0

Fatalne zachowanie Alonso przy bramce dla Leicester, nie widzę tego gościa u nas, jest zbyt przeciętny.

0

@Essos w życiu to nie wyjdzie, za nimi musiałby grać i to w życiowej formie Kante, Fede i Rodri żeby to jakoś skleić, MSN w obecnej formie by z połowy przeciwnika nie wracali, już widzę tego suareza co macha łapami do każdego bo nie potrafi dobiec do delikatnie niecelnego podania.

0

@FC1899Barca co kowal dni chwały ma ostatnio xd

0

@tristan87 była czerwona

0

@Rewolucja123 scaunthorpe, w 9 sezonie mam w składzie doku, mbappe, viniego, cunhe czy tomoriego, ile się nawkurzałem na początku gry tym klubem to moje ale satysfakcja gdy awansuje się liga po lidze jest olbrzymia, polecam.

2

@JimMorrisonFCB jeśli chodzi o aspekty ofensywne to tak natomiast w defensywie ma olbrzymie braki a jakby nie patrzeć jest obrońcą.

0

@skubi99 a jak myślisz Ferguson vs Chandler? Tony ma jakieś szanse czy raczej Chandler to bierze na spokojnie?

1

Brawo Levante, mega ważne 3pkt w walce o utrzymanie.

0

@skubi99 myślę że geathje pozamiata nim mate, ma konkretne uderzenie, oliveira będzie też zmęczony tym zbijaniem wagi, będzie napewno ciekawie ale myślę że geathje win w 1 rundzie przez KO

0

@michal26 nie wejście tylko jego transfer.

0

Walker bez formy zupełnie.

5

@tristan87 śmieszne są te osoby które twierdzą że kibice rakowa się ośmieszyli, może część osób , śmiem twierdzić nawet iż większą część chciała poprostu wejść na stadion żeby obejrzeć mecz i dopingować swoją drużynę , ośmieszyli to się Ci którzy kupili bilety wydali ciężko zarobione pieniądze i postali 3 godziny pod stadionem.

2

@MesQueUnClub96 właśnie z tego powodu że ich klub gra piach obawiam sie że mogą chcieć dać upust swoim emocjom.

0

Jak myślicie będą dzisiaj jakieś dymy w stolicy? Lech w finale pucharu Polski , legioniści pewnie będą chcieli im uprzykrzyć to święto.

1

Gnabry , wow , piękny gol

2

To viaplay żałosne jest , tego się nie da oglądać na większym tv , jakbym film poklatkowy oglądał , że taki szajs nabył prawa do poważnej ligi to jest śmiech na sali.

1

@Esteban_ wczoraj niestety nie wykorzystał karnego przy wyniku 2:1 dla Sevilli.

1

@Lisek u mnie po około 2-3 tygodniach gdzie go prawie w ogóle nie nadwyrężałem

0

@FCB24 nie

3

@Deviler ależ oczywiście kapitalna gala przed nami , mam nadzieję że Yan zmiecie Sterlinga i wybije mu MMA z głowy , volkanowski raczej na spokojnie i nie powiem że liczę iż Burns wygra z chimaevem po tym co Szwed odwala w mediach.

0

@IronSanHybrid mnie również się bardzo podoba , szkoda że trzeba tyle czekać na kolejne odcinki.

0

@ignacywawa czemu nie w champions?

0

@Kengo na jeden odcinek napewno , kto oglądał pewnie wie o jaki mi chodzi.

1

@PodkarpackiKibic jakoś powietrza jest dobijająca , grałem rekreacyjnie w piłkę na Podkarpaciu niedaleko Krosna i nigdy nie narzekałem na wydolność przeprowadziłem się do Wawy i dramat , po kilku sprintach nie dawałem rady biegać , niestety duże miasto mnóstwo smogu siada na płuca strasznie , ale życie polecam ogólnie xd

1

@draxidox aro Reca top

0

Borek w mocy futbolu twierdzi że Barcelona jest mocnym zawodnikiem jeśli chodzi o transfer Lewandowskiego latem tego roku. Co wy na to? Ja chciałbym zobaczyć Polaka w Barcelonie ale zarobki lewego trochę odtrącają od tego pomysłu.

1

@DaPidejpi bar champions ale wątpię że jeszcze będą miejsca , musisz zadzwonić zapytac.

0

@Messibestplayerintheworld zdjęcie chyba nie z dzisiaj bo descik w tle

1

Jezu pedri ,.kocham Cię

1

Gomis będzie robił z Garcia co chce za sprawą swojej siły fizycznej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?