FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 dodatek pt. "Laporta&Alemany"
1
Kundel dzisiaj, roberdzik jutro i bernardo w niedzielę, druga dźwignia w pon, tak będzie nie zmyślam.
0
@FCB_dimiC dokładnie, dla mnie hitem będzie mecz west ham- Aston Villa, dla innego Liverpool-watford, więc ludzie czy tak czy tak będą narzekać.
7
Canal+ z sublicencją na pokazywanie premier league od Viaplay, 2 mecze w kolejce będą pokazywane na canal+.
0
@LioMessi10 koło 6 pewnie przyjdą
0
@kibic1899 dałem se spokój po pierwszych 2 minutach jak przyznała rację stanowskiemu a właściwie sama mu powiedziała że wpakował się w gówno dołączając do jej partii. Samozaoranie level expert
0
@tbas najlepsze przemówienie powiedziane nieodpowiednio będzie źle odebrane, nie żebym go bronił ale mówić też trzeba umieć a dzisiaj mu to wyszło jak rzadko kiedy.
0
@szkutnik91 niech się ciągną w takim razie, nie ma co przepłacać.
3
@pinasmeister https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a3-audi-a3-sportback-2-0-comman-rail-ID6ELus5.html
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a3-2-0-tdi-170km-led-xenon-bardzo-ladna-ID6EAygh.html
Polecam sam posiadam takie auto tyle że z napędem Quatro, bardzo dynamiczne, komfort jazdy bardzo duży.
1
@Patrykl145 sprawdzajcie nazwę użytkownika poniżej nazwy konta tam najczęściej są haczyki
10
@Kondziubarca przesada, gruba przesada
0
@revitaliv na ps5, grafika jakoś mi nie przeszkadza a jeśli chodzi o walki to myślę że nie jest to kwestia lubienia tylko przyzwyczajenia się.
0
@Cule1234 lewy jest już podpisany tylko trzeba ogłosić sprzedaż praw TV żeby móc ogłosić transfer xD
0
@DonAndrzejos to jest to bombazo?
0
@ranger3120 tak
0
Jako że chciałbym rozpocząć przygode z serią gier final fantasy, są tu jacyś fani którzy powiedzą w którą część zagrać najpierw? Czy można odpalić najnowsza i ogarnie się o co tam chodzi czy lepiej zacząć od nieco starszych serii?
4
@adi7adi8 w Vive jest nakaz mówienia po polsku.
1
Alex Dujszebajew to prze kot.
6
Rozal chce się bić z pudzianem? Przecież Pudzian go zje, Marcin w bardzo słabej formie.
2
@-barca4ever- true detective
2
@Criss18Barca są zajebiste
0
@Tomix_83 gravenberch
1
@barcanawieki końcówka była chyba z literką "ć" xDD
0
@Tomix_83 puchacz Ehh
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Tomix_83 smutna prawda jest taka że wszystkie kluby są w stanie przelicytować Barcelonę i niestety będzie problem z zakupem, wyjątkiem jest taki lewy który bardzo chce grać w Barcelonie.
0
Taka piłkę uwielbiam oglądać, to zagranie do Marii :D
0
@Czechuton Cunha kot, Jeremy doku też kozak, luimo Boas Santos polecam sprawdzić.
0
0:2 city przegrywa w meczu o mistrzostwo? Coś mi się przypomina, tylko brakuje Aguero
0
@Rust_Cohle wyraziłem swoje zdanie, trochę mnie boli że Barca interesuje się takimi piłkarzami którzy nie są na poziomie tego klubu..