0

@DaPidejpi, ogólnie co by nie było to nawet jeśli te kluby przekładają sobie mecze i tak się kończy źle w europejskich rozgrywkach :p

0

@FcPortoFan1999, a to z jakiego powodu?

1

@tadzik447, z tego co pamietam to Pan jest bezrobotny. W pośredniaku byłeś?

3

@MESSIah16, zajebiście, że idą w świat, szkoda tylko, że kosztem obywateli

1

Coś czuje, ze jutro Guler tez będzie podejmował jeszcze decyzje

0

@SkN, mnie to najbardziej irytuje to, że w klubie nie ma żadnych konkretnych informacji na temat transferów z klubu… Smutne to jest, że za żadnego piłkarza, którego Barcelona nie potrzebuje nie pojawia się żadna oferta :/

0

@SkN, Erica Garci i Marcosa Alonso nie wymieniaj nawet w gronie środkowych obrońców. Jeden i drugi to gwarancja kłopotów dla klubu w którym występują

2

@Przemek2323, 100% racji, również odniosłem takie wrażenie przechodząc w tamtym miejscu

0

@DragonxNF, i normalnego prezesa

2

@DaPidejpi, to miał być projekt, który te LM miał wygrać, a nie tylko być w finałach :D

2

@FCB24, lepszy projekt sportowy, który jedyne co wygrał to ligę francuską

1

@Untouchable, mistrzostwo La Liga, dobry sezon w Pucharze Króla, w końcu wyjście z grupy LM i myśle, że Xavi powinien zostać. Jeśli gdziekolwiek noga bardzo mocno się powinie to należy zastanowić się czy aby na pewno to trener na Barcelonę

1

@Destroyer_of_Worlds, w większości firm na świecie się na planuje urlopy, a w Barcelonie będzie się planować L4

2

@Emhyr, tylko, że jego drużyny grają tak beznadziejnie, ze każdy ma go dosyć

1

@Sulimo, takiego placuszka po węgiersku to bym zjadł

0

@Keson, przytul ją

0

@tristan87, No cóż, szkoda

2

@Janas11224, Hiszpania niezły zjazd

0

@Emhyr, komentarzy ludzi wypowiadających się na Facebooku czy Twitterze nie da się czytać

2

@Kinginiesta, no to teraz zmienią definicje spalonego, znowu coś pogrzebią w przepisach o dotykaniu piłki ręka i w ogóle nie będzie wiadomo o co chodzi :)

4

@kamilop, on to chyba Vitor z tego co kojarzę

1

@FcPortoFan1999, aha, no można i tak, zawsze to coś innego

0

@FcPortoFan1999, no ale wtedy chyba nie można grać

0

@FcPortoFan1999, ale dlaczego?

1

@Kidd, to nie przyjeżdżaj, a już na pewno nie autem

3

@Kidd, Legnica to strasznie śmierdzące i dziurawe miasto

2

@JaroCoach, kupowałem maksymalnie za 100zl i nigdy nie było problemów. Moja kupowała program do diagnostyki aut, klona do VW i również bez problemów. Jak nie mogła sobie poradzić z instalacja to nawet jakiś miły Pan pomógł

0

@Katalończyk 99, ona się już podnieciła w budce wystarczająco ;p

0

@Krzysztof1987, był taki film kiedyś z tym autem, cudowny wóz jeśli dobrze pamietam, że to to auto

2

@Kgorecki2500, RS4 B5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?