FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ Atletico ma zajebistycb kibiców i stadion i trenera.
2
Jeszcze czerwo dla pajaca z Brazylii i będzie pięknie.
7
Morata po przebiegnięciu maratonu jest lepszy niż wypoczęty Depay.
6
Co ten depay robi xdd
0
Nie będzie spalonego została stopa. A jednak uff
0
Że my z tym Realem dostaliśmy oklep 4:1, wstyd poprostu.
0
@Domin7777 za gest w stronę sędziego po gwizdku.
3
Brahima nie powinno już być na boisku.
0
Wisi bramka w powietrzu, wszyscy chyba wiemy kto ją strzeli.
0
@Amidamaru żartujesz?
0
@tomcias10 jak tam koke robi w pressingu większą robotę niż cała nasza linia pomocy. Kapitan przez duże K.
0
Jezus Maria ależ błąd Oblaka.
0
Brawo sędzia daj mu czerwo odrazu.
4
Szkoda że tak kolegi z boiska nie podnosi jak leży po każdym kontakcie z rywalem.
0
@Death_voice fabrizio już zdementował.
0
@tomek8756 Isco z asystą lub bramką- pewniaczek.
0
Ledwo trafił xd
0
Oni grają na zwolnienie trenera nie widzę innego wytłumaczenia.
0
Dałem btts po kursie 2.5 ale boje się że Barcelona może nie strzelić.
0
@SelloutCrowd nie jest gotowy.
4
Ahahahah centymetry.
2
@Ojciec5tkidzieci taka to właśnie wolność słowa na tym świecie, możesz mówić co chcesz ale nie jak zaczynasz mówić niewygodną dla niektórych prawdę.
0
@zadafcb niepokojąco mało błędów popełnia Czech.
2
Chociaż w kobiecej pilce Var działa jak należy i jest karny dla naszych pań. I Cyk 3:0.
1
@urbie999 Barca tv na YT
0
@draxidox nikt z was ale ja tak.
0
Brakuje nam w środku pola zawodnika który odciążyłby Gundogana z zadań defensywnych przy jednoczesnej klasie piłkarskiej. Potrzebujemy klasowego SPD na już. Busqets nie nadążał fizycznie w rozgrywkach ligi mistrzów ale potrafił zarządzać środkiem pola jak mało kto. Marzeniem jest Kimmich ale to mało prawdopodobne.
0
@Tuc zobacz jak wygląda Vini po kontuzji, z całą pogardą dla niego, chłop wraca po kontuzji i nie ma znaku, motorycznie top, a u nas pieprzenie że piłkarz miesiąc wchodzić powoli do gry. Sztab medyczny w Barcelonie to żart przykładów jest multum. I niestety nic się nie zmieni bo nie ma pieniędzy na większe zmiany.
6
Jak Xavi nie wyleci to się wcale nie zdziwię jak Pedri, Fermin, Kounde, Araujo bardzo poważnie rozważą odejście. W innych klubach grali by poziom wyżej bo tam są trenerzy a u nas idiota z bratem.
1
@AdrianFCB10 nie wyrzuci bo nie ma za co ani wyrzucić ani zatrudnić kogoś sensownego.