0

@kryhaa Węgry nie grają na MŚ

0

@lucca87 Belgia wydaje mi się że nie ma zbyt dobrej obrony żeby bić się o MŚ, z Europy ku zdziwieniu widzę najwyżej Holendrów, doświadczony trener, mieszanka młodości z doświadczeniem mogą namieszać, półfinał Holandia- Argentyna i powtórka z 2014? Sam mecz tragiczny ale konkurs karnych TOP, Brazylia nigdy mnie nie przekonuje na takich turniejach, Argentyna pewniaczek na finał i może ktoś z drugiego szeregu? Dania? Urugwaj? Według mnie klimat katarski też będzie miał spory wpływ na ten turniej, nic tylko czekać.

2

Wracam sobie pamięcią do nieco starszych gier i obejrzałem znów ten trailer


Ta muzyka, to napięcie, jeden chyba z lepszych trailerów gier jakie wyszły.

8

@Kamilos84 wygląda jak brudnopis

5

Nie wiem jak się nazywa komentator żużla w canal+ sport ale co chłop emocje oddaje to szacun, widać że żyje tym sportem, oby więcej takich ludzi.

1

@Comentateiro świetny żart ;)

0

Glik ależ klepka

1

@DonMatteo901 Alisha Lehmann Top

1


Bramki bardzo bliźniacze ;)

0

@TheNekro94 tak zgadzam się tam ponad 1000 fatality trzeba wykonać łącznie wszystkimi postaciami żeby jedne drzwi otworzyć co jest bez sensu. Właśnie szukałem na necie i ciężko to znaleźć albo poprostu źle szukam.

0

Grał ktoś z was w Mortal Kombat 11 i wie jak zdobyć serce jedynego bytu w krypcie? Szukam i za cholerę nie mogę tego znaleźć.

0

Można gdybać ale naprawdę można było tych Niemców ograć, rzuty za 3 w pierwszej + rzuty wolne i mogło być pięknie ale i tak olbrzymie gratulacje, nasi liderzy trochę nie dojechali na ten mecz, dziwi mnie brak gry na Garbacza po tym jak zaczął trafiać "trójki". Czekamy do następnego turnieju.

3

Te wolne to jest nasze przekleństwo.

0

Niemcy zaczęli rzucac za 3 i jesteśmy w dupie niestety

3

Chłop z celty wycina zawodnika Valencii w polu karnym a sędzia daje żółtą za symulowanie ja już nie wiem za co są karne a za co nie w tej Hiszpanii

1

Jezus Maria Piasecki co za gol dla rakowa

1

@Compadre Somersby, Desperados, hardmade, ewentualnie Fox z biedronki ;)

2

@Barca1992 marzenie wygrać z nimi na ich ziemi, oglądałem mecz z Hiszpania i nie wróżę naszym sukcesu no ale cóż to jest tylko sport, wszystko się może zdarzyć.

0

@usztafik przy dzisiejszych cenach to 15k na rękę to nie są kokosy...

1

@Douglas Słowenia ostatnio odrobiła 20 z nawiązką także no..

0

@Wossi61FCB efes albo dhaka kebab w Piasecznie.

1

Polska!!! Włączajcie koszykówkę, liga mistrzów jest co tydzień a w kosza dzieje się historia!

1

Doncic oby tak do końca, mamy pomysł na świetnego Słoweńca, szkoda że mecz w kosza tak długo trwa.

4

Nowy zwiastun God od war Ragnarok z state of Play z dziejejszej nocy to jakieś arcydzieło
"Śmierć mnie zabierze gdy na mnie zasłuży" ciaryyyyy.


0

@Janek_7 tak da się.

1

@MiGzi Davies akurat szybkością napewno Dembele nie ustępuje więc nie byłbym tego taki pewny.

0

@takisobiektos jebany wyskok niczym Jordan.

1

@Zbyszard to jest nieważne oby tylko Holland ubił tego zjeba z czeczenii.

0

@Janiama u mnie 101 ale pomoc łącznie nazbierała 14 nie trafiłem za dobrze.

2

@tbas mógł iść do Girony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?