4

@bartekvisca , Ty sam jesteś jak ten Vidal

0

@Emial22, szanse na transfer do wielkiego klubu były szacowane na 50%, ja chciałem, oni nie

0

@Nazio87, w menadżerze urządzeń touchpad wyświetlany jest prawidłowo? Może tam coś się przestawiło?

0

@lucas/catalan, przegub jest słyszany przy skrętach, ale podczas jazdy. Przy postoju nie pracuje

0

@bartekvisca , sprawdź czy to nie jest przypadkiem z okolic mocowania amortyzatorów, bo jeśli to przy skręcie w miejscu to również to można obstawiać. Otworzyć maskę i dźwięki powinny myć słyszalne po bokach gdzie są mocowania amorów

3

@barcelonaLM, San Domierz XD dobre

1

@SteuerFreiMoney, w Polsce kontrole są niezapowiedziane, w Niemczech dzwonią i ustalają termin takiej kontroli. Podobnie w Holandii, ale to wiem również od znajomych czy rodziny, wiec nie 100% pewne info

1

@AFA90, żadnego psa bym z dzieckiem nie zostawił bezpośrednio, te małe sukinsyny tez potrafią być wredne

2

@TylkoBarca7273, nie była u mnie, ale znam kogoś u kogo była

0

@Rust_Cohle, tak, on jest po prostu zazdrosny. Dupa go boli, a nie jakaś tam suchość w ustach. Pozdrowienia dla tych co rozumieją

1

@!34RC3!_0N4, w dupie to mam co gdzie masz od czego, rozumiesz?

2

@Rust_Cohle, nie mogłem się doczekać aż coś w końcu napiszesz, nigdy więcej nie chce na to tak długo czekać.

Pozdrawiam

2

@Rust_Cohle? Top, zgadzam się

3

@kamyk_23, wytrzymałem z nią niecałą minutę, dłużej nie byłem w stanie jej słuchać

2

@Luciano99, i przez resztę kontraktu Barcelona opłaca 50% pensji

0

@Deeespacito, na pewno masz racje

0

@Deeespacito, wszyscy powiadasz?

0

@Esteban_, w tej drużynie jest potrzebny charakter, a Brozović to gwarantuje

1

@MOLESTA, co by nie było to oby udało się tam dostać, zawsze to dodatkowy zastrzyk gotówki

0

@MOLESTA, a wiadomo jak aktualnie wyglada lista klubów, które się tam dostaną?

1

@Deviler, Circle K lub Orlen, w zależności od tego którą akurat mam po drodze. Ewentualnie Moya

0

@hayek, jeśli ktoś nie używa laptopa, zegarka, a na co dzień jest mu potrzebny tylko telefon to ten od Apple odpada? Co za bzdury

0

@kuz, niepotrzebnie się doszukujesz znaczenia w każdym tatuażu. Niektórzy po prostu robią sobie coś co im się podoba. Nie każdy podchodzi do tatuażu tak poważnie

0

@koziar, a wytłumaczysz mi gdzie ja sobie zaprzeczyłem?

1

@koziar, od teraz każdą głupotę pokazywaną w internecie będziemy tłumaczyć tym, że to po prostu internet, a jak ktoś zwraca uwagę na te głupotę to ma ból dupy?

1

@koziar, tylko się potwierdza, że gdyby doszło do jakiegokolwiek spotkania organizowanego przez FCBarca to wielu ludzi, którzy by tam przyszli nie mieliby odwagi pokazać z jakiego konta piszą na co dzień :D

1

@KlonaZepan, ale z czego mają mieć bekę? Wygląda jak wielu normalnych ludzi, których na co dzień widuje się na ulicach. Jak przechodzisz ulicami swojej miejscowości to również masz bekę z ludzi czy tam brakuje jaj żeby cokolwiek się odezwać, bo tu jesteśmy w internecie?

Ja rozumiem, że La Rambla to zlepka anonimowych użytkowników, ale odrobina kultury mimo wszystko mogłaby tutaj być. @Moderacja, @wpwelement może zamiast usuwać coś czego nikt nie rozumie zajmiecie się bardziej użytkownikami, którzy są tu tylko po to żeby robić z siebie błaznów?

0

4

@MesQueUnClub96, Twoich głupich komentarzy jest tak dużo, że chyba nie ma teczki, która by to pomieściła

2

@budel17, dolnośląskie w okolicach Lwówka Śląskiego daje dzisiaj solidnie od około 20. Deszcz i burze na dobrym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?