3

@ranger3120 ostatnio ktoś go pytał w komentarzu na FB czy pójdzie do HP ,odpisał tylko że nie jest tam potrzebny.

0

Sędzia nie ogarnia xD

1

@MichalZZZ zacznij od 2 części chyba że bardzo chcesz to obejrzyj też 1.

10

@MichalZZZ motyw znany i przerobiony ale całkiem przyjemnie się ogląda ,.warto dla samego Scotta Adkinsa.

2

@DonAndrzejos już bez przesady..

13

To coś poszło nie tak po tym Interze xD

2

@dorkizos kreatyna cm3 z treca też bardzo fajnie działa.

1

@jedrek7000 xDDDDDDDD panie ośle

0

@Xxxbarca4ever swoją drogą w końcu to otwierają bo w godzinach szczytu przejechać chociażby ulica Puławską to był istny dramat.

1

@DonAndrzejos norek wyżarł mi kiełbasę

0

@Naturopata otóż nie masz racji , do czasu aż policja dawała mandaty na podstawie rozporządzenia to tak sąd rozstrzygał to na korzyść osób które były bez masek natomiast od czasu gdy wszedł art 116 par 1a KW sądy przychylają się do mandatów i osoby które nie przyjmują mandatów są jeszcze obciążane kosztami rozprawy sądowej.

0

@FC1899Barca sceny z najnowszego King Konga mi się kojarzą , być może tam były kręcone zdjęcia.

3

@DonMatteo901 słoń? Top

0

@Pilka_jest_okragla he is the best i tyle

0

A Legia nadal swoje xD
Szkoda że dopiero połowa

1

@KrwawiaceoczyVEB chyba nie o tym de jongu mówisz xD

1

@Deviler porier , za dużą przewage w stójce ma porier , w parterze myślę delikatnie na plus oliveira ale myślę jakieś KO w 3 rundzie i porier win.

0

@Pilka_jest_okragla jedyny obok araujo po którym było widać że chce coś zrobić i był mega zły że nic nie wychodziło..

0

@Emhyr za rok to my możemy zacząć konkurować z betisem czy Sevilla a nie z Bayernem..

0

Bayern robi co chce

0

Xavi aż gabiego z kataru ściągnął na drugą połowę

0

@Chaoss szansę po uju , jeden celny strzał..

4

Dest jest tumanem taktycznym

0

@kewin no ale jakby Robercik wygrał to by była narracja że to najważniejsza nagroda w historii futbolu i nie ma na świecie nic ważniejszego. Jeden wielki dramat i tyle, to już naprawdę pod jakąś obsesję podchodzi co się dzieje w polskich mediach po tej gali.

0

No ta Leo tragiczny jest w sumie to uja wygrał , w piłke nie umie grać i w ogóle powinien być poza TOP 30 , szkoda że te dzbany z Polski nie wezmą pod analize całej gry a nie tylko bramki.. włączyłem. Na 3 minuty to studio na TvP sport i mam już dość wyłączyłem to w pizdu odpalę o 22 zobaczyć jak Leo z uśmiechem odbiera te nagrodę a w TVP jest ból pewnej części ciała.

1

Tkaczyk ekspertem kto powinien wygrać złotą piłkę xDD

0

@Arno dobry wariat xd

2

@BulaKG symbol walki z przemocą wobec kobiet

86

@Coutinho007 FDJ u Pepa to przecież byłby taki potwór że głowa mała.

0

Wraca kimbape xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?