FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq prawdopodobnie wiosna 2023. Tak zgadzam się valhalla się ciągnie jak flaki z olejem niestety.
2
Assassin's Creed Mirage to następna część gry zapowiedziana przez Ubisoft. Więcej szczegółów już 10 września ale według plotek akcja ma rozgrywać się w Bagdadzie w latach 860-870r ukazując burzliwy okres znany jako Anarchia w Samarze. Będziecie grać?
1
@Kondziubarca jest i on rozdział 1237 xd
0
@Fenelon gdzie niby zostały wyeliminowane jak połowa drugiej części spotkania była komentowana ze studia a nie ze stadionu. Co za żenada.
0
@Medium casemiro ze swoim szczęściem w środku pola im wystarczy, tak naprawdę Brazylia zawsze miałem problem z obroną i nie inaczej będzie na tych MŚ.
0
@Hellrider kessie to aktualnie wygląda jak ciało obce, widzieliśmy jaki stres go zjadł na camp nou przeciwko Rayo, plus taki że przyszedł za "darmo" więc nic nie stracimy ale w pierwszym składzie to ja go nie widzę na chwilę obecną.
1
Roboty wracają, Viaplay dno
1
Ale co Milner VVD zrugał to jego xd
4
Gavi totalnie niewidoczny
0
@jareksk100 co takiego powiedziała?
1
@HypeR frimpong kozak ale pewnie kwota zaporowa będzie.
0
@clyde od jakiś 4 sezonów
0
@FCB_dimiC lm jest na Polsat Sport premium, na canal+premium bardzo rzadko są mecze z tego co kojarzę dlatego pytam.
0
Pakiet sportowy na canal+online obejmuje to zjebane canal+premium?
3
@Encore cały Żul Kundy
5
@Maciux7 chujawidze xD
0
@Medium czyli sprawdzony ale nie do końca bezpieczny xD
0
Polecacie jakiś środek do zabezpieczenia lakieru na samochodzie coś sprawdzonego?
0
@jacobFCB w ogóle ta karta ufc280 to jakiś kozak ale wydaje mi się że ktoś z niej wypadnie i będzie to O'malley
0
Patrzę teraz w reklamie Lidla jest tłumaczenie owej reklamy na cyrylicę, coś tu chyba jest nie tak.
0
@hayek Neymar wrócił? :o
0
@Mario96w audi a3 8P, 2.0 TDI w quattro 6,5-7,5 max spalanie.
1
@Kessie za mocne xd
1
@abram3k poziom IQ na konferencjach będzie zatrważająco wysoki
0
@mauerinho w Fifie kot, w meczu z nami w LE też zagrał solidnie.
0
@MrPGG nic z tego co tam mówią nie rozumiem ale oglądam i chyba za kilka/ kilkanaście minut samolot wyląduje na lotnisku z panem Robertem na pokładzie.
5
@Kessie nie było by głupie takie wideo ze pokazało by wszystkich którzy są nagle ojoj o kimś zapomnieliśmy wysiadają a tam Robert stoi z chęcią wejścia na pokład xD
0
@tomek8756 nie.
0
@tristan87 tak, też pamiętam że to oni pierwsi podali takie info.
4
Ło Jezusie ale się podniecam tym lewym, masakra dawać to here we go!