FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wstyd dla tego klubu że tacy nieudacznicy noszą te koszulkę. Belingham z vinim grają pietkami w naszym polu karnym a my zesrani po 150 podaniach na połowie.
3
Kurwa jedno podanie od swojej bramki i są w naszym polu karnym xdddd
0
@FIJI nie uratuje to ławka do końca sezonu, proste.
1
@Pawel13sz musimy wierzyć w nasze DNA i iść tą drogą.
1
No to co genialny Xavi robi 2 zmiany w przerwie Felix i Yamal za Ferrana i Roberto.
19
Każdy atak realu to są pełne gacie w naszej obronie.
6
@RealnyRutek a wiesz że to forum barcy? Masz swoje to idź na nie, poza tym piłka nożna to sport kontaktowy.
1
Balde jest tak przewidywalny że aż wstyd.
1
@tbas no dokładnie, z tym że piłka ręczna bardzo dobitnie pokazuje jak nasi działacze przespali okres kiedy pilka ręczna była na piedestale.
0
W fatalnym stanie jest kondycja naszej reprezentacyjnej piłki ręcznej.
1
@FcPortoFan1999 pierwsza połowa całkiem niezła ale wiadomo Norwegia to inny poziom. Całą energię skupić na sobocie i wygrać ze Słowenią.
0
@etobzyk Eurosport albo stacja Metro bodajże nr 17 na tv naziemnej.
0
Rodrygo nie był ma spalonym? Według mnie zwracał na siebie uwagę Oblaka.
0
@FcPortoFan1999 to napewno, nikt tak jak Polacy nie potrafi się sam z sobą pokłócić. Zdesdabilizowany prawnie kraj to łakomy kąsek dla łasych państw Europy aby narzucić swoją politykę.
1
@Lucerfi niestety to co się dzieje w Polsce aktualnie nie doprowadzi do niczego dobrego.
0
Mam pytanie, miałem kolizję z obywatelem Ukrainy, wjechał mi w tył pojazdu, na miejsce wezwałem policję, jego wina dostał mandat który przyjął, zapłacił na miejscu. Sprawa zgłoszona do ubezpieczyciela, moje auto to audi A3 z 2008r warte ok. 20tys zł, na jutro jestem umówiony z rzeczoznawca z ubezpieczalni. Ktoś przerabiał taki temat i może podpowiedzieć czy bardziej opłacalna jest szkoda całkowita czy częściowa?. Pojazdem chciałbym dalej jeździć. Odrazu zaznaczę iż znajomy mechanik powiedział iż auto da się naprawić za ok. 8-10 tys zł.
1
4-ligowiec ma niedosyt po meczu z Barca coś niesamowitego.
1
Wstyd poprostu wstyd.
1
Vitor... Nie przesadzaj.
31
Zielone światło do gry od klubowych lekarzy czy jakoś tak... Śmiech przez łzy.
0
@Foro otwieraj.
0
Barca się zaraz zesra jak reprezentacja Polski w Kiszyniowie xd
1
Plebiscyt w TVP był top 2h i po plebiscycie a na Polsacie więcej reklam niż to wszystko trwa a jeszcze ten wkurzajacy zegar.
3
Maja Włoszczowska od zawsze TOP.
1
@LionelM95 jest.
0
Inigo ze swoim wyprowadzeniem i byłby sens grania długich piłek a tak na 10 prób z jednej robimy akcje podbramkową, reszta to błędy błędy i błędy.
21
@against_modern_football trzeba być ograniczonym umysłowo żeby głosować na te partię.
1
Remiro co odjebał... Bezsensowna czerwona kartka, no i zaczną się nerwy dla sociedad.
0
Dajcie jakiś żart na rozładowanie atmosfery przy świątecznym stole xD
0
@TR3YWAY chłop powinien być już tam zglebowany i zatrzymany. Tfu na takich śmieci.