FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest debata na jaką zasługujemy.
4
@MarioVeB! Julki ukończyły 18 lat i się zmotywowały.
0
@tomek8756 niech idzie na piwko z dziewczynami z Lewicy tylko żeby się rano nie zdziwił jak go 4 litery będą bolały.
0
@RafiVeB jak można być myślącym człowiekiem znać postulaty Lewicy i na nich głosować... Masakra.
2
@Luciano99 partia tramwajarzy i kanalarzy zawsze na straży!
1
@Michael24 największe show i cyrk to tvp i TVN.
2
@wodztek97 lepiej czytać z kartki niż wzajemnie się obrażać.
0
@Colon raphinhia.
1
@dawidos678 wychowanek Benfici
0
@Encore laska mówi na początku że znają się bardzo długo z Boxdelem a ludzie się dziwią że chce go wybielić.
4
@BulaKG piękne to było
3
@LaLigaPD camavinga na tej pozycji jest lepszy niż tamci dwaj razem wzięci.
0
Dobra sobota dla bukmacherów jak dotąd, united, city, Everton, oby real poszedł w ich ślady.
1
Ramos nie dość że po odejściu z Realu powiedział że Messi jest najlepszy w historii to jeszcze bramkę dla Barcy strzela.
3
@Cule1234 tymczasem kanał sportowy i wywiad co najwyżej z kosowskim.
2
@MesQueUnClub_87 wydaje mi się że dawać zagrać pierwszy mecz duetowi inigo araujo akurat w meczu wyjazdowym na jakby nie patrzeć trudnym terenie to był błąd Xaviego.
3
Inigo niestety widać że nie czuje boiska za grosz, śmiem twierdzić że z Kounde żadna z tych bramek by nie padła.
0
Na poprawę humoru obczajcie sobie bramkę Sassuolo na 4:2 w meczu z Juve. Piłkarskie jaja.
1
@JimMorrisonFCB nie bo ten film ma pokazać SG w negatywnym świetle.
2
Vlogi z kadry wrócą, i to jest to na co liczyliśmy panie selekcjonerze.
0
Ja pierdziele, już się zaczyna typowy Probierz, ja jestem super a wy wszyscy źli...
0
@maciekofcb pewien Hiszpan na lewej obronie. ..
0
@cules100pro ostatnio coraz rzadziej się to potwierdza.
2
@Deeespacito zależy w jakim wydziale, w patrolowym to średnio jednak w wydziałach gdzie jest więcej papierologii to czemu nie.
1
@kulek22 nawet jak pobije to kwestie 6-8 miejsce.
0
Ale jest moc u Swobody, na medal raczej będzie ciężko ale czuć siłę.
0
Wjechała zapowiedź nowego COD MW 3. Szkoda tylko że ceny nowych CoD są szalone a kampanię wystarczają na kilka godzin chodź klimat mają znakomity.
1
En nesyri co Ty robisz xd
8
@DonMatteo901 mógł mu Borek lepe wypłacić bo ile razy można ten sam żart powtarzać. Nie lubię tego sławinskiego, poza tym to fan realu xd
0
Neymar w 10 minucie w takim meczu wylatuje z czerwem