FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real pokazuje jak grać bez waznych zawodników w obronie, podwajanie, potrajanie skrzydeł Dovbyk bez podan i Girony nie ma.
2
Ale ten stadion Realu jest okropny.
1
@Cule1234 weźcie tych Portugalskich trenerów z dala od tego klubu.
0
@Bobo25 niestety Girona też bez dwóch podstawowych ŚO (Blind, Lopez) Yangela Herrery ŚP no i bez trenera przy linii bocznej, Michel mecz będzie oglądał z trybun kara za czerwoną kartkę w ostatnim meczu ligowym.
0
@macio_944 skoro taki szrot kosztuje 319 zł aż się boje jaka będzie cena GTA 6 za rok.
6
@Roobo dojebał srogo xd
0
Gdy totalny laik dzisiaj pierwszy raz usiądzie i posłucha debaty o CPK to mam wrażenie że trafią do niego bardziej argumenty przeciw niż za.
0
@SelloutCrowd otóż to.
4
Mam wrażenie że panowie profesorowie elokwencją i wiedzą bardzo mocno biją na łeb aktualnie tych panów którzy są po drugiej stronie.
14
@Lewanogolski Hermoso, Rabiot, Grenwood? Co my ekipę na ligę konferencji zbieramy?
0
@LM10GOAT min 65 mln euro i można siadać do rozmów. Za niego kupić kogoś do rotacji z Yamalem za 30-40 i będzie super.
4
@Arden jeśli chcemy być wśród największych klubów w Europie to musimy mieć takiego menadżera. Kolesiostwo zaprowadzi nas do nikąd.
0
@Panpiwkarz będzie korekta zapewne ligę zagramy w sobotę.
1
@regatta52 biega od bramki do bramki ma zajebisty ciąg z piłką i jak widać to wystarcza by grać na bardzo dobrym poziomie.
0
@FcPortoFan1999 9 lat temu :(
0
Ciekawe czy kiedys Barca zagra taką kontre jak real.
1
Tygrynioooooooooo
3
Oho nasz najlepszy piłkarz kontuzja.
0
Araujo 2 metry obok Omoriodona przy strzale.
2
No ta nie mogło być za dobrze zbyt długo.
0
Gundogan to jest przez piłkarz.
5
Każdy kontakt z piłką Pedriego pachnie stratą, tragiczny jest dziś Pedri
1
@Culer9002 0,5/10 tylko ze względu na gola Vitora
5
Niech ta bramka Vitora nie zasłoni tego że Xavi zdjął najlepszego piłkarza na boisku.
0
O Cię panie kurwa, Xavi sabotażysta.
1
Poczucie straconego czasu.
0
@robo86 z tym de jongiem to chyba żartujesz a co do reszty zgoda.
0
@Dironixu mam z nim pewien problem, o ile jego warsztat trenerski jest w stanie mnie przekonać o tyle mam problem w kwestii dogadywania się z zawodnikami i pracownikami klubu. Tuchel ma charakterek i jak coś mu nie będzie pasować to się w tańcu nie będzie cackał i o to się boje ze może bardzo szybko zrazić do siebie ludzi w klubie i dookoła niego.
1
@Dironixu gdzie ta informacja się pojawiła? Bo na Twitterze u Fabrizio nic nie ma
1
Felix skręcił kostkę to raczej nic groźnego ale znając nasz sztab wypada na co najmniej 2 miesiące xd