FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi, ogólnie co by nie było to nawet jeśli te kluby przekładają sobie mecze i tak się kończy źle w europejskich rozgrywkach :p
0
@FcPortoFan1999, a to z jakiego powodu?
1
@tadzik447, z tego co pamietam to Pan jest bezrobotny. W pośredniaku byłeś?
3
@MESSIah16, zajebiście, że idą w świat, szkoda tylko, że kosztem obywateli
1
Coś czuje, ze jutro Guler tez będzie podejmował jeszcze decyzje
0
@SkN, mnie to najbardziej irytuje to, że w klubie nie ma żadnych konkretnych informacji na temat transferów z klubu… Smutne to jest, że za żadnego piłkarza, którego Barcelona nie potrzebuje nie pojawia się żadna oferta :/
0
@SkN, Erica Garci i Marcosa Alonso nie wymieniaj nawet w gronie środkowych obrońców. Jeden i drugi to gwarancja kłopotów dla klubu w którym występują
2
@Przemek2323, 100% racji, również odniosłem takie wrażenie przechodząc w tamtym miejscu
0
@DragonxNF, i normalnego prezesa
2
@DaPidejpi, to miał być projekt, który te LM miał wygrać, a nie tylko być w finałach :D
2
@FCB24, lepszy projekt sportowy, który jedyne co wygrał to ligę francuską
1
@Untouchable, mistrzostwo La Liga, dobry sezon w Pucharze Króla, w końcu wyjście z grupy LM i myśle, że Xavi powinien zostać. Jeśli gdziekolwiek noga bardzo mocno się powinie to należy zastanowić się czy aby na pewno to trener na Barcelonę
1
@Destroyer_of_Worlds, w większości firm na świecie się na planuje urlopy, a w Barcelonie będzie się planować L4
2
@Emhyr, tylko, że jego drużyny grają tak beznadziejnie, ze każdy ma go dosyć
1
@Sulimo, takiego placuszka po węgiersku to bym zjadł
0
@Keson, przytul ją
0
@tristan87, No cóż, szkoda
2
@Janas11224, Hiszpania niezły zjazd
0
@Emhyr, komentarzy ludzi wypowiadających się na Facebooku czy Twitterze nie da się czytać
2
@Kinginiesta, no to teraz zmienią definicje spalonego, znowu coś pogrzebią w przepisach o dotykaniu piłki ręka i w ogóle nie będzie wiadomo o co chodzi :)
4
@kamilop, on to chyba Vitor z tego co kojarzę
1
@FcPortoFan1999, aha, no można i tak, zawsze to coś innego
0
@FcPortoFan1999, no ale wtedy chyba nie można grać
0
@FcPortoFan1999, ale dlaczego?
1
@Kidd, to nie przyjeżdżaj, a już na pewno nie autem
3
@Kidd, Legnica to strasznie śmierdzące i dziurawe miasto
2
@JaroCoach, kupowałem maksymalnie za 100zl i nigdy nie było problemów. Moja kupowała program do diagnostyki aut, klona do VW i również bez problemów. Jak nie mogła sobie poradzić z instalacja to nawet jakiś miły Pan pomógł
0
@Katalończyk 99, ona się już podnieciła w budce wystarczająco ;p
0
@Krzysztof1987, był taki film kiedyś z tym autem, cudowny wóz jeśli dobrze pamietam, że to to auto
2
@Kgorecki2500, RS4 B5