4

Wstyd dla tego klubu że tacy nieudacznicy noszą te koszulkę. Belingham z vinim grają pietkami w naszym polu karnym a my zesrani po 150 podaniach na połowie.

3

Kurwa jedno podanie od swojej bramki i są w naszym polu karnym xdddd

0

@FIJI nie uratuje to ławka do końca sezonu, proste.

1

@Pawel13sz musimy wierzyć w nasze DNA i iść tą drogą.

1

No to co genialny Xavi robi 2 zmiany w przerwie Felix i Yamal za Ferrana i Roberto.

19

Każdy atak realu to są pełne gacie w naszej obronie.

6

@RealnyRutek a wiesz że to forum barcy? Masz swoje to idź na nie, poza tym piłka nożna to sport kontaktowy.

1

Balde jest tak przewidywalny że aż wstyd.

1

@tbas no dokładnie, z tym że piłka ręczna bardzo dobitnie pokazuje jak nasi działacze przespali okres kiedy pilka ręczna była na piedestale.

0

W fatalnym stanie jest kondycja naszej reprezentacyjnej piłki ręcznej.

1

@FcPortoFan1999 pierwsza połowa całkiem niezła ale wiadomo Norwegia to inny poziom. Całą energię skupić na sobocie i wygrać ze Słowenią.

0

@etobzyk Eurosport albo stacja Metro bodajże nr 17 na tv naziemnej.

0

Rodrygo nie był ma spalonym? Według mnie zwracał na siebie uwagę Oblaka.

0

@FcPortoFan1999 to napewno, nikt tak jak Polacy nie potrafi się sam z sobą pokłócić. Zdesdabilizowany prawnie kraj to łakomy kąsek dla łasych państw Europy aby narzucić swoją politykę.

1

@Lucerfi niestety to co się dzieje w Polsce aktualnie nie doprowadzi do niczego dobrego.

0

Mam pytanie, miałem kolizję z obywatelem Ukrainy, wjechał mi w tył pojazdu, na miejsce wezwałem policję, jego wina dostał mandat który przyjął, zapłacił na miejscu. Sprawa zgłoszona do ubezpieczyciela, moje auto to audi A3 z 2008r warte ok. 20tys zł, na jutro jestem umówiony z rzeczoznawca z ubezpieczalni. Ktoś przerabiał taki temat i może podpowiedzieć czy bardziej opłacalna jest szkoda całkowita czy częściowa?. Pojazdem chciałbym dalej jeździć. Odrazu zaznaczę iż znajomy mechanik powiedział iż auto da się naprawić za ok. 8-10 tys zł.

1

4-ligowiec ma niedosyt po meczu z Barca coś niesamowitego.

1

Wstyd poprostu wstyd.

1

Vitor... Nie przesadzaj.

31

Zielone światło do gry od klubowych lekarzy czy jakoś tak... Śmiech przez łzy.

0

@Foro otwieraj.

0

Barca się zaraz zesra jak reprezentacja Polski w Kiszyniowie xd

1

Plebiscyt w TVP był top 2h i po plebiscycie a na Polsacie więcej reklam niż to wszystko trwa a jeszcze ten wkurzajacy zegar.

3

Maja Włoszczowska od zawsze TOP.

1

@LionelM95 jest.

0

Inigo ze swoim wyprowadzeniem i byłby sens grania długich piłek a tak na 10 prób z jednej robimy akcje podbramkową, reszta to błędy błędy i błędy.

21

@against_modern_football trzeba być ograniczonym umysłowo żeby głosować na te partię.

1

Remiro co odjebał... Bezsensowna czerwona kartka, no i zaczną się nerwy dla sociedad.

0

Dajcie jakiś żart na rozładowanie atmosfery przy świątecznym stole xD

0

@TR3YWAY chłop powinien być już tam zglebowany i zatrzymany. Tfu na takich śmieci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?