FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96, tęsknie za czasami kiedy miałeś sobie robić przerwę od La Rambli
0
@MesQueUnClub96, to i tak więcej niż Ty ludzi, do których możesz powiedzieć „cześć” poza internetem
4
@MesQueUnClub96, zamknij dziób, bo próbuje nawiązać kontakt z poważanym przedsiębiorcą
1
@MesQueUnClub96, nie będziesz mi dziecko mówił kiedy dyskusja się zakończyła, ja o tym decyduje
1
@Luciano99 czy za dodatkową opłatą oferujecie usługę przecięcia przewodów hamulcowych w autach osobowych swoich poszczególnych klientów?
2
@MesQueUnClub96, z tego co zaobserwowałem to jeszcze ma ich więcej niż Ty IQ…
6
@MesQueUnClub96, na pewno więcej niż Ty lat
1
@Luciano99, najpierw zagaduje, a potem zgłasza do moderacji… Ewidentna pułapka.
1
@budel17, nie no ja chciałem tak rekreacyjnie bardziej, a nie jakieś plemiona…
0
Dobry wieczór, witam wszystkich specjalistów, ekspertów, znawców.
Czy według was FM to gra, w która warto zainwestować swój czas?
1
@Rust_Cohle, w końcu
0
@Emhyr, zgadza się, oby takie wypożyczenie doszło skutku
0
@Emhyr, bardzo dobra decyzja i klub również odpowiedni. Betis się super ogląda i gdyby Nico wywalczył tam pierwszy skład to mógłby się dużo nauczyć
1
@Kessie, masz iść tam gdzie my kibice Barcelony chcemy, a nie tam gdzie Ty masz ochotę
0
@Rust_Cohle, wiem, jeszcze wczoraj byłem u barbera to w ogóle szał
0
@Kessie, dobrze, że Ty i tak już praktycznie jedna nogą w Arabii
4
Kocham PiS ponad wszystko
0
@tomek8756, usiadła podobnie do tej z telewizji
0
@tristan87, nie no ale tak to nie mów
2
@HarveySpecter, nie trzeba prowadzić biznesu żeby niektóre rzeczy rozumieć, ale to przykre, że zamiast się rozwijać będziemy się cofać. Ciekawe dokąd to wszystko zmierza i czym to się dla nas wszystkich zakończy. Nie wyglada to dobrze na dzień dzisiejszy. Aktualnie nie mam umowy w Polsce, ale jeszcze niedawno zarabiając 5-6k (całość na konto) pracodawca musiał odprowadzać kosmiczną kwotę, a teraz ma być jeszcze gorzej?
0
@Emial22, FC Barcelona oczywiście, chcieli mnie włączyć do rywalizacji o prawe skrzydło z Messim, no ale niestety nie powiodło się
5
@shahman, to tester obciążenia
7
@marcin62, patrząc na to jak jeżdżą u nas ludzie to wcale się nie dziwię takiemu zachowaniu. Tez wolałbym nie zginać przez żadnego debila
1
@sokot, tak, powinien. Beznadziejny piłkarz, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy. Wyglada dobrze tylko wtedy kiedy reszta kolegów na boisku wykona za niego całą robotę
0
@takisobiektos, nie wiem jaką technologię muszą mieć sędziowie żeby zacząć w końcu ogarniać
2
@Ziemny, w przypadku Guardioli to ciężko o jakiekolwiek przewidywania :D
0
@Bogan, abonament w Play wszystko nielimitowane + 30GB internetu za 30zł
0
@draxidox, to ten sam co był przy wyjeździe z parkingu po prawej stronie?
4
@bartekvisca , Ty sam jesteś jak ten Vidal
0
@Emial22, szanse na transfer do wielkiego klubu były szacowane na 50%, ja chciałem, oni nie