1

@Aragorn33 dodatek pt. "Laporta&Alemany"

1

Kundel dzisiaj, roberdzik jutro i bernardo w niedzielę, druga dźwignia w pon, tak będzie nie zmyślam.

0

@FCB_dimiC dokładnie, dla mnie hitem będzie mecz west ham- Aston Villa, dla innego Liverpool-watford, więc ludzie czy tak czy tak będą narzekać.

7

Canal+ z sublicencją na pokazywanie premier league od Viaplay, 2 mecze w kolejce będą pokazywane na canal+.

0

@LioMessi10 koło 6 pewnie przyjdą

0

@kibic1899 dałem se spokój po pierwszych 2 minutach jak przyznała rację stanowskiemu a właściwie sama mu powiedziała że wpakował się w gówno dołączając do jej partii. Samozaoranie level expert

0

@tbas najlepsze przemówienie powiedziane nieodpowiednio będzie źle odebrane, nie żebym go bronił ale mówić też trzeba umieć a dzisiaj mu to wyszło jak rzadko kiedy.

0

@szkutnik91 niech się ciągną w takim razie, nie ma co przepłacać.

3

1

@Patrykl145 sprawdzajcie nazwę użytkownika poniżej nazwy konta tam najczęściej są haczyki

10

@Kondziubarca przesada, gruba przesada

0

@revitaliv na ps5, grafika jakoś mi nie przeszkadza a jeśli chodzi o walki to myślę że nie jest to kwestia lubienia tylko przyzwyczajenia się.

0

@Cule1234 lewy jest już podpisany tylko trzeba ogłosić sprzedaż praw TV żeby móc ogłosić transfer xD

0

@DonAndrzejos to jest to bombazo?

0

0

Jako że chciałbym rozpocząć przygode z serią gier final fantasy, są tu jacyś fani którzy powiedzą w którą część zagrać najpierw? Czy można odpalić najnowsza i ogarnie się o co tam chodzi czy lepiej zacząć od nieco starszych serii?

4

@adi7adi8 w Vive jest nakaz mówienia po polsku.

1

Alex Dujszebajew to prze kot.

6

Rozal chce się bić z pudzianem? Przecież Pudzian go zje, Marcin w bardzo słabej formie.

2

@-barca4ever- true detective

2

@Criss18Barca są zajebiste

0

@Tomix_83 gravenberch

1

@barcanawieki końcówka była chyba z literką "ć" xDD

0

@Tomix_83 puchacz Ehh

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Tomix_83 smutna prawda jest taka że wszystkie kluby są w stanie przelicytować Barcelonę i niestety będzie problem z zakupem, wyjątkiem jest taki lewy który bardzo chce grać w Barcelonie.

0

Taka piłkę uwielbiam oglądać, to zagranie do Marii :D

0

@Czechuton Cunha kot, Jeremy doku też kozak, luimo Boas Santos polecam sprawdzić.

0

0:2 city przegrywa w meczu o mistrzostwo? Coś mi się przypomina, tylko brakuje Aguero

0

@Rust_Cohle wyraziłem swoje zdanie, trochę mnie boli że Barca interesuje się takimi piłkarzami którzy nie są na poziomie tego klubu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?