1

Ależ końcówka w Neapolu xd

0

O co zapytał Szczepłek?

1

@GeraltzKatalonii historia Kazka Węgrzyna z wiadrem witamin mi się przypomniała jak te bekę zaczęli mieć xd

0

@Janiama przecież wiem że by nie dali poprostu wydaje mi się że taki Depay jest wart około tych 10 mln euro. Sprzedaż za 3 jest trochę krokiem rozpaczy ze strony barcy.

0

@Messibestplayerintheworld tak opłacę plus obiad, schabowy z mizerią, myślę że byłby chętny.

0

3 mln euro? Legia albo raków mogli wyłożyć 3,5 może byśmy mieli gwiazdę w ekstraklasie...

0

@marcin62 pierwszy odcinek mega, Joel 10/10 nawet ellie fajne wrażenie sprawia a nie byłem przekonany, nic tylko czekać jak będzie dalej.

0

@Janas11224 patrząc na oceny to HBO na stałym zajebistym poziomie jeśli chodzi o seriale.

0

Ktoś miał problem z FIFA 23 że przy próbie połączenia ze znajomym aby zagrać wspólny mecz wyskakuje powiadomienie w stylu nie możesz dołączyć do tej sesji gry? I u mnie i u ziomka ten sam problem ja gram na ps5 on na PC

0

@Jarema2000 przede wszystkim daszek nie może zagrać w następnych meczach na prawym rozegraniu bo wyglądał dzisiaj tragicznie.

0

Daszek na prawym rozegraniu to jakieś nieporozumienie

1

@Doren01 niestety tak, WWE planuje powrót The rocka na Royal Rumble i pojedynek Roman vs The Rock na Wrestlemani.

0

@FCBparasiempre ale dlaczego? Dlatego.

1

@takisobiektos bo kessie to idealny zawodnik żeby odebrać i podać do najbliższego lub czasem używając swojej siły zyskać kilka metrów przestrzeni. 4-3-3 to nie jego bajka

0

@Mezocyklon87 dokładnie Innsbruck to taka skocznia gdzie nie da się mieć jakiejś mega dużej przewagi, w bischoschofen granulat nie pozwoli sobie zabrać przewagi nawet jeśli dzisiaj stopnieje ona do 15 pkt.

1

@MesQueUnClub96 7:2 w setach myślę van gerwen to bierze.

6

@Pawel13sz dramat kogo ten klub rozpatruje w ramach wzmocnień.

0

@FcBarcelonaFanMSN mhm w chuj jak nie potrafi celnie podać.

0

Ciężko mi to powiedzieć ale obserwując fatiego w tym sezonie sądzę że przy odpowiedniej ofercie należało by go sprzedać, zatracił wszystko to czym nas oczarował na początku swojej gry.

0

@TheNekro94 a mnie irytuje styl mowy Szumowskiego, za dużo myśli w jednej sekundzie chcę wyrazić xD

2

@Pawel13sz Marco Reus

0

@Katalończyk 99 momentami bardzo dobry pierwsze 45 min męczyłem się słaby humor ale wydaje mi się że lepszy niż "zoba co jest"ale to najwyższej półki Rafika to bardzo daleko.

9

Na ligę Europy jak znalazł.

3

@barcelonaLM no pewnie by byli faworytem jakby tam jeszcze grali xd

0

Ciekawe czy De Paul, Felix i Griezman będą nadal w formie po powrocie do Atletico xd

1

@Kidd wzajemnie

0

@Emhyr Krychowiak!

0

Ogląda ktoś serial krucjata? Całkiem nieźle oceny ma jako że nie jestem przekonany do polskich produkcji to chciałbym poznać ocenę kogoś kto obejrzał 3 pierwsze odcinki.

10

Lahoz po tym meczu powinien już nigdy nic nie sędziować.

0

Albo Messi albo nic po stronie Argentyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?