11

Pau Cubarsi mecz imienia Carlesa Puyola, genialny występ.

0

Guiu w pierwszym, Robercik na ławce.

2

7 lat temu. Camp Nou. Barcelona - PSG. Sergi Roberto. Tego nie da się zapomnieć. Nawet jeśli niemożliwe nie istnieje????
Rafał Wolski na Twitterze.

1

@Rl9k1nG piękna bramka na otarcie łez można powiedzieć.

0

@koziar genialne studio na green screenie, 4 krzesła, anegdoty i sporo merytoryki.

2

Podstawowym zadaniem policji jest dbanie o ład i porządek publiczny. Jeśli jest zakłócany to są stosowane odpowiednie środki aby ten porządek przywrócić czy się to komuś podoba czy nie.

1

@BulaKG zgadzam się w 100%, nigdzie nie napisałem że robią źle.

0

@clyde bo policja to tak naprawdę narzędzie w rękach rządzących. Będą robić to co będzie kazał robić minister czy premier. W Warszawie i tak jest tragedia jeśli chodzi o liczbę policjantów i gdyby nie to że na takie protesty ściągają siły z całego kraju to byłby tam istny sajgon.

1

@LM10GOAT biorąc pod uwagę jego przeszłość i liczbę opuszczonych meczów to nie.

1

@partymaker mówisz o meczu Bayernu? To nie jest Chabiniak na 100%, to jest bodajże Marcin Lepa.

0

@cules100pro w Holandii wymiata no ale Dest tam również wygląda całkiem dobrze.

0

@MarioVeB! Wszystko wskazuje na stal więc Radomiak łatwo.

2

@626 pójdzie i będzie grał cały sezon bez żadnego urazu. Kazus Dembele.

1

Więcej wolnego po meczach więcej. Napewno będą kondycyjnie przygotowani.

0

@Kuba_1 Araujo lub Berenguer nie ma innej opcji.

0

Jeśli piłkarze a co gorsza trener mieli plan na ten mecz nie przegrać go za wszelką cenę to niech się pakują i do widzenie. Nie do Barcy z takim mentalem, żałosny mecz w naszym wykonaniu.

0

Oho trzeba się szykować na sinusoidę emocji, Raphinia w 1 składzie.

0

@FcPortoFan1999 to bardziej klasyczna przewrotka.

1

@supraomnes1 nie ma szans xD

0

@Culers wszedłem w polemike z jednym z kibiców Realu i dałem jako przykład właśnie w/w sytuację że nie oni pierwsi w historii to jego argumentem było że to był mecz o nic a mecz realu o mistrzostwo ????

0

sędziowie w Hiszpanii tak lubią, tutaj sytuacja przeszła przez echa bo gola strzelił tylko Valladolid a nie wielce męczenny Real Madryt.

1

Zadajecie tutaj różne pytania dotyczące meczu na mestalla a ja wam przypomnę że gra Real Madryt i gdy on gra to można wszystko byle to oni wygrali mecz, więc nie ma się co dziwić co kolwiek by się nie działo w tym meczu.

1

@4drian0 pamiętam jak Smokowski prowadząc ligę+ extra miał takie coś xD

0

@FcPortoFan1999 asysta klasa światowa.

0

@TR3YWAY ja mu się nie dziwię, szaleńców w UsA nie brakuje, przynajmniej ma komfort bo wie że żaden zjeb go nie zaatakuje.

0

@Borneo to że gramy u siebie średnio do mnie przemawia jeśli tracimy 5 bramek z Villa Real czy 3 z Granadą

1

Oj obawiam się trochę tego rewanżu z Napoli. Kapitalnie dziś wyglądają w ataku, Osimhen z Kvarą chyba przypomnieli sobie poprzedni sezon. Efekt nowej miotły? Może tak i oby trwał jak najkrócej.

0

Halaand vs Clark ależ pojedynek zacięty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak nie wygramy tego meczu to podziękujmy Raphinii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?