0

@barteq prawdopodobnie wiosna 2023. Tak zgadzam się valhalla się ciągnie jak flaki z olejem niestety.

2

Assassin's Creed Mirage to następna część gry zapowiedziana przez Ubisoft. Więcej szczegółów już 10 września ale według plotek akcja ma rozgrywać się w Bagdadzie w latach 860-870r ukazując burzliwy okres znany jako Anarchia w Samarze. Będziecie grać?

1

@Kondziubarca jest i on rozdział 1237 xd

0

@Fenelon gdzie niby zostały wyeliminowane jak połowa drugiej części spotkania była komentowana ze studia a nie ze stadionu. Co za żenada.

0

@Medium casemiro ze swoim szczęściem w środku pola im wystarczy, tak naprawdę Brazylia zawsze miałem problem z obroną i nie inaczej będzie na tych MŚ.

0

@Hellrider kessie to aktualnie wygląda jak ciało obce, widzieliśmy jaki stres go zjadł na camp nou przeciwko Rayo, plus taki że przyszedł za "darmo" więc nic nie stracimy ale w pierwszym składzie to ja go nie widzę na chwilę obecną.

1

Roboty wracają, Viaplay dno

1

Ale co Milner VVD zrugał to jego xd

4

Gavi totalnie niewidoczny

0

@jareksk100 co takiego powiedziała?

1

@HypeR frimpong kozak ale pewnie kwota zaporowa będzie.

0

@clyde od jakiś 4 sezonów

0

@FCB_dimiC lm jest na Polsat Sport premium, na canal+premium bardzo rzadko są mecze z tego co kojarzę dlatego pytam.

0

Pakiet sportowy na canal+online obejmuje to zjebane canal+premium?

3

@Encore cały Żul Kundy

5

@Maciux7 chujawidze xD

0

@Medium czyli sprawdzony ale nie do końca bezpieczny xD

0

Polecacie jakiś środek do zabezpieczenia lakieru na samochodzie coś sprawdzonego?

0

@jacobFCB w ogóle ta karta ufc280 to jakiś kozak ale wydaje mi się że ktoś z niej wypadnie i będzie to O'malley

0

Patrzę teraz w reklamie Lidla jest tłumaczenie owej reklamy na cyrylicę, coś tu chyba jest nie tak.

0

@hayek Neymar wrócił? :o

0

@Mario96w audi a3 8P, 2.0 TDI w quattro 6,5-7,5 max spalanie.

1

@Kessie za mocne xd

1

@abram3k poziom IQ na konferencjach będzie zatrważająco wysoki

0

@mauerinho w Fifie kot, w meczu z nami w LE też zagrał solidnie.

0

@MrPGG nic z tego co tam mówią nie rozumiem ale oglądam i chyba za kilka/ kilkanaście minut samolot wyląduje na lotnisku z panem Robertem na pokładzie.

5

@Kessie nie było by głupie takie wideo ze pokazało by wszystkich którzy są nagle ojoj o kimś zapomnieliśmy wysiadają a tam Robert stoi z chęcią wejścia na pokład xD

0

@tomek8756 nie.

0

@tristan87 tak, też pamiętam że to oni pierwsi podali takie info.

4

Ło Jezusie ale się podniecam tym lewym, masakra dawać to here we go!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?