FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 jak Cody odkopał po łączonej akcji Romka z Solo było jasne że to wygra. Dziwny ten ME, ciekawy jestem RAW, mam nadzieję na Heel turn Rollinsa.
1
Szkoda tylko że Undertaker nie wbił w kapeluszu i płaszczu.
0
Ale rollinsa to szkoda, oklep zebrał nieziemski w te dwa dni xd
1
To jest Wrestlemania proszę państwa.
3
Jade Cargill ma ten Vibe gwiazdy no i wygląda obłędnie.
1
@PatrychoO Taa, absolutny hit xd
0
@TR3YWAY odpoczywa przed meczem w LM.
1
@Rust_Cohle wybacz że nie jestem tak doskonałym obserwatorem jak Ty ;). Nie oglądam City co kolejkę tylko gdy ich mecze są na canal+ więc piszę wniosek po tym co widzę dzisiaj.
1
@Xaviball akurat chyba wczoraj albo dzisiaj jest 10 rocznica tego wydarzenia.
0
@zadafcb słyszałem jakieś pogłoski że Cena ma być obecny na WrestleManii i być w jakiś sposób wmieszany w Main Event. Było by to bardzo ciekawe. Rock vs Cena chociaż na jedną akcję. O tak.
0
Halaand ewidentnie pod formą.
0
@zadafcb jak myślisz Cody detronizuje Romana czy Tryplak będzie się bał zaryzykować i zostawi pas z Romanem? Ja obstawiam niestety drugą opcję i pojedynek The Rock vs Roman o pas w Arabii.
5
Jak tak dalej pójdzie to Lucho faktycznie posadzi Mbappe na ławce w meczu z Barcą bo powie że mu nie pasował do planu na mecz xD
1
@negreanu Raw z tamtego tygodnia to jedno z lepszych w ciągu ostatnich lat, totalny top. Natomiast też więcej spodziewałem się po tym wczorajszym.
2
@QQL5 pan Antoni zwrócił uwagę w pewnym momencie że dźwięk nie dolatuje ale Ibisz to olał, u żółtych było pewnie podobnie i coś tam nie zagrało tak jak powinno xd
0
@tadzik447 mi ostatnio YT też podsuwa filmy z awantury o kasę. Świetny teleturniej swoją drogą.
0
Przedstawienie pt " Impotencja strzelecka" prezentują piłkarze FC Barcelony.
1
Zalewski come to Valencia/ Betis.
1
Flashbacki z meczu z Senegalem na MŚ xD
0
Źle wyszliśmy na tę drugą połowę
0
Jest var na tym meczu?
0
@TR3YWAY to niech w nią gra i przestanie pajacowac.
0
Atmosfera grobowa na stadionie.
1
@Kuba_1 powrót Twarowskiego, Pełki i Wolskiego- tylko tyle i aż tyle.
4
Zaraz wejdzie Oriol to przestaniecie na Fermina narzekać.
0
Ciekawe ile Lille by chciało za Jonathana Davida. Bardzo dobry w tym sezonie zresztą jak i w dwóch poprzednich.
0
@Domin7777 Sevilla, Roma, Benfica, PsG
0
@dominox1998 tak można.
0
To się nie uda....
1
@Albatros tak to on.