FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd, z Laportą
11
@Mns21, kiedy tam obchodzą dzień osób heteroseksualnych?
9
@Drozdu7, „właściwie to sam nie wiem po co tam poleciałem”
0
@Kidd, tylko granie w podstawowym składzie z Busquetsem to również słabe rozwiązanie, przecież on już dawno nie nadawał się na najważniejsze mecze w sezonie…
0
@BordowyPtak, najważniejsze, że na gaz jest również ta promocja, można w końcu LPG zatankować w miarę normalnej cenie ;)
0
@bartekvisca , kocham PiS ponad wszystko
2
@Luciano99, nie to co Ty z uczuciami względem @Sysia11
0
@cules100pro, oczywiście, zgadzam się z Tobą. Oby w przyszłym sezonie udało się nieco dalej zajść w LM :)
0
@cules100pro, w zeszłym roku mówiliśmy to samo
0
@Mixtape, zapytaj lepiej co się nie stało hehe
0
@Fizzy Womack, jak trzeba bronić własnej bramki to bywa różnie, w wyprowadzeniu piłki bardzo dobry
1
@QQL5, przejść zabieg kolana już 3 lata temu, więcej czasu poświecić na naukę czegoś konkretnego
0
@Rust_Cohle, @MesQueUnClub96 wzajemne lizanie sobie jajek widzę funkcjonuje u was znakomicie, gdybyście mogli swoje komentarze lajkowac to pewnie również nie byłby dla was problem ;p
0
@MesQueUnClub96, weź się w garść i przestań myśleć, że wszystko kreci się wokół Ciebie, Bombelku
0
@Xpert77, hahahahaha
1
@Nazio87, na kim?
2
@HighestInTheRoom, zaraz Cię zniszczę, zaraz Cię zniszczę
7
@wpwelement, mówiłem już dawno, dwie zakały La Rambli
0
Ktoś tam w moderacji musi mieć niezłą bekę
4
@RoberDzik, zdrowia, pomyślności
1
@SteuerFreiMoney, ten chłopak już tyle rzeczy dziwnych zrobił ze nic mu nie straszne, trzymam kciuki
2
@Kidd, a to akurat pasuje do niego
5
@SteuerFreiMoney, przecież @MesQueUnClub96 dopiero co skończył 13 lat, jak chcesz go tam dodać?
1
@Kessie, zabierzesz mnie tam kiedyś kiedy już dostaniesz hajs od Arabów?
0
@Peciak, przestań gwiazdorzyć, mięśniaku
0
@Nazio87, za odpowiednią kasę niech sobie biorą kogo chcą. To już piłkarzy decyzja czy wolą być legendami w Europejskiej piłce czy piłkarzami, o których wielu zapomni kiedy pójdą w tamtą stronę
0
@7black4, ja nie, bo moi obserwujący są prawdziwi, a @MesQueUnClub96 sam sobie swoich stworzył
0
@MesQueUnClub96, po co Ty w ogóle mi odpisujesz skoro za chwile sam te swoje głupoty usuwasz?
Dopóki jeździsz na rowerze i to z pomocą osób dorosłych nie masz się o co bać
1
@Kinginiesta, tak
3
Komentarz usunięty