FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ końcówka w Neapolu xd
0
O co zapytał Szczepłek?
1
@GeraltzKatalonii historia Kazka Węgrzyna z wiadrem witamin mi się przypomniała jak te bekę zaczęli mieć xd
0
@Janiama przecież wiem że by nie dali poprostu wydaje mi się że taki Depay jest wart około tych 10 mln euro. Sprzedaż za 3 jest trochę krokiem rozpaczy ze strony barcy.
0
@Messibestplayerintheworld tak opłacę plus obiad, schabowy z mizerią, myślę że byłby chętny.
0
3 mln euro? Legia albo raków mogli wyłożyć 3,5 może byśmy mieli gwiazdę w ekstraklasie...
0
@marcin62 pierwszy odcinek mega, Joel 10/10 nawet ellie fajne wrażenie sprawia a nie byłem przekonany, nic tylko czekać jak będzie dalej.
0
@Janas11224 patrząc na oceny to HBO na stałym zajebistym poziomie jeśli chodzi o seriale.
0
Ktoś miał problem z FIFA 23 że przy próbie połączenia ze znajomym aby zagrać wspólny mecz wyskakuje powiadomienie w stylu nie możesz dołączyć do tej sesji gry? I u mnie i u ziomka ten sam problem ja gram na ps5 on na PC
0
@Jarema2000 przede wszystkim daszek nie może zagrać w następnych meczach na prawym rozegraniu bo wyglądał dzisiaj tragicznie.
0
Daszek na prawym rozegraniu to jakieś nieporozumienie
1
@Doren01 niestety tak, WWE planuje powrót The rocka na Royal Rumble i pojedynek Roman vs The Rock na Wrestlemani.
0
@FCBparasiempre ale dlaczego? Dlatego.
1
@takisobiektos bo kessie to idealny zawodnik żeby odebrać i podać do najbliższego lub czasem używając swojej siły zyskać kilka metrów przestrzeni. 4-3-3 to nie jego bajka
0
@Mezocyklon87 dokładnie Innsbruck to taka skocznia gdzie nie da się mieć jakiejś mega dużej przewagi, w bischoschofen granulat nie pozwoli sobie zabrać przewagi nawet jeśli dzisiaj stopnieje ona do 15 pkt.
1
@MesQueUnClub96 7:2 w setach myślę van gerwen to bierze.
6
@Pawel13sz dramat kogo ten klub rozpatruje w ramach wzmocnień.
0
@FcBarcelonaFanMSN mhm w chuj jak nie potrafi celnie podać.
0
Ciężko mi to powiedzieć ale obserwując fatiego w tym sezonie sądzę że przy odpowiedniej ofercie należało by go sprzedać, zatracił wszystko to czym nas oczarował na początku swojej gry.
0
@TheNekro94 a mnie irytuje styl mowy Szumowskiego, za dużo myśli w jednej sekundzie chcę wyrazić xD
2
@Pawel13sz Marco Reus
0
@Katalończyk 99 momentami bardzo dobry pierwsze 45 min męczyłem się słaby humor ale wydaje mi się że lepszy niż "zoba co jest"ale to najwyższej półki Rafika to bardzo daleko.
9
Na ligę Europy jak znalazł.
3
@barcelonaLM no pewnie by byli faworytem jakby tam jeszcze grali xd
0
Ciekawe czy De Paul, Felix i Griezman będą nadal w formie po powrocie do Atletico xd
1
@Kidd wzajemnie
0
@Emhyr Krychowiak!
0
Ogląda ktoś serial krucjata? Całkiem nieźle oceny ma jako że nie jestem przekonany do polskich produkcji to chciałbym poznać ocenę kogoś kto obejrzał 3 pierwsze odcinki.
10
Lahoz po tym meczu powinien już nigdy nic nie sędziować.
0
Albo Messi albo nic po stronie Argentyny