FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fatalne zachowanie Alonso przy bramce dla Leicester, nie widzę tego gościa u nas, jest zbyt przeciętny.
0
@Essos w życiu to nie wyjdzie, za nimi musiałby grać i to w życiowej formie Kante, Fede i Rodri żeby to jakoś skleić, MSN w obecnej formie by z połowy przeciwnika nie wracali, już widzę tego suareza co macha łapami do każdego bo nie potrafi dobiec do delikatnie niecelnego podania.
0
@FC1899Barca co kowal dni chwały ma ostatnio xd
0
@tristan87 była czerwona
0
@Rewolucja123 scaunthorpe, w 9 sezonie mam w składzie doku, mbappe, viniego, cunhe czy tomoriego, ile się nawkurzałem na początku gry tym klubem to moje ale satysfakcja gdy awansuje się liga po lidze jest olbrzymia, polecam.
2
@JimMorrisonFCB jeśli chodzi o aspekty ofensywne to tak natomiast w defensywie ma olbrzymie braki a jakby nie patrzeć jest obrońcą.
0
@skubi99 a jak myślisz Ferguson vs Chandler? Tony ma jakieś szanse czy raczej Chandler to bierze na spokojnie?
1
Brawo Levante, mega ważne 3pkt w walce o utrzymanie.
0
@skubi99 myślę że geathje pozamiata nim mate, ma konkretne uderzenie, oliveira będzie też zmęczony tym zbijaniem wagi, będzie napewno ciekawie ale myślę że geathje win w 1 rundzie przez KO
0
@michal26 nie wejście tylko jego transfer.
0
Walker bez formy zupełnie.
5
@tristan87 śmieszne są te osoby które twierdzą że kibice rakowa się ośmieszyli, może część osób , śmiem twierdzić nawet iż większą część chciała poprostu wejść na stadion żeby obejrzeć mecz i dopingować swoją drużynę , ośmieszyli to się Ci którzy kupili bilety wydali ciężko zarobione pieniądze i postali 3 godziny pod stadionem.
2
@MesQueUnClub96 właśnie z tego powodu że ich klub gra piach obawiam sie że mogą chcieć dać upust swoim emocjom.
0
Jak myślicie będą dzisiaj jakieś dymy w stolicy? Lech w finale pucharu Polski , legioniści pewnie będą chcieli im uprzykrzyć to święto.
1
Gnabry , wow , piękny gol
2
To viaplay żałosne jest , tego się nie da oglądać na większym tv , jakbym film poklatkowy oglądał , że taki szajs nabył prawa do poważnej ligi to jest śmiech na sali.
1
@Esteban_ wczoraj niestety nie wykorzystał karnego przy wyniku 2:1 dla Sevilli.
1
@Lisek u mnie po około 2-3 tygodniach gdzie go prawie w ogóle nie nadwyrężałem
0
@FCB24 nie
3
@Deviler ależ oczywiście kapitalna gala przed nami , mam nadzieję że Yan zmiecie Sterlinga i wybije mu MMA z głowy , volkanowski raczej na spokojnie i nie powiem że liczę iż Burns wygra z chimaevem po tym co Szwed odwala w mediach.
0
@IronSanHybrid mnie również się bardzo podoba , szkoda że trzeba tyle czekać na kolejne odcinki.
0
@ignacywawa czemu nie w champions?
0
@Kengo na jeden odcinek napewno , kto oglądał pewnie wie o jaki mi chodzi.
1
@PodkarpackiKibic jakoś powietrza jest dobijająca , grałem rekreacyjnie w piłkę na Podkarpaciu niedaleko Krosna i nigdy nie narzekałem na wydolność przeprowadziłem się do Wawy i dramat , po kilku sprintach nie dawałem rady biegać , niestety duże miasto mnóstwo smogu siada na płuca strasznie , ale życie polecam ogólnie xd
1
@draxidox aro Reca top
0
Borek w mocy futbolu twierdzi że Barcelona jest mocnym zawodnikiem jeśli chodzi o transfer Lewandowskiego latem tego roku. Co wy na to? Ja chciałbym zobaczyć Polaka w Barcelonie ale zarobki lewego trochę odtrącają od tego pomysłu.
1
@DaPidejpi bar champions ale wątpię że jeszcze będą miejsca , musisz zadzwonić zapytac.
0
@Messibestplayerintheworld zdjęcie chyba nie z dzisiaj bo descik w tle
1
Jezu pedri ,.kocham Cię
1
Gomis będzie robił z Garcia co chce za sprawą swojej siły fizycznej.