy Busquetsa, a takowego w kadrze aktualnie nie ma. Ponadto nawet jeśli w klubie jest kilku pomocników na światowym poziomie to jak pokazuje poprzedni sezon, warto jest mieć ich za dużo niż za mało, bo w kluczowym momencie z LM Barcelona odpadła głównie przez kontuzje.

0

@katalonczyk987, przy wymianie tego czujnika chyba cały olej trzeba spuścić, bo on jest na samym dole miski? Jak dawno nie wymieniałeś to będziesz miał okazje ;p

1

@BordowyPtak, jeśli czujnik jest uszkodzony również w wielu przypadkach będzie waliło takim błędem. Nie wprowadzaj w błąd

0

@MarianoItalianoVero, sprawdzał stan oleju, bo jeśli nie ma oleju nie ma również ciśnienia oleju. Nie wróż mu już remontu silnika :D

0

@katalonczyk987, nie jestem mechanikiem, ale jeśli masz pewność, że to tylko czujnik to możesz jeździć. Ostatnio brat u swojej dziewczyny tez z tym walczył i sporo czasu jeździła z uszkodzonym czujnikiem. Gorzej jeśli to nie czujnik jest niesprawny, a naprawdę nie ma ciśnienia oleju

1

@kuz, dzięki, jak zwykle pomocny jesteś

1

Gdzie jest burza?

0

@ranger3120, jak mają rodziców, którzy nie potrafią ich wychować to może i tak jest. Jak chcesz mieć psa to również musisz go wychować żeby zachowywał się odpowiednio. Z dziećmi jest tak samo. Niektórzy nie dorośli do tego żeby mieć psy, a co dopiero dziecko. Dlatego lepiej żeby kolega, który jest autorem postu miał takie podejście jakie ma aktualnie. Mniej oszołomów na świecie

5

@draxidox, jeszcze jakby na La Rambli było coraz mniej użytkowników, którzy się zachowują jak kaszojady to świat byłby piękny…

0

@Zytko, a nie jest tak, że tylko w określonych przypadkach musisz się z tego rozliczyć?

1

@Firestone, jedno i drugie jest niebezpieczne, niestety.

24

@VegetaPolska, bolcem to Ty byś chciał być

0

@MESSIah16, szczerze to chyba nie umiem aktualnie wybrać jednego najlepszego obrońcy. Ciężko jest o taki wybór, bo żaden z nich nie jest kimś naprawdę wyróżniających się od reszty bardzo dobrych zawodników. Nie odważę się wytypować kogokolwiek. Kilku zawodników rozegrało naprawdę świetny sezon

0

@MESSIah16, aktualnie? Raczej nie

1

@pacior95, aktualna pomoc Barcelony potrzebuje również doświadczenia, a nie tylko młodości.

0

@usztafik, gratulacje, super stanowisko. Rzeczywiście jeden z tych zawodów gdzie jeśli jesteś dobry to możesz dyktować warunki ;)

1

@Bulbulator, Modric w Realu nigdy nie zarabiał takich pieniędzy jak Messi w Barcelonie. Leo nie chciał tu wrócić, wybrał ogromne pieniądze, pewność podpisania kontraktu, kolejne ciekawe miejsce do życia. Czy można mu się dziwić? Pewnie nie, ale nikt mu nie powinien wierzyć w to, że w ogóle chciał wrócić. Nie chciał wrócić i wszystko było zaplanowane już jakiś czas temu

0

@bartekvisca , może po prostu ma urlop? Programiści tez musza pracować, nie mogę programować na rowerze

0

@Kamiloza91, na papierze Barcelona już w zeszłym sezonie pomoc i obronę miała na wysokim poziomie, ale co z tego skoro w tym najważniejszym momencie kontuzje wszystko zniszczyły. Ciekawy jestem czy wymieniona przez Ciebie trójka to już ostateczna wersja, bo wśród tych nazwisk zastępcy Busquetsa nie widzę

1

Komentarz usunięty

0

@MarFan, @usztafik, @dv7wisnia a czym Panowie się zajmują i jakie mają stanowiska?

0

@JordiAlbion, święta prawda, nie ma co zgrywać z siebie kozaka, bo jak kasa będzie potrzebna, a jesteś bez roboty to lepiej te prace mieć niż żadna ;)

2

@Kengo, w swojej najwyższej formie to był niebywały napastnik, cudownie się go oglądało

0

@Foton, miałem na myśli to, że Twój żart jest beznadziejny

0

@Foton, no muszę przyznać, że trochę słabe

1

@Ultra_Barca, gdzie masz swój warsztat? Wielu mechaników na których trafiam to patałachy ;p

0

@Medium, a może w takim razie są tam jakieś ubezpieczenia?

0

@Medium, no ale skąd się to bierze, że akurat 50mln ludzi nie może na to liczyć? Ludność USA jest nieco wyższą liczbą niż 50mln

0

@Medium, nawet jeśli naprawdę stało Ci się coś złego i nie jesteś w stanie pracować? To jak to tam wyglada?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?