FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Transu96 Koeman
1
@Criss18Barca kajak
3
Polska komedia teściowie polecam serdecznie , dawno nie oglądałem tak dobrej polskiej komedii.
6
Jedną z najgorszych rzeczy jakie wymyślono przez Covida jest łączenie się z różnego rodzaju ekspertami przez Skype w różnego rodzaju programach informacyjnych czy sportowych , jest to totalnie nudne i bez sensu.
6
@Rewolucja123 tłumaczenie się kibicom z fatalnego meczu to średnie wyjście , na jego miejscu mniej bym gwiazdorzył a bardziej skupił na graniu w piłkę.
2
@Cyzix Mam nadzieję że żartujesz..
20
@eydeem i bardzo Kurła dobrze
0
Taniec na lodzie , ślizgają się jakby w halówkach grali
0
@Azi lewy nie gra to i Janusze nie przyjechali
0
Dzisiaj nie miał Szpakowski komentować meczu? bo coś mi się obiło o uszy że miał wrócić do komentowania a teraz Borek mówi że będzie Laskowski komentował.
1
@PatrychoO :o jak to możliwe..
0
@dominiczek12 kasztanowy ludzik
2
@Zoker i tylko Leo dwa razy , GOAT
0
@barcowy1899 około 8-9h fabuły
0
@barcowy1899 fabuła bardzo przyjemna , bitwa o Midway kozak misja , cutscenki przecudowne , szkoda za fabuła taka krótka ale ogólnie na duży plus jak dla mnie.
1
@Pawel13sz pozdrawiam chłopaków z Barcelony , dobry przekaz leci.
1
@Cyzix Psychopatyczny geniusz.
0
@Encore west ham - Liverpool szykuje się wybornie.
1
@AllBundy nie :)
0
@clyde serio? Patrząc na ich grę , stawiać ich czysto na wyjeździe to trochę bez sensu ja postawiłem +2,5 i weszło spokojnie. Oczywiście też miałem +2,5 w meczu Liverpoolu i to nie weszło xd
1
@HarveySpecter byłem wtedy na studiach , zajęcia do 20:30 szybko do ziomka na mieszkanie , odpaliliśmy ten mecz i zapamiętam to do końca życia przy 3:0 wiara była spora jednak obaj siedzieliśmy jak na szpilkach bo wiadomo jedna bramką wszystko rujnowała i padła niestety owa bramka, załamanie niesamowite , szkoda było chłopaków bo widać że się starali , przy 4:1 nadal niewiele emocji bramka na pocieszenie , przy 5:1 mieliśmy takie "nie no za mało czasu nie dadzą rady" i nagle bramka na 6:1 , ogarnął nas jakiś szał , obudziliśmy chyba cały blok, radość niesamowita, oby takie mecze wróciły chociaż, wiaodomo że dzisiaj w erze varu taki mecz by się nie powtórzył , ale zapamiętam to do końca życia.
1
@cules100pro Xblitz x300pro
0
@DonMatteo901dlategk że stary Szczęsnego jechał pod wpływem to bardzo mojemu ojcu zaimponowało
0
@Sau_Ron Tez mnie to irytuje bardzo że co drugi mecz gra się praktycznie przeciwko takim samym składom , już ciężko widać pomyśleć i stworzyć coś własnego , najlepiej wejść na internet sprawdzić najlpeszych na danej pozycji i budować skład taki sam jak 3/4 graczy , dlatego ta gra nigdy nie będzie dawać radości z gry bo po dwóch tygodniach od premiery już nie chce się grać.
19
@DonMatteo901 mój stary właśnie powiedział w kuchni że według niego czołowa trójka Złotej piłki to 1: Messi 2 Świderski 3 Szczęsny.
0
@bartulek98 myślę że to nie paradoks a talent aktorski pani Pilaszewskiej.
1
@IronSanHybrid u mnie to działa ale bardziej to denerwuje niż co kolwiek dodaje do rozgrywki.
1
@IronSanHybrid Lekko dziwny ale mi się nawet podobał
8
@IronSanHybrid Za niedługo - pokonał barcelone w 1/8 LE
1
@kapi267 smokowski jak na mój gust bardzo średnio pasuje komentarzem do Fify.