2

Real pokazuje jak grać bez waznych zawodników w obronie, podwajanie, potrajanie skrzydeł Dovbyk bez podan i Girony nie ma.

2

Ale ten stadion Realu jest okropny.

1

@Cule1234 weźcie tych Portugalskich trenerów z dala od tego klubu.

0

@Bobo25 niestety Girona też bez dwóch podstawowych ŚO (Blind, Lopez) Yangela Herrery ŚP no i bez trenera przy linii bocznej, Michel mecz będzie oglądał z trybun kara za czerwoną kartkę w ostatnim meczu ligowym.

0

@macio_944 skoro taki szrot kosztuje 319 zł aż się boje jaka będzie cena GTA 6 za rok.

6

@Roobo dojebał srogo xd

0

Gdy totalny laik dzisiaj pierwszy raz usiądzie i posłucha debaty o CPK to mam wrażenie że trafią do niego bardziej argumenty przeciw niż za.

0

@SelloutCrowd otóż to.

4

Mam wrażenie że panowie profesorowie elokwencją i wiedzą bardzo mocno biją na łeb aktualnie tych panów którzy są po drugiej stronie.

14

@Lewanogolski Hermoso, Rabiot, Grenwood? Co my ekipę na ligę konferencji zbieramy?

0

@LM10GOAT min 65 mln euro i można siadać do rozmów. Za niego kupić kogoś do rotacji z Yamalem za 30-40 i będzie super.

4

@Arden jeśli chcemy być wśród największych klubów w Europie to musimy mieć takiego menadżera. Kolesiostwo zaprowadzi nas do nikąd.

0

@Panpiwkarz będzie korekta zapewne ligę zagramy w sobotę.

1

@regatta52 biega od bramki do bramki ma zajebisty ciąg z piłką i jak widać to wystarcza by grać na bardzo dobrym poziomie.

0

@FcPortoFan1999 9 lat temu :(

0

Ciekawe czy kiedys Barca zagra taką kontre jak real.

1

Tygrynioooooooooo

3

Oho nasz najlepszy piłkarz kontuzja.

0

Araujo 2 metry obok Omoriodona przy strzale.

2

No ta nie mogło być za dobrze zbyt długo.

0

Gundogan to jest przez piłkarz.

5

Każdy kontakt z piłką Pedriego pachnie stratą, tragiczny jest dziś Pedri

1

@Culer9002 0,5/10 tylko ze względu na gola Vitora

5

Niech ta bramka Vitora nie zasłoni tego że Xavi zdjął najlepszego piłkarza na boisku.

0

O Cię panie kurwa, Xavi sabotażysta.

1

Poczucie straconego czasu.

0

@robo86 z tym de jongiem to chyba żartujesz a co do reszty zgoda.

0

@Dironixu mam z nim pewien problem, o ile jego warsztat trenerski jest w stanie mnie przekonać o tyle mam problem w kwestii dogadywania się z zawodnikami i pracownikami klubu. Tuchel ma charakterek i jak coś mu nie będzie pasować to się w tańcu nie będzie cackał i o to się boje ze może bardzo szybko zrazić do siebie ludzi w klubie i dookoła niego.

1

@Dironixu gdzie ta informacja się pojawiła? Bo na Twitterze u Fabrizio nic nie ma

1

Felix skręcił kostkę to raczej nic groźnego ale znając nasz sztab wypada na co najmniej 2 miesiące xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?