FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Raków! Powodzenia w 3 rundzie.
0
@LaLigaPD czyli zmiana można powiedzieć 1/1
0
@dniel nie, mógł porostu nie robić z Janka terminatora a z Pereiry gościa który ledwo co nauczył się walczyć.
1
@gumaz no głównie mi o to chodzi, Shamayev powiedział że mogła by to być walka na dystansie 5 rund bo Janek jest w życiowej formie, jak widać grubo się mylił.
0
Ale przecież ostatnio w kanale sportowym trenerzy z Czeczeni Janka mówili że ten jest w życiowej formie i Pereira niczym nie ma prawa zaskoczyć Janka.
0
@Volk mylisz się na slow mo widać że ten high miał niewyobrażalną siłę mimo tego że Porier zdążył zablokować i tak padł więc poprostu Gejczi trafił w punkt.
0
@Tom0VeB Polsat Sport .pl ale krótka powtórka z której dużo nie wyciągniesz
0
@HighestInTheRoom o co policja ma z nim zrobić? Na komendzie zamknąć? Paradoks jest taki że z takim człowiek nie ma co zrobić de facto.
0
Komentarz usunięty
0
Gol imienia Robina Van Persie vs Hiszpania MŚ 2014
0
@adi7adi8 nie wybierałem się ale jak to napisałeś to może się skusze.
0
100 mln? Akurat wystarczy na rejestracje piłkarzy.
0
@KrwawiaceoczyVEB tomorrow Silva, Kimmich and Cancelo Here we gooo! And MBappy sooon.
0
@hayek 100k to jest w statystykach, tak naprawdę po odejściach z początkiem tego roku policjantów zostało 65-75k max.
3
@macio_944 ruskiego szpiega gra.
0
@DonMatteo901 papcio jest fenomenem xD
1
ferran, fati, kessie, Eric, lenglet, Alonso, dest, psg powinno się na to zgodzić?
0
@barcelonaLM miłość do bliźniego czy jak to tam jest w tym katolicyzmie.
8
@Patrykl145 że koksy się będą śmiać z chudych i małych.
1
@michal26 też mam takie wrażenie, bardzo niedokładna ta powtórka była.
2
Ciekawy jestem co zrobi teraz KSW.. już widzę jak lecą z podkulonym ogonem do Polsatu.. będzie ciekawie.
0
@krol211 to samo rok temu mówiło się o Kessim czy jak to się odmienia xd
1
Pierwsze dwie godziny nowego final fantasy to jakiś kompletny odlot i epickość, mega się zajarałem.
2
@Szmulek no i fajnie brawo dla niego że dopiął swego w końcu i dla speeda też
0
@DonCarletto ok, dzięki.
0
@PaCo jakaś dziwna zasada pierwsze słyszę.
0
@Ogorinho1974 no ale był remis po dogrywce więc dlaczego nie było karnych?
0
@bartas97 te zasady chyba Tebas wymyślał xd
0
Ktoś ogarnia dlaczego skoro w pierwszym meczu o awans deportivo La Coruna wygrało 1:0 a w rewanżu było 4:3 dla Castllon i to właśnie Castellon awansowało dalej?
0
@Gibbon_FCB gdzie Laskowskiego masz? U mnie na tvp sport gości ze studia słychać xd