6

@Transu96 Koeman

1

3

Polska komedia teściowie polecam serdecznie , dawno nie oglądałem tak dobrej polskiej komedii.

6

Jedną z najgorszych rzeczy jakie wymyślono przez Covida jest łączenie się z różnego rodzaju ekspertami przez Skype w różnego rodzaju programach informacyjnych czy sportowych , jest to totalnie nudne i bez sensu.

6

@Rewolucja123 tłumaczenie się kibicom z fatalnego meczu to średnie wyjście , na jego miejscu mniej bym gwiazdorzył a bardziej skupił na graniu w piłkę.

2

@Cyzix Mam nadzieję że żartujesz..

20

@eydeem i bardzo Kurła dobrze

0

Taniec na lodzie , ślizgają się jakby w halówkach grali

0

@Azi lewy nie gra to i Janusze nie przyjechali

0

Dzisiaj nie miał Szpakowski komentować meczu? bo coś mi się obiło o uszy że miał wrócić do komentowania a teraz Borek mówi że będzie Laskowski komentował.

1

@PatrychoO :o jak to możliwe..

0

@dominiczek12 kasztanowy ludzik

2

@Zoker i tylko Leo dwa razy , GOAT

0

@barcowy1899 około 8-9h fabuły

0

@barcowy1899 fabuła bardzo przyjemna , bitwa o Midway kozak misja , cutscenki przecudowne , szkoda za fabuła taka krótka ale ogólnie na duży plus jak dla mnie.

1

@Pawel13sz pozdrawiam chłopaków z Barcelony , dobry przekaz leci.

1

@Cyzix Psychopatyczny geniusz.

0

@Encore west ham - Liverpool szykuje się wybornie.

1

@AllBundy nie :)

0

@clyde serio? Patrząc na ich grę , stawiać ich czysto na wyjeździe to trochę bez sensu ja postawiłem +2,5 i weszło spokojnie. Oczywiście też miałem +2,5 w meczu Liverpoolu i to nie weszło xd

1

@HarveySpecter byłem wtedy na studiach , zajęcia do 20:30 szybko do ziomka na mieszkanie , odpaliliśmy ten mecz i zapamiętam to do końca życia przy 3:0 wiara była spora jednak obaj siedzieliśmy jak na szpilkach bo wiadomo jedna bramką wszystko rujnowała i padła niestety owa bramka, załamanie niesamowite , szkoda było chłopaków bo widać że się starali , przy 4:1 nadal niewiele emocji bramka na pocieszenie , przy 5:1 mieliśmy takie "nie no za mało czasu nie dadzą rady" i nagle bramka na 6:1 , ogarnął nas jakiś szał , obudziliśmy chyba cały blok, radość niesamowita, oby takie mecze wróciły chociaż, wiaodomo że dzisiaj w erze varu taki mecz by się nie powtórzył , ale zapamiętam to do końca życia.

1

@cules100pro Xblitz x300pro

0

@DonMatteo901dlategk że stary Szczęsnego jechał pod wpływem to bardzo mojemu ojcu zaimponowało

0

@Sau_Ron Tez mnie to irytuje bardzo że co drugi mecz gra się praktycznie przeciwko takim samym składom , już ciężko widać pomyśleć i stworzyć coś własnego , najlepiej wejść na internet sprawdzić najlpeszych na danej pozycji i budować skład taki sam jak 3/4 graczy , dlatego ta gra nigdy nie będzie dawać radości z gry bo po dwóch tygodniach od premiery już nie chce się grać.

19

@DonMatteo901 mój stary właśnie powiedział w kuchni że według niego czołowa trójka Złotej piłki to 1: Messi 2 Świderski 3 Szczęsny.

0

@bartulek98 myślę że to nie paradoks a talent aktorski pani Pilaszewskiej.

1

@IronSanHybrid u mnie to działa ale bardziej to denerwuje niż co kolwiek dodaje do rozgrywki.

1

@IronSanHybrid Lekko dziwny ale mi się nawet podobał

8

@IronSanHybrid Za niedługo - pokonał barcelone w 1/8 LE

1

@kapi267 smokowski jak na mój gust bardzo średnio pasuje komentarzem do Fify.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?