1

@Kgorecki2500 ta Janda też dobra, dokładnie w tym materiale powiedziała że przez 8 lat ani razu nie obejrzała wiadomości. Nie oglądałam ale się wypowiem, gratuluję. I nie nie jestem zwolennikiem poprzedniego TVP.

0

@rocky5 nie ćwiczył bo akurat siatkówka nie jest jego mocną stroną i nie jeździ na zawody. Zawody trwały cały dzień od godz 8 i każda klasa która miała wf w tym dniu miała oglądać mecze z trybun.

2

@July_6_BcN gdy żona poszła do szkoły okazało się że ów dyrektora nie ma był jego zastępca a co lepsze syn powiedział że dyrektor rano podszedł oddał telefony jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej lekcji. A zastępca powiedział że nic nie wie ma ten temat.

0

@FCB_dimiC nawet gdyby przeglądali La Ramble to dyrektor ma do mnie i żony nr tel, niech sobie mnie wezwie i porozmawia a nie zabiera komuś jego własności.

1

@KamQiX otóż to, kwestia jak ta sytuacja wyglądała z perspektywy dyrektora. No ale już za chwilę się wszystko powinno wyjaśnić.

1

@FCB_dimiC nikt z nas w takim wieku nie był święty i każdy popełnia błędy. Synowi już wszystko wyjaśniłem, kwestia tego że dyrektor lekko moim zdaniem przecholował z zabieraniem dzieciakom ich rzeczy.

1

@FCB_dimiC ja nie mialbym do niego żadnych uwag gdyby oddał te telefony po lekcjach a nie że zabiera tel na 24h i nikt nie wie co się z tymi telefonami dzieje.

0

@KamQiX no dlatego czekam co wyniknie po spotkaniu z dyrektorem.

6

Podzielę się z wami pewną historią: Mam syna który ma 12 lat, nosi ze sobą do szkoły telefon, wczoraj dyrektor szkoły zabrał mojemu synowi oraz 3 innym uczniom telefony ponieważ mój syn oraz koledzy oglądali oni z trybun zawody które odbywały się na hali sportowej podczas lekcji wf i wyjęli na chwilę telefony. Dyrektor to zobaczył podszedł i zabrał telefony oraz kazał przyjść dzisiaj rodzicom do szkoły na godz 13 aby odebrać telefony naszych dzieci. W moim mniemaniu dyrektor nie ma prawa zabrać dziecku jego rzeczy. Po pierwsze ograniczył mi kontakt z dzieckiem na 24h a po drugie wydaje mi się że jest to zwyczajna kradzież lub przywłaszczenie. Moja żona idzie dzisiaj spotkać się z dyrektorem. Zobaczymy co z tego wyniknie. Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy na policję bo wydaje mi się że dyrektor przekroczył swoje uprawnienia. Co o tym myślicie?

0

@AllBundy opinia eksperta to coś czego potrzebowałem.

0

Ogląda ktoś Leverkusen- BVB? Jest szansa że Bayer to wyciągnie?

1

Son co się rozstrzelał xD

0

@bartekvisca kupiłem cyberpunka na premierę i to był błąd, kupiłem EA FC i to był błąd, do 3 razy sztuka, kupię GTA 6.

0

@LS 80 mln euro i można zacząć się zastanawiać

1

Xavi wypierdalaj.

0

@Aragorn33 zorientuje się po tym jak Taremi strzeli bramkę przeskakując Kounde

3

@cris27 w Barcelonie brakuje skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia który dryblingiem potrafił by zrobić różnice i dograć takiemu lewemu do pustaka, w Bayernie strzelał dużo bramek bo na skrzydłach miał Sane i Gnabriego oraz Davisa. W Barcelonie nie ma nawet namiastki takiego skrzydłowego, no może Yamal ale to melodia przyszłości.

0

@ArtTiguana99 restauracja u Szwejka z tym że z miejscem w niedzielę może być problem.

0

Żałośnie gramy szkoda że nie jest już 0:3 może by się obudzili.

1

Ja pierdole xdddddd

1

Absolutnie żałosny mecz w wykonaniu Barcy ale to już powoli staje się regułą

2

@Criss18Barca posiadanie w klubie większej ilości wymiennych i jesteś zarobiony, ja miałem na szczęście jednego w sam raz żeby to sbc zrobić.

0

Pacheta chyba wyleci po tej kolejce, fatalny okres Villareal.

1

Nasze 2 połowy w tym sezonie to jest tragedia. Wyglądamy tragicznie fizycznie, cofamy się pod własne pole karne prosząc się o błędy.

0

@Coutinho007 nie pech tylko Romeu

2

@Criss18Barca najlepszy stoper w grze.

0

@Rewolucja123 też to zauważyłem, według Ciebie czerwo dla Couto powinno byc?

0

Ma ktoś może z dobroci serca podzielić się kontem na Polsat box go tak żebym obejrzał dzisiejsze UFC? Nie chcę wydawać 40 zł na jednorazowy dostęp.

0


To jest debata na jaką zasługujemy.

4

@MarioVeB! Julki ukończyły 18 lat i się zmotywowały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?