1

@Kidd, z Laportą

11

@Mns21, kiedy tam obchodzą dzień osób heteroseksualnych?

9

@Drozdu7, „właściwie to sam nie wiem po co tam poleciałem”

0

@Kidd, tylko granie w podstawowym składzie z Busquetsem to również słabe rozwiązanie, przecież on już dawno nie nadawał się na najważniejsze mecze w sezonie…

0

@BordowyPtak, najważniejsze, że na gaz jest również ta promocja, można w końcu LPG zatankować w miarę normalnej cenie ;)

0

@bartekvisca , kocham PiS ponad wszystko

2

@Luciano99, nie to co Ty z uczuciami względem @Sysia11

0

@cules100pro, oczywiście, zgadzam się z Tobą. Oby w przyszłym sezonie udało się nieco dalej zajść w LM :)

0

@cules100pro, w zeszłym roku mówiliśmy to samo

0

@Mixtape, zapytaj lepiej co się nie stało hehe

0

@Fizzy Womack, jak trzeba bronić własnej bramki to bywa różnie, w wyprowadzeniu piłki bardzo dobry

1

@QQL5, przejść zabieg kolana już 3 lata temu, więcej czasu poświecić na naukę czegoś konkretnego

0

@Rust_Cohle, @MesQueUnClub96 wzajemne lizanie sobie jajek widzę funkcjonuje u was znakomicie, gdybyście mogli swoje komentarze lajkowac to pewnie również nie byłby dla was problem ;p

0

@MesQueUnClub96, weź się w garść i przestań myśleć, że wszystko kreci się wokół Ciebie, Bombelku

0

@Xpert77, hahahahaha

1

@Nazio87, na kim?

2

@HighestInTheRoom, zaraz Cię zniszczę, zaraz Cię zniszczę

7

@wpwelement, mówiłem już dawno, dwie zakały La Rambli

0

Ktoś tam w moderacji musi mieć niezłą bekę

4

@RoberDzik, zdrowia, pomyślności

1

@SteuerFreiMoney, ten chłopak już tyle rzeczy dziwnych zrobił ze nic mu nie straszne, trzymam kciuki

2

@Kidd, a to akurat pasuje do niego

5

@SteuerFreiMoney, przecież @MesQueUnClub96 dopiero co skończył 13 lat, jak chcesz go tam dodać?

1

@Kessie, zabierzesz mnie tam kiedyś kiedy już dostaniesz hajs od Arabów?

0

@Peciak, przestań gwiazdorzyć, mięśniaku

0

@Nazio87, za odpowiednią kasę niech sobie biorą kogo chcą. To już piłkarzy decyzja czy wolą być legendami w Europejskiej piłce czy piłkarzami, o których wielu zapomni kiedy pójdą w tamtą stronę

0

@7black4, ja nie, bo moi obserwujący są prawdziwi, a @MesQueUnClub96 sam sobie swoich stworzył

0

@MesQueUnClub96, po co Ty w ogóle mi odpisujesz skoro za chwile sam te swoje głupoty usuwasz?

Dopóki jeździsz na rowerze i to z pomocą osób dorosłych nie masz się o co bać

1

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?