FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@bartekvisca , Ty sam jesteś jak ten Vidal
0
@Emial22, szanse na transfer do wielkiego klubu były szacowane na 50%, ja chciałem, oni nie
0
@Nazio87, w menadżerze urządzeń touchpad wyświetlany jest prawidłowo? Może tam coś się przestawiło?
0
@lucas/catalan, przegub jest słyszany przy skrętach, ale podczas jazdy. Przy postoju nie pracuje
0
@bartekvisca , sprawdź czy to nie jest przypadkiem z okolic mocowania amortyzatorów, bo jeśli to przy skręcie w miejscu to również to można obstawiać. Otworzyć maskę i dźwięki powinny myć słyszalne po bokach gdzie są mocowania amorów
3
@barcelonaLM, San Domierz XD dobre
1
@SteuerFreiMoney, w Polsce kontrole są niezapowiedziane, w Niemczech dzwonią i ustalają termin takiej kontroli. Podobnie w Holandii, ale to wiem również od znajomych czy rodziny, wiec nie 100% pewne info
1
@AFA90, żadnego psa bym z dzieckiem nie zostawił bezpośrednio, te małe sukinsyny tez potrafią być wredne
2
@TylkoBarca7273, nie była u mnie, ale znam kogoś u kogo była
0
@Rust_Cohle, tak, on jest po prostu zazdrosny. Dupa go boli, a nie jakaś tam suchość w ustach. Pozdrowienia dla tych co rozumieją
1
@!34RC3!_0N4, w dupie to mam co gdzie masz od czego, rozumiesz?
2
@Rust_Cohle, nie mogłem się doczekać aż coś w końcu napiszesz, nigdy więcej nie chce na to tak długo czekać.
Pozdrawiam
2
@Rust_Cohle? Top, zgadzam się
3
@kamyk_23, wytrzymałem z nią niecałą minutę, dłużej nie byłem w stanie jej słuchać
2
@Luciano99, i przez resztę kontraktu Barcelona opłaca 50% pensji
0
@Deeespacito, na pewno masz racje
0
@Deeespacito, wszyscy powiadasz?
0
@Esteban_, w tej drużynie jest potrzebny charakter, a Brozović to gwarantuje
1
@MOLESTA, co by nie było to oby udało się tam dostać, zawsze to dodatkowy zastrzyk gotówki
0
@MOLESTA, a wiadomo jak aktualnie wyglada lista klubów, które się tam dostaną?
1
@Deviler, Circle K lub Orlen, w zależności od tego którą akurat mam po drodze. Ewentualnie Moya
0
@hayek, jeśli ktoś nie używa laptopa, zegarka, a na co dzień jest mu potrzebny tylko telefon to ten od Apple odpada? Co za bzdury
0
@kuz, niepotrzebnie się doszukujesz znaczenia w każdym tatuażu. Niektórzy po prostu robią sobie coś co im się podoba. Nie każdy podchodzi do tatuażu tak poważnie
0
@koziar, a wytłumaczysz mi gdzie ja sobie zaprzeczyłem?
1
@koziar, od teraz każdą głupotę pokazywaną w internecie będziemy tłumaczyć tym, że to po prostu internet, a jak ktoś zwraca uwagę na te głupotę to ma ból dupy?
1
@koziar, tylko się potwierdza, że gdyby doszło do jakiegokolwiek spotkania organizowanego przez FCBarca to wielu ludzi, którzy by tam przyszli nie mieliby odwagi pokazać z jakiego konta piszą na co dzień :D
1
@KlonaZepan, ale z czego mają mieć bekę? Wygląda jak wielu normalnych ludzi, których na co dzień widuje się na ulicach. Jak przechodzisz ulicami swojej miejscowości to również masz bekę z ludzi czy tam brakuje jaj żeby cokolwiek się odezwać, bo tu jesteśmy w internecie?
Ja rozumiem, że La Rambla to zlepka anonimowych użytkowników, ale odrobina kultury mimo wszystko mogłaby tutaj być. @Moderacja, @wpwelement może zamiast usuwać coś czego nikt nie rozumie zajmiecie się bardziej użytkownikami, którzy są tu tylko po to żeby robić z siebie błaznów?
0
@MesQueUnClub96, wam?
4
@MesQueUnClub96, Twoich głupich komentarzy jest tak dużo, że chyba nie ma teczki, która by to pomieściła
2
@budel17, dolnośląskie w okolicach Lwówka Śląskiego daje dzisiaj solidnie od około 20. Deszcz i burze na dobrym poziomie