FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Viaplay w formie, chcesz obejrzeć mecz? Whooops coś poszło nie tak xd
0
@dafik85 i niech zrobi ale pewnie zagra de Jong na środku.
0
@Oskar00 z tą różnicą że real niczego nie przegrał w tym sezonie jeszcze.
0
@tobiasson92 Garcia super 1 połowa ale druga, chyba pique wpłynął też na jego grę swoim sabotażem.
0
@Chaoss bezpośrednie.
0
My fizycznie przecież nie istniejemy.
2
Barca nie ma trenera nie ma boków obrony nie ma wyników z poważniejszymi rywalami.
0
Pique Jezus Maria coś Ty zrobił.
5
Araujo o kulach.. Ehh serduszko boli
0
Nie lubię gdybać ale pół.druzyny Interu już by miało żółte kartki gdyby nadal Messi grał dla nas.
1
Calhanoglu ma genialnie ułożoną stopę.
0
Alonso niepewnie, bardzo elektryczny
0
Jeśli kupiłem karnet na 2 mecze schahtara na Legii a nie mogę się pojawić z powodu choroby jutro na meczu to można zmienić dane na tym pojedynczym bilecie i jakoś to legitnie odsprzedać? Ktoś może ogarnia temat?
0
@19Riki20 jak grasz na konsoli to trzeba kliknąć R3 na padzie
0
@Romario87 120 mln i bierzemy.
4
@Kamiloza91 w takim tempie jak będzie strzelał to pobije wszystkie rekordy.
0
@sebo939 ponieważ busi jest za wolny do takiej gry i nie zdążył doskoczyć.
0
Wystarczy pokonać u siebie Bayern i Inter i wychodzimy, spokojnie przecież niektórzy pisali że wygrywamy te ligę mistrzów w tym sezonie.
0
Real się różni od nas tym że oni mają w składzie mężczyzn a u nas biegają chłopcy, gdy przestaje iść i trzeba pokazać jaja nie pokazujemy zupełnie nic, gra bez pomysłu i tyle, tak powinien być karny i co z tego, fatalnie zagraliśmy poprostu.
0
Laboga w pierwszym programie hola La Liga powiedział że z nowych transferów barcy najgorszym będzie raphinha wtedy myślałem człowieku co Ty wygadujesz a tu zaraz się może okazać że miał chłop rację.
0
@marti31 długo z nim pojeździł, całe 4 minuty.
0
Najgorszy nasz mecz w tym sezonie.
0
Dembele zlituj się..
0
@Pawci023x 5:1:2:2 niecodzienna ale u mnie super działa.
3
@TR3YWAY śmiechy żarty a kurtki czy to zimowe czy przejściowe z Pitbulla mega polecam, bardzo fajny materiał i ciepłe przedewszystkim. I nie, nie jestem "fajterem".
1
Ponoć takimi meczami zdobywa się mistrzostwo.
0
Zamiast oglądać Lech - Legia polecam odpalić końcówkę derbów Rzeszowa, kapitalny mecz w 1 lidze. Transmisja Polsat Sport extra.
0
@Hubert102 5-1-2-2 bardzo fajnie mi się gra tą taktyką. Dobry śpd (kessie) kryjący środek, dwóch pozostałych SP kryjący skrzydła, skrajni obrońcy podłączający się do ataku i powinno być git.
0
@tristan87 dzisiaj jest chyba jakoś inaczej bo z tego co wiem to Rosłoń i Nahorny nie są w Viaplay a oni komentują.
0
@Janas11224 również biorę i potwierdzam to co napisałeś o śnie, zawsze chodziłem niewyspany a po około 2-3 tyg brania ashwagandy poczułem różnice więc polecam z całego serca.