2

@Kgorecki2500, RS4 B5

9

@VENOMStyle, jasne, Messi zawsze chciał więcej zarabiać w Barcelonie. Zawsze chciał być najlepiej opłacanym zawodnikiem na świecie, ale co w tym dziwnego? Przecież przez wiele lat był najlepszy, dzięki niemu Barcelona była na bardzo wysokim poziomie. Nawet kiedy obok niego nie było wyjątkowych piłkarzy to bała się cała Europa i Real Madryt, bo na boisku był Leo. Oczywiście, że można powiedzieć, że poszedł za pieniędzmi, za wygodą, za lepszym życiem. Pewnie to prawda, ale czy po tylu latach na najwyższym poziomie nie mógł tego zrobić? Barcelona na dzień dzisiejszy jest klubem, który jest niestabilny finansowo, co jest dziwnego w tym, że Leo wolał ominąć Blaugranę szerokim łukiem? Ma żonę, dzieci, sam dla siebie wybrał spokojne życie, dla nich również. Decyzja zrozumiała, on piłkę nożną przeszedł już po mistrzostwach świata.

1

@Untouchable, to akurat prawda. Polska dla Polaków

0

@626, taki top, że żaden z nich z miejsca nie wejdzie do I składu

1

@BorzyKrzys, oni chyba naprawdę za każdym razem myślą co by teraz od*ebac

0

Niezależnie od tego co się wydarzy i tak wygra Max. Kwestia czasu i zaraz będzie tuż za Ferrari

0

Panowie, jak udostępnić ekran z telefonu, w którym nie działa w ogóle wyświetlacz na telewizor/monitor?

1

@tristan87, wiem o tym

0

@-barca4ever-, nigdy o tym nie słyszałem, ale jeśli ktoś ma jakieś informacje to chętnie poczytam

3

@Joe_Pesci, a co według Ciebie jest porządną marką?

0

@Fake69, o czym Ty opowiadasz?

2

@MesQueUnClub_87, dokładnie. Ludzie, którzy organizują cokolwiek i liczą na hajs są niepoważni. Niezależnie od tego czy to ślub, chrzest czy cokolwiek innego. Chcesz ogromne wesele musisz się liczyć z tym, że nie wszystkie pieniądze Ci się zwrócą, organizujesz chrzest czy przyjęcie dla dziecka to po to żeby rodzina Twoją pociechę zobaczyła, a nie po to żeby jak najwiecej kasy zgarnąć. Ludzie mają nawalone w głowach niestety.

4

@reloaded, tak, normalnie podpisywaliśmy z narzeczoną. Nie mam problemy z tym, że dałem komuś tyle kasy na ile było mnie stać

0

@Janas11224, 9 to już jest późno…

0

@AlexDark00, gdyby nie było to nie czytalibyśmy tylu głupot na La Rambli…

0

@BordowyPtak, 100% racji, w ostatniej firmie w Polsce pracując za nadgodziny 50%, za sobotę 100%, a jak się zdarzały niedziele to dostawaliśmy 200% ;) Wszystko zawsze wypłacone tak jak należy

0

@VegetaPolska, nauczyłeś mnie czegoś nowego, dziękuje

0

@Transu96, tamte rurki to on sobie w dupke wsadza

@VegetaPolska wyjaśnij mi jak profil może być rurką, bo ja tu czegoś nie rozumiem :D

1

@Transu96, to akurat profil, hehe

0

@MysticCat, a Ty na nikogo nie pracujesz?

@VegetaPolska, no jeśli rzeczywiście nie macie żadnego dodatku za nadgodziny to beznadziejnie rozwiązane ;)

0

@VegetaPolska, za nadgodzinę masz płacone tyle co za normalną godzinę?

3

@masq, a gdzie po nim widzisz, że jest wrażliwy? Zainteresowało mnie to co napisałeś

2

@hayek, rodzinka chyba była w potrzebie, przecież i tak Państwo sponsoruje

2

@Medium, XD smakowa woda na takie dolegliwości, co mogło pójść nie tak :D

0

@Zoker, bardzo często, w bardzo wielu branżach niestety

1

@HighestInTheRoom, Jarosław ufam Tobie, PiS ponad wszystko

1

@Medium, niepotrzebnie z miejsca krytykujesz te mniej „prestiżowe” firmy, bo nieraz te bardziej budżetowe potrafią być lepsze lub równie dobre co te bardzo znane

1

@Sysia11, żaden z Twoich zawodników, których wymieniłaś nie mógłby zostać zastępca Busquetsa, owszem to bardzo dobrzy zawodnicy, ale nie na pozycje Busiego

0

@lucca87, to chyba nie jest takie proste jak Ci się wydaje

2

@Medium, ta Pani Klara to chyba jakaś niepoważna jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?