FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kryhaa Węgry nie grają na MŚ
0
@lucca87 Belgia wydaje mi się że nie ma zbyt dobrej obrony żeby bić się o MŚ, z Europy ku zdziwieniu widzę najwyżej Holendrów, doświadczony trener, mieszanka młodości z doświadczeniem mogą namieszać, półfinał Holandia- Argentyna i powtórka z 2014? Sam mecz tragiczny ale konkurs karnych TOP, Brazylia nigdy mnie nie przekonuje na takich turniejach, Argentyna pewniaczek na finał i może ktoś z drugiego szeregu? Dania? Urugwaj? Według mnie klimat katarski też będzie miał spory wpływ na ten turniej, nic tylko czekać.
2
Wracam sobie pamięcią do nieco starszych gier i obejrzałem znów ten trailer
Ta muzyka, to napięcie, jeden chyba z lepszych trailerów gier jakie wyszły.
8
@Kamilos84 wygląda jak brudnopis
5
Nie wiem jak się nazywa komentator żużla w canal+ sport ale co chłop emocje oddaje to szacun, widać że żyje tym sportem, oby więcej takich ludzi.
1
@Comentateiro świetny żart ;)
0
Glik ależ klepka
1
@DonMatteo901 Alisha Lehmann Top
1
Bramki bardzo bliźniacze ;)
0
@TheNekro94 tak zgadzam się tam ponad 1000 fatality trzeba wykonać łącznie wszystkimi postaciami żeby jedne drzwi otworzyć co jest bez sensu. Właśnie szukałem na necie i ciężko to znaleźć albo poprostu źle szukam.
0
Grał ktoś z was w Mortal Kombat 11 i wie jak zdobyć serce jedynego bytu w krypcie? Szukam i za cholerę nie mogę tego znaleźć.
0
Można gdybać ale naprawdę można było tych Niemców ograć, rzuty za 3 w pierwszej + rzuty wolne i mogło być pięknie ale i tak olbrzymie gratulacje, nasi liderzy trochę nie dojechali na ten mecz, dziwi mnie brak gry na Garbacza po tym jak zaczął trafiać "trójki". Czekamy do następnego turnieju.
3
Te wolne to jest nasze przekleństwo.
0
Niemcy zaczęli rzucac za 3 i jesteśmy w dupie niestety
3
Chłop z celty wycina zawodnika Valencii w polu karnym a sędzia daje żółtą za symulowanie ja już nie wiem za co są karne a za co nie w tej Hiszpanii
1
Jezus Maria Piasecki co za gol dla rakowa
1
@Compadre Somersby, Desperados, hardmade, ewentualnie Fox z biedronki ;)
2
@Barca1992 marzenie wygrać z nimi na ich ziemi, oglądałem mecz z Hiszpania i nie wróżę naszym sukcesu no ale cóż to jest tylko sport, wszystko się może zdarzyć.
0
@usztafik przy dzisiejszych cenach to 15k na rękę to nie są kokosy...
1
@Douglas Słowenia ostatnio odrobiła 20 z nawiązką także no..
0
@Wossi61FCB efes albo dhaka kebab w Piasecznie.
1
Polska!!! Włączajcie koszykówkę, liga mistrzów jest co tydzień a w kosza dzieje się historia!
1
Doncic oby tak do końca, mamy pomysł na świetnego Słoweńca, szkoda że mecz w kosza tak długo trwa.
4
Nowy zwiastun God od war Ragnarok z state of Play z dziejejszej nocy to jakieś arcydzieło
"Śmierć mnie zabierze gdy na mnie zasłuży" ciaryyyyy.
0
@Janek_7 tak da się.
1
@MiGzi Davies akurat szybkością napewno Dembele nie ustępuje więc nie byłbym tego taki pewny.
0
@takisobiektos jebany wyskok niczym Jordan.
1
@Zbyszard to jest nieważne oby tylko Holland ubił tego zjeba z czeczenii.
0
@Janiama u mnie 101 ale pomoc łącznie nazbierała 14 nie trafiłem za dobrze.
2
@tbas mógł iść do Girony