FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Luciano99, dlaczego tato nie udziela się na La Rambli?
0
@DaPidejpi, a ja wolę 22-25 stopni, bo 30 to zdecydowanie za gorąco
0
@DaPidejpi, bardzo dobrze, lato okolice 30 stopni to już mocna przesada. 22-25 i byłoby git
1
@Danny Gaucho, właśnie nie wiem, tak źle i tak niedobrze. Akcja z Najmanem do pewnego momentu była okej, ale jak to wpłynęło na samego Najmana? Nijak, nadal jego życie wygląda tak jak wyglądało :D
Stanowski jest inteligentny i mądry, ale w jednym nie różni się od Najmana czy tej Janoszek, gra na naiwności innych ludzi :D I na tym zarabia gruby hajs. Jako dziennikarz i człowiek, którego chciałbym oglądać i poświęcać na to czas już dawno przestałem go śledzić, tak samo jak cały Kanał Sportowy.
0
@budel17, wybacz, ale tu się nie za bardzo jest czym jarać. Kolejna sytuacja gdzie gość podnosi sobie popularność na niezbyt mądrych i inteligentnych ludziach, a wielu Polaków to ogląda :D
2
@KamQiX, na pewno nie na PiS, a na kogo zagłosuje jeszcze nie wiem. Będę swój wzrok kierował w stronę Konfederacji lub PO prawdopodobnie
1
@don'T.R.I.P.e, czy wiadomo coś na temat tego, że tego typu wycieczki już kiedyś się odbywały?
1
@Qlimax86, może do gminy najpierw? Ktoś Cię pokieruje w odpowiednie miejsce
3
@Deviler, ostra jazda tu jest z jego udziałem, dobry jest w tym co robi
2
@kamyk_23, mówisz do nich po Polsku czy Angielsku?
2
@DLFCB, Zajebiscie mądra wypowiedz, właśnie takich potrzebujemy
1
@Mroziu, całe szczęście nie każdy musi płacić za seks i zabawy ;p
0
@Peciak, zgadzam się mięśniaku
1
@macio_944, tez bym kiedyś chciał, to musi być naprawdę zbawienne
0
@Derean, jeszcze Messi, Neymar, Brozovic. Paka na LM się robi
0
@Comentateiro, dziękuje, ale ustosunkujesz się??
3
@Comentateiro, a co z facetami, którzy jeżdżą ostrożnie i przez 10 lat nie mieli żadnej stłuczki, kolizji ani innej przygody z własnej winy? Mają płacić więcej, bo mają kutaska?
0
@Zip, ahahahahahah
2
@AFA90,
1. Mołdawia
2. Francja
3. Portugalia
4
@Faro, a może Ci się tak wydaje, bo nie śledzisz innych klubów tak jak Barcelony?
1
@Bocheno1, jesteś w stanie przekazać temu cyganowi żeby w końcu te dziury załatali w tej pieprzonej Legnicy?
4
Dzień dobry, jeszcze niedawno po pokonaniu Niemców twierdziłem, że zagramy z Francją w finale ME. Po wczorajszym meczu wszystko zostało na nowo zweryfikowane i to prawdopodobnie Mołdawia będzie miała szansę pokonać Francuzów w ostatnim meczu mistrzostw. Pozdrawiam
1
@Bocheno1, jesteś z Legnicy?
0
@Salchent, dobre :D
0
@barcelonaLM, tak, na pewno tak będzie
0
Im chyba nikt nie powiedział, ze mecz w Mołdawii jest ważniejszy niż ten z Niemcami
0
@Kapitan hawk, jakieś konkretne polecasz?
A poza komercyjnymi?
1
@Kapitan hawk, jaki browar według Ciebie najlepszy?
1
@VegetaPolska, ewentualnie sobie zanim napiszesz do kolejnej, która nie chce z Tobą gadać
0
@BordowyPtak, czyli Carvajal jest bohaterem, bo wszedł na boisko w dogrywce i na końcu strzelił karnego? Nie no, niesamowita zasługa w tym zwycięstwie dla graczy Realu