FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ta Janda też dobra, dokładnie w tym materiale powiedziała że przez 8 lat ani razu nie obejrzała wiadomości. Nie oglądałam ale się wypowiem, gratuluję. I nie nie jestem zwolennikiem poprzedniego TVP.
0
@rocky5 nie ćwiczył bo akurat siatkówka nie jest jego mocną stroną i nie jeździ na zawody. Zawody trwały cały dzień od godz 8 i każda klasa która miała wf w tym dniu miała oglądać mecze z trybun.
2
@July_6_BcN gdy żona poszła do szkoły okazało się że ów dyrektora nie ma był jego zastępca a co lepsze syn powiedział że dyrektor rano podszedł oddał telefony jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej lekcji. A zastępca powiedział że nic nie wie ma ten temat.
0
@FCB_dimiC nawet gdyby przeglądali La Ramble to dyrektor ma do mnie i żony nr tel, niech sobie mnie wezwie i porozmawia a nie zabiera komuś jego własności.
1
@KamQiX otóż to, kwestia jak ta sytuacja wyglądała z perspektywy dyrektora. No ale już za chwilę się wszystko powinno wyjaśnić.
1
@FCB_dimiC nikt z nas w takim wieku nie był święty i każdy popełnia błędy. Synowi już wszystko wyjaśniłem, kwestia tego że dyrektor lekko moim zdaniem przecholował z zabieraniem dzieciakom ich rzeczy.
1
@FCB_dimiC ja nie mialbym do niego żadnych uwag gdyby oddał te telefony po lekcjach a nie że zabiera tel na 24h i nikt nie wie co się z tymi telefonami dzieje.
0
@KamQiX no dlatego czekam co wyniknie po spotkaniu z dyrektorem.
6
Podzielę się z wami pewną historią: Mam syna który ma 12 lat, nosi ze sobą do szkoły telefon, wczoraj dyrektor szkoły zabrał mojemu synowi oraz 3 innym uczniom telefony ponieważ mój syn oraz koledzy oglądali oni z trybun zawody które odbywały się na hali sportowej podczas lekcji wf i wyjęli na chwilę telefony. Dyrektor to zobaczył podszedł i zabrał telefony oraz kazał przyjść dzisiaj rodzicom do szkoły na godz 13 aby odebrać telefony naszych dzieci. W moim mniemaniu dyrektor nie ma prawa zabrać dziecku jego rzeczy. Po pierwsze ograniczył mi kontakt z dzieckiem na 24h a po drugie wydaje mi się że jest to zwyczajna kradzież lub przywłaszczenie. Moja żona idzie dzisiaj spotkać się z dyrektorem. Zobaczymy co z tego wyniknie. Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy na policję bo wydaje mi się że dyrektor przekroczył swoje uprawnienia. Co o tym myślicie?
0
@AllBundy opinia eksperta to coś czego potrzebowałem.
0
Ogląda ktoś Leverkusen- BVB? Jest szansa że Bayer to wyciągnie?
1
Son co się rozstrzelał xD
0
@bartekvisca kupiłem cyberpunka na premierę i to był błąd, kupiłem EA FC i to był błąd, do 3 razy sztuka, kupię GTA 6.
0
@LS 80 mln euro i można zacząć się zastanawiać
1
Xavi wypierdalaj.
0
@Aragorn33 zorientuje się po tym jak Taremi strzeli bramkę przeskakując Kounde
3
@cris27 w Barcelonie brakuje skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia który dryblingiem potrafił by zrobić różnice i dograć takiemu lewemu do pustaka, w Bayernie strzelał dużo bramek bo na skrzydłach miał Sane i Gnabriego oraz Davisa. W Barcelonie nie ma nawet namiastki takiego skrzydłowego, no może Yamal ale to melodia przyszłości.
0
@ArtTiguana99 restauracja u Szwejka z tym że z miejscem w niedzielę może być problem.
0
Żałośnie gramy szkoda że nie jest już 0:3 może by się obudzili.
1
Ja pierdole xdddddd
1
Absolutnie żałosny mecz w wykonaniu Barcy ale to już powoli staje się regułą
2
@Criss18Barca posiadanie w klubie większej ilości wymiennych i jesteś zarobiony, ja miałem na szczęście jednego w sam raz żeby to sbc zrobić.
0
Pacheta chyba wyleci po tej kolejce, fatalny okres Villareal.
1
Nasze 2 połowy w tym sezonie to jest tragedia. Wyglądamy tragicznie fizycznie, cofamy się pod własne pole karne prosząc się o błędy.
0
@Coutinho007 nie pech tylko Romeu
2
@Criss18Barca najlepszy stoper w grze.
0
@Rewolucja123 też to zauważyłem, według Ciebie czerwo dla Couto powinno byc?
0
Ma ktoś może z dobroci serca podzielić się kontem na Polsat box go tak żebym obejrzał dzisiejsze UFC? Nie chcę wydawać 40 zł na jednorazowy dostęp.
0
To jest debata na jaką zasługujemy.
4
@MarioVeB! Julki ukończyły 18 lat i się zmotywowały.