0

@goldensun ciekawe co by zrobił sędzia gdyby Felix się przewrócił, pewnie nic bo to idiota.

1

Oni są upośledzeni w tym ataku.

0

Spokojnie zaraz wjeżdża Romeu za christensena.

1

Minimalizm nigdy się nie opłaca.

9

Czytam w przerwie La ramble i jestem w szoku, chyba inny mecz oglądam, gramy najlepszy mecz od dawna, szkoda tej żółtej kartki fdj, szkoda że nie wpadła bramka,do boju w drugiej połowie i głowy do góry cules!

0

@jakub1906 ktoś niżej napisał i dlatego skojarzyłem xD

0

Ten Rojek ma taki głos że z najlepszego meczu swoim komentarzem zanudził by człowieka na śmierć.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 do końca tego sezonu ale prawdopodobnie znów wygrają przetarg na kolejne lata.

1

Komentator w meczu Interu co za porażka, chłop chyba śpi tam za mikrofonem.

8

@Arden Kuba to jest wzór do naśladowania, mądry człowiek i bardzo dobry sportowiec.

1

Tydzień przerwy między meczami a wyglądamy jakbyśmy wczoraj grali mecz w Senagalu przy +45 stopniach i to co najmniej z dogrywką.

0

Widzieliście reakcje Gundogana na ławce? Chłop też nie może na to patrzeć.

6

De Zerbi w Brighton ma pełne pole do popisu, nikt mu głowy nie urwie jak przegra 2-3 mecze z rzędu i może sobie testować ustawienia szukając optymalnego. W Barcy jak poczuje presję to dopiero wtedy się okaże ile jest wart jego warsztat trenerski. Pod tym względem przewagę ma Flick, pracował pod presją i z zawodnikami o dużym Ego. Na tę chwilę Flick byłby lepszym wyborem.

0

@TR3YWAY chyba jednak Bayern go weźmie.

4

@wawrzyn1 sociedad psg bardzo intensywny, całkiem dobrze się ogląda.

0

@wojtekfcb79 psg poza jedną kontrą nie istnieje.

1

@AmigoBlancos czysto Celtę graj jak kurs powyżej 4.

0

Oglądając wczorajszy mecz city moją uwagę zwróciła jedna rzecz, w momencie ataku pozycyjnego odstępy między najbardziej wysuniętym zawodnikiem (Halaand) a ostatnim ŚO to były max 20-25 metrów, tam aż się roiło od zawodników city, ciągle jest opcja do podania, oglądając ostatni mecz barcy z Granadą w niektórych momentach pozycyjnego ataku odstęp między Lewandowskim a naszym ŚO to było pół boiska no ludzie kochani tak się nie da grać, piłka nożna to gra podaniowa, jak de Jong czy Pedri zabierają się do dryblingu żeby przebiec z 30 metrów z piłką to jest strata i kontra, jak masz zawodników skumulowanych na 20-30 metrach siłą rzeczy szybciej jest doskok w momencie straty i wieksza szansa na odbiór. Musiałem to z siebie wyrzucić, miłego popołudnia życzę wszystkim.

6

410 minut bez gola na wyjeździe i 3 pakują nam. Przecież to jest ośmieszające dla takiego klubu jak Barcelona. Jak Xavi ma chodź trochę honoru powinien odejść już teraz.

0

Ta drużyna nie potrafi grać w piłkę.

4

Granada zasłużyła na te bramkę, Barca gra taki piach że głowa mała.

4

Odstępy między formacjami 20 metrowe, żeby piłka poszła do przodu zawodnik musi z nią przebiec te 20 metrów bo nie ma komu podać. Fatalnie poukładana taktycznie drużyna. I nie mówię o Granadzie.

0

No żeby ten nowy Maldini się zaraz z boiskiem nie pożegnał.

0

Dlaczego my nie potrafimy wymienić 5 podań ma swoim boisku w meczu z Granadą? Zna ktoś logiczną odpowiedź?

1

Mareczek zlituj się.

0

Kvaratskhelia wraca do formy zaczyna kręcić obroną Milanu, nie jest to dobra wiadomość dla obrońców Barcy niestety.

20

@FutureFCBarcelona przecież Tuskowi nie zależy na Polsce a inaczej myślą tylko jego betonowi wybrańcy. Chłop jest odklejony i niech se wraca do tej Brukseli bo siedzenie tam wychodziło mu najlepiej.

0

@Comentateiro nikt nie pytał o Twoje zdanie.

2

Braki kadrowe Girony + nie dojechanie na mecz i obraz jest taki a nie inny.

1

@bolo82 nie pokażemy bo nie ma takiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?