0

@Arczek2001 bierzesz canal+, eleven i Polsat Sport premium i masz aktualnie za 39 zł za miesiąc o ile się nie mylę z kodem z kanału sportowego.

0

Crystal palace - west ham co za meczycho

0

@GeneralXavi czy obrażanie małp można nazwać rasizmem skoro są koloru czarnego? XD

24

@GeneralXavi nazywanie małpy czarnoskórym ..... XD

5

Wiśnia co na początku Hola La Liga nawiązał do kursów tańca z Hiszpanami to coś pieknego, Anka tego nie lubi xD

0

@mordini123 tak zawieszony.

4

@urbipl Jóźwiak asysta.

0

Griezman co forme złapał, szacun

1

@tristan87 ewidentny faul gdzie był sędzia?

2

@FrankliN7 w Warszawie również.

2

@Gomess ale szef.

0

@Popitek12 Cody był najlepszym kandydatem na zabranie mu pasa, aktualnie chyba tylko Gunther z czystym sumieniem mógłby iść na pasy Romka i liczyć na zabranie ich, chłop odkopał po stunnerze i helluva kick, nie wiem co trzeba zrobić żeby go ktoś przypiął.

1

Lekki niedosyt po HIAC na Wrestlemanii liczyłem na jakiś szczyt klatki czy coś no i szkoda że Balor przegrał.

0

@JordiAlbion myślę że skończy jak Odegard

0

@escarabajo MVP tego sezonu któryś z nich?

0

@escarabajo McDavid tam w Edmonton szaleje, trochę zaniedbałem ostatnimi czasy hokej a bardzo lubię i właśnie śledzę mecz Rangers z Capitals na Viaplay.

0

Śledzi ktoś z was NHL w tym sezonie? Kto tam wydaje się najmocniejszy w walce o puchar Stanleya?

0

@PatrychoO dzięki bardzo, theory z ceną coś się działo wartego uwagi? Jak walka ogólnie?

0

@PatrychoO jakie walki do tej pory były? I kto wygrał?

0

@zadafcb cena z theorym ponoć mają otwierać W-mke.

0

Macie do polecenia jakieś domki na mazurach w miarę dobrych cenach?

7

@Pawel13sz wczoraj Jóźwiak dzisiaj Piątek, reprezentanci w formie xD

0

@Objectivo czyli lecimy w mitologie nordycką no być może i lepiej. Wiesz może kogo rozpatruje się do roli Kratosa?

2

@Rewolucja123 nie zdecydował się zakończyć tylko skończyła się kadencja negreiry.

0

@Objectivo jeśli chodzi o pierwsze części to chociażby odwzorowanie samych bogów greckich czy chociażby bestie Aresa czy Cerber, bardziej mi chodzi a sceny walki z nimi wiemy jak to wyglądało w grze, nie wiem obawiam się strasznie o ten serial.

0

@tadzik447 ja się boje o ten god od war, za dużo tam jest mitologii i postaci powiedzmy trudnych do odwzorowania w filmie ale obym się mylił bo fanem gry jestem ogromnym.

3

@Kondziubarca znana anegdota którą w jednej z misji futbol opowiadał bodajże Przemysław Rudzki gdzie Wisła Płock grała w europejskich pucharach z bodajże włoską Parmą przed meczem trener Wisły zasłonił tablice na której zazwyczaj były napisane składy drużyn, po odsłonięciu oczom osób będących w szatni ukazał się napis "chodź makaron bardzo lubimy to dziś Włochom wpierd****" takie to są te odprawy polskich myśli szkoleniowych.

14

@Comentateiro o żesz.. ależ dynamit

4

@Essos bez dwóch zdań

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?