0

A Viaplay w formie, chcesz obejrzeć mecz? Whooops coś poszło nie tak xd

0

@dafik85 i niech zrobi ale pewnie zagra de Jong na środku.

0

@Oskar00 z tą różnicą że real niczego nie przegrał w tym sezonie jeszcze.

0

@tobiasson92 Garcia super 1 połowa ale druga, chyba pique wpłynął też na jego grę swoim sabotażem.

0

@Chaoss bezpośrednie.

0

My fizycznie przecież nie istniejemy.

2

Barca nie ma trenera nie ma boków obrony nie ma wyników z poważniejszymi rywalami.

0

Pique Jezus Maria coś Ty zrobił.

5

Araujo o kulach.. Ehh serduszko boli

0

Nie lubię gdybać ale pół.druzyny Interu już by miało żółte kartki gdyby nadal Messi grał dla nas.

1

Calhanoglu ma genialnie ułożoną stopę.

0

Alonso niepewnie, bardzo elektryczny

0

Jeśli kupiłem karnet na 2 mecze schahtara na Legii a nie mogę się pojawić z powodu choroby jutro na meczu to można zmienić dane na tym pojedynczym bilecie i jakoś to legitnie odsprzedać? Ktoś może ogarnia temat?

0

@19Riki20 jak grasz na konsoli to trzeba kliknąć R3 na padzie

0

@Romario87 120 mln i bierzemy.

4

@Kamiloza91 w takim tempie jak będzie strzelał to pobije wszystkie rekordy.

0

@sebo939 ponieważ busi jest za wolny do takiej gry i nie zdążył doskoczyć.

0

Wystarczy pokonać u siebie Bayern i Inter i wychodzimy, spokojnie przecież niektórzy pisali że wygrywamy te ligę mistrzów w tym sezonie.

0

Real się różni od nas tym że oni mają w składzie mężczyzn a u nas biegają chłopcy, gdy przestaje iść i trzeba pokazać jaja nie pokazujemy zupełnie nic, gra bez pomysłu i tyle, tak powinien być karny i co z tego, fatalnie zagraliśmy poprostu.

0

Laboga w pierwszym programie hola La Liga powiedział że z nowych transferów barcy najgorszym będzie raphinha wtedy myślałem człowieku co Ty wygadujesz a tu zaraz się może okazać że miał chłop rację.

0

@marti31 długo z nim pojeździł, całe 4 minuty.

0

Najgorszy nasz mecz w tym sezonie.

0

Dembele zlituj się..

0

@Pawci023x 5:1:2:2 niecodzienna ale u mnie super działa.

3

@TR3YWAY śmiechy żarty a kurtki czy to zimowe czy przejściowe z Pitbulla mega polecam, bardzo fajny materiał i ciepłe przedewszystkim. I nie, nie jestem "fajterem".

1

Ponoć takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.

0

Zamiast oglądać Lech - Legia polecam odpalić końcówkę derbów Rzeszowa, kapitalny mecz w 1 lidze. Transmisja Polsat Sport extra.

0

@Hubert102 5-1-2-2 bardzo fajnie mi się gra tą taktyką. Dobry śpd (kessie) kryjący środek, dwóch pozostałych SP kryjący skrzydła, skrajni obrońcy podłączający się do ataku i powinno być git.

0

@tristan87 dzisiaj jest chyba jakoś inaczej bo z tego co wiem to Rosłoń i Nahorny nie są w Viaplay a oni komentują.

0

@Janas11224 również biorę i potwierdzam to co napisałeś o śnie, zawsze chodziłem niewyspany a po około 2-3 tyg brania ashwagandy poczułem różnice więc polecam z całego serca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?