0

@Transu96 jak Cody odkopał po łączonej akcji Romka z Solo było jasne że to wygra. Dziwny ten ME, ciekawy jestem RAW, mam nadzieję na Heel turn Rollinsa.

1

Szkoda tylko że Undertaker nie wbił w kapeluszu i płaszczu.

0

Ale rollinsa to szkoda, oklep zebrał nieziemski w te dwa dni xd

1

To jest Wrestlemania proszę państwa.

3

Jade Cargill ma ten Vibe gwiazdy no i wygląda obłędnie.

1

@PatrychoO Taa, absolutny hit xd

0

@TR3YWAY odpoczywa przed meczem w LM.

1

@Rust_Cohle wybacz że nie jestem tak doskonałym obserwatorem jak Ty ;). Nie oglądam City co kolejkę tylko gdy ich mecze są na canal+ więc piszę wniosek po tym co widzę dzisiaj.

1

@Xaviball akurat chyba wczoraj albo dzisiaj jest 10 rocznica tego wydarzenia.

0

@zadafcb słyszałem jakieś pogłoski że Cena ma być obecny na WrestleManii i być w jakiś sposób wmieszany w Main Event. Było by to bardzo ciekawe. Rock vs Cena chociaż na jedną akcję. O tak.

0

Halaand ewidentnie pod formą.

0

@zadafcb jak myślisz Cody detronizuje Romana czy Tryplak będzie się bał zaryzykować i zostawi pas z Romanem? Ja obstawiam niestety drugą opcję i pojedynek The Rock vs Roman o pas w Arabii.

5

Jak tak dalej pójdzie to Lucho faktycznie posadzi Mbappe na ławce w meczu z Barcą bo powie że mu nie pasował do planu na mecz xD

1

@negreanu Raw z tamtego tygodnia to jedno z lepszych w ciągu ostatnich lat, totalny top. Natomiast też więcej spodziewałem się po tym wczorajszym.

2

@QQL5 pan Antoni zwrócił uwagę w pewnym momencie że dźwięk nie dolatuje ale Ibisz to olał, u żółtych było pewnie podobnie i coś tam nie zagrało tak jak powinno xd

0

@tadzik447 mi ostatnio YT też podsuwa filmy z awantury o kasę. Świetny teleturniej swoją drogą.

0

Przedstawienie pt " Impotencja strzelecka" prezentują piłkarze FC Barcelony.

1

Zalewski come to Valencia/ Betis.

1

Flashbacki z meczu z Senegalem na MŚ xD

0

Źle wyszliśmy na tę drugą połowę

0

Jest var na tym meczu?

0

@TR3YWAY to niech w nią gra i przestanie pajacowac.

0

Atmosfera grobowa na stadionie.

1

@Kuba_1 powrót Twarowskiego, Pełki i Wolskiego- tylko tyle i aż tyle.

4

Zaraz wejdzie Oriol to przestaniecie na Fermina narzekać.

0

Ciekawe ile Lille by chciało za Jonathana Davida. Bardzo dobry w tym sezonie zresztą jak i w dwóch poprzednich.

0

@Domin7777 Sevilla, Roma, Benfica, PsG

0

@dominox1998 tak można.

0

To się nie uda....

1

@Albatros tak to on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?