0

@DonAndresFCB bez pretensjonalnie ale czyją uwagę absorbował? I tak dollaruma by nie doleciał, piłki nie zasłaniał. Trochę nie rozumiem decyzji sędziego

2

@Antimadridista_WR call of duty.

1

@luki123 zgadzam się wczorajszy program to wychwalanie pod niebiosa realu i krytyka barcy. Tylko krecidło w miarę obiektywnie patrzył na to wszystko. A to jak ich dupy bolały przy tej sytuacji z niepodyktowanym karnym dla Valencii jest wręcz obrzydzające.

0

@clyde genialny odcinek przedostatnia scena i ta ellie w ogniu i czy mi się wydaje czy pokazali przez moment twarz ellie z gry? Wydaje mi się że to reżyserski majstersztyk.

0

@Barcaa12 za bezpośrednią czerwoną jest 2 mecze pauzy.

0

Ja pierdole tylko nie araujo. Araujo wypada na klasyk

0

Busqets jako kapitan powinien wziąć piłkę i uderzać jak widział że jest jakieś napięcie między fatim a ferranem.

0

@Rudy432 trudny typ, Jones na ważeniu wyglądał na ulanego dziadka ale tak tak wiem nie sylwetka się liczy w tym sporcie ale chłop nie walczył 3 lata więc jeśli wyjdzie to poza 1 runde to stawiam na Gane.

0

@NeKenI o niczym bo czas spędzało by się z ziomkami na osiedlu bez tel w ręku.

0

2

Czekam aż topowi polscy dziennikarze staną w obronie Viniciusa jak to go sędziowie nie chronią i trybuny prowokują.

1

Ale żałosna ta 11 xDDDDDDDD

5

Araujo robi w polu karnym więcej zamieszania niż lewy xd

0

Mogła Chelsea wziąć tego raphinhe patrząc na jego formę i poziom Chelsea pasował by tam idealnie.

1

@RobiS tak ja też.

0

@goldmetaxa czy ja wiem czy szok, Girona gra fajną piłkę, bilbao bez formy, ale błędy w obronie Bilbao to istny cyrk w tym meczu.

3

Lech po finał ligi konferencji.

1

Ja pierdole gorszej zmiany w historii futbolu nie pamiętam, jakbyś za Messiego rasiaka wprowadził w momencie ratowania wyniku.

3

Xavi pokaż jaja zdejmij lewego

0

Zaczyna się obsranie

0

Lewy przeniósł grę z reprezentacji do barcy. Byle do tyłu.

3

@Sulimo przecież to naturalny bieg ziemi że klimat się ociepla, jest to temat zastępczy dla lewactwa i kłócenie się o coś na co totalnie nikt z nas pojedynczo nie ma wpływu.

0

@626 jak chcesz się zdenerwować na noc to włącz

1

To jak od Ćwiąkały bije w ostatnim czasie sympatia w stosunku do Realu jest obrzydliwe.

3

@Medium ciekawe jak Ty byś zareagował, widzieli kobietę pierwszy raz w życiu, człowiek w takim stanie jest zdolny do różnych rzeczy, w razie gdyby doszło to użycia broni palnej wszystkiemu winni byli by policjanci, bardzo dobrze że tak ostrożnie podeszli do sytuacji.

1

@Roobo dobre mistrzostwa i tyle w Fiorentinie niczym specjalnym się nie wyróżnia.

0

@Emhyr mocno kontrowersyjna opinia, w meczach które oglądałem to fakt foyth nie grał jakoś bardzo wysoko ale jak już się podłączył to było to realne zagrożenie, nie sztuką jest głupio biegać na obieg co akcje. A stwierdzenie że z piłką przy nodze jest słaby.. ja chyba nie wiem co oznacza to stwierdzenie skoro on jest słaby z piłką przy nodze.

1

Ależ końcówka w Neapolu xd

0

O co zapytał Szczepłek?

1

@GeraltzKatalonii historia Kazka Węgrzyna z wiadrem witamin mi się przypomniała jak te bekę zaczęli mieć xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?