FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arczek2001 bierzesz canal+, eleven i Polsat Sport premium i masz aktualnie za 39 zł za miesiąc o ile się nie mylę z kodem z kanału sportowego.
0
Crystal palace - west ham co za meczycho
0
@GeneralXavi czy obrażanie małp można nazwać rasizmem skoro są koloru czarnego? XD
24
@GeneralXavi nazywanie małpy czarnoskórym ..... XD
5
Wiśnia co na początku Hola La Liga nawiązał do kursów tańca z Hiszpanami to coś pieknego, Anka tego nie lubi xD
0
@mordini123 tak zawieszony.
4
@urbipl Jóźwiak asysta.
0
Griezman co forme złapał, szacun
1
@tristan87 ewidentny faul gdzie był sędzia?
2
@FrankliN7 w Warszawie również.
2
@Gomess ale szef.
0
@Popitek12 Cody był najlepszym kandydatem na zabranie mu pasa, aktualnie chyba tylko Gunther z czystym sumieniem mógłby iść na pasy Romka i liczyć na zabranie ich, chłop odkopał po stunnerze i helluva kick, nie wiem co trzeba zrobić żeby go ktoś przypiął.
1
Lekki niedosyt po HIAC na Wrestlemanii liczyłem na jakiś szczyt klatki czy coś no i szkoda że Balor przegrał.
0
@JordiAlbion myślę że skończy jak Odegard
0
@escarabajo MVP tego sezonu któryś z nich?
0
@escarabajo McDavid tam w Edmonton szaleje, trochę zaniedbałem ostatnimi czasy hokej a bardzo lubię i właśnie śledzę mecz Rangers z Capitals na Viaplay.
0
Śledzi ktoś z was NHL w tym sezonie? Kto tam wydaje się najmocniejszy w walce o puchar Stanleya?
0
@PatrychoO dzięki bardzo, theory z ceną coś się działo wartego uwagi? Jak walka ogólnie?
0
@PatrychoO jakie walki do tej pory były? I kto wygrał?
0
@zadafcb cena z theorym ponoć mają otwierać W-mke.
0
Macie do polecenia jakieś domki na mazurach w miarę dobrych cenach?
7
@Pawel13sz wczoraj Jóźwiak dzisiaj Piątek, reprezentanci w formie xD
0
@Objectivo czyli lecimy w mitologie nordycką no być może i lepiej. Wiesz może kogo rozpatruje się do roli Kratosa?
2
@Rewolucja123 nie zdecydował się zakończyć tylko skończyła się kadencja negreiry.
0
@Objectivo jeśli chodzi o pierwsze części to chociażby odwzorowanie samych bogów greckich czy chociażby bestie Aresa czy Cerber, bardziej mi chodzi a sceny walki z nimi wiemy jak to wyglądało w grze, nie wiem obawiam się strasznie o ten serial.
0
@tadzik447 ja się boje o ten god od war, za dużo tam jest mitologii i postaci powiedzmy trudnych do odwzorowania w filmie ale obym się mylił bo fanem gry jestem ogromnym.
3
@Kondziubarca znana anegdota którą w jednej z misji futbol opowiadał bodajże Przemysław Rudzki gdzie Wisła Płock grała w europejskich pucharach z bodajże włoską Parmą przed meczem trener Wisły zasłonił tablice na której zazwyczaj były napisane składy drużyn, po odsłonięciu oczom osób będących w szatni ukazał się napis "chodź makaron bardzo lubimy to dziś Włochom wpierd****" takie to są te odprawy polskich myśli szkoleniowych.
14
@Comentateiro o żesz.. ależ dynamit
4
@Essos bez dwóch zdań
1
@ObiwanKenobi ją