0


To jest debata na jaką zasługujemy.

4

@MarioVeB! Julki ukończyły 18 lat i się zmotywowały.

0

@tomek8756 niech idzie na piwko z dziewczynami z Lewicy tylko żeby się rano nie zdziwił jak go 4 litery będą bolały.

0

@RafiVeB jak można być myślącym człowiekiem znać postulaty Lewicy i na nich głosować... Masakra.

2

@Luciano99 partia tramwajarzy i kanalarzy zawsze na straży!

1

@Michael24 największe show i cyrk to tvp i TVN.

2

@wodztek97 lepiej czytać z kartki niż wzajemnie się obrażać.

0

@Colon raphinhia.

1

@dawidos678 wychowanek Benfici

0

@Encore laska mówi na początku że znają się bardzo długo z Boxdelem a ludzie się dziwią że chce go wybielić.

4

@BulaKG piękne to było

3

@LaLigaPD camavinga na tej pozycji jest lepszy niż tamci dwaj razem wzięci.

0

Dobra sobota dla bukmacherów jak dotąd, united, city, Everton, oby real poszedł w ich ślady.

1

Ramos nie dość że po odejściu z Realu powiedział że Messi jest najlepszy w historii to jeszcze bramkę dla Barcy strzela.

3

@Cule1234 tymczasem kanał sportowy i wywiad co najwyżej z kosowskim.

2

@MesQueUnClub_87 wydaje mi się że dawać zagrać pierwszy mecz duetowi inigo araujo akurat w meczu wyjazdowym na jakby nie patrzeć trudnym terenie to był błąd Xaviego.

3

Inigo niestety widać że nie czuje boiska za grosz, śmiem twierdzić że z Kounde żadna z tych bramek by nie padła.

0

Na poprawę humoru obczajcie sobie bramkę Sassuolo na 4:2 w meczu z Juve. Piłkarskie jaja.

1

@JimMorrisonFCB nie bo ten film ma pokazać SG w negatywnym świetle.

2

Vlogi z kadry wrócą, i to jest to na co liczyliśmy panie selekcjonerze.

0

Ja pierdziele, już się zaczyna typowy Probierz, ja jestem super a wy wszyscy źli...

0

@maciekofcb pewien Hiszpan na lewej obronie. ..

0

@cules100pro ostatnio coraz rzadziej się to potwierdza.

2

@Deeespacito zależy w jakim wydziale, w patrolowym to średnio jednak w wydziałach gdzie jest więcej papierologii to czemu nie.

1

@kulek22 nawet jak pobije to kwestie 6-8 miejsce.

0

Ale jest moc u Swobody, na medal raczej będzie ciężko ale czuć siłę.

0

Wjechała zapowiedź nowego COD MW 3. Szkoda tylko że ceny nowych CoD są szalone a kampanię wystarczają na kilka godzin chodź klimat mają znakomity.


1

En nesyri co Ty robisz xd

8

@DonMatteo901 mógł mu Borek lepe wypłacić bo ile razy można ten sam żart powtarzać. Nie lubię tego sławinskiego, poza tym to fan realu xd

0

Neymar w 10 minucie w takim meczu wylatuje z czerwem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?