1

@Survier piszesz o Granadzie?

4

Płaczecie o ten doliczony czas , mieli z 80 minut gry żeby strzelić bramki.

0

Co za czasy , cieszyć się ze sztrzelenia wyrównującej bramki z Granadą

0

Co się tam odpierdziela aż mnie ciara przeszywa... z niedowierzania

0

@hoodRich Bardzo lubiłem nim grać , nie chciałem go sprzedawać ale miał już swój wiek stąd pamięć do jego liczb.

12

Luis Suarez z Granady , kiedyś grałem karierę w PESie i kupiłem go do ataku do derby county , stał się legendą klubu w 120 meczach strzelając 64 bramki i notując 28 asyst , ta nic nie warta wiadomość i tak jest ciekawsza niż mecz Barcelony z Granadą.

0

@Slazzy tak nie za dobrze jak narazie

1

@michalbuks jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie

4

Nowy pająk? Sztooos :o

0

@PatrychoO insomniac tego nie zepsuje.

0

Gdzie ten God of war na tym showcase?

0

@DonMatteo901 czemu on nie kopnie w kalendarz przecież to już wrak człowieka

7

@daniel32778 jak ma niebieska kartkę i dalej rozrabia to z tego co wiem policja może go zawinąć.

5

@Ratamahatta siłka to zawsze dobry pomysł , endorfiny i te sprawy będą sprawiały że się będziesz lepiej czuł jednak trening nie sprawi że o niej nagle zapomnisz ale ogólnie polecam aktywność w takich chwilach najlepiej jakieś gry zespołowe żebyś miał kontakt z innymi ludźmi wtedy może latwiej zniesiesz rozstanie.

0

@MichalZZZ nic tylko stawiać na Armenię z remisem xd

1

@doc Z takim duetem z przodu napewno coś wygramy , oh wait..

0

@VenoM dokładnie kurs 14,50 na +,9.5 bramki xdd

0

@escarabajo według mnie to sporo , nigdy griezmana za te liczby nie wyśmiałem. Atletico ma teraz bardzo dobry skład i w tym sezonie to oni mogą majstra przegrać a nie Barca czy real wygrać.

2

Simeone wyciągnie z griezmana wszystko co najlepsze jestem tego pewny. Strzeli w tym sezonie z 15 bramek w lidze dołoży 10 asyst do suareza i atletico ma mistrza zapewnionego a wszystko dzięki wielkiej Barcelonie...

2

@Pawel13sz jakby kosztował 20 mln to bym nawet nie miał do niego pretensji ale kosztował trochę więcej więc niech się do jasnej cholery weźmie za grę

1

@CuleNaZawsze1899 8-10 minut na bieżni lub rowerku wystarczy żeby "naoliwić" stawy i zagrzać organizm , niedużo czasu a dużo dobrego robi.

0

@gumaz 3 na geografii w liceum.

0

@FCB24 o Messim też trochę było , ogólnie ciekawy program.

2

@Aqualitek transfery po 100 , 200mln? Niby kogo mielibyśmy za tyle sprzedać? Inne kluby wiedzieć w jakiej sytuacji jest Barca będą płacić jej jak najmniej. Umowy sponsorskie? Po odejściu Messiego umowy z pewnością będą na mniejsze kwoty niż do tej pory. Nie widzę tego kolorowo

0

Prawie półtora miliarda euro długu , tego się nie da spłacić.

1

@Janiama 3:2 Barca

0

@Castro wczoraj 4 chorwackich kibiców zostało pobitych przez legionistów a dzisiaj słyszałem że się mieli zbierać gdzieś pod Warszawą a czy coś z tego wyszło to nie wiem.

22

3

@barcelonaLM heh jutro w wawie będzie ciekawie , kibole Legii już się pewnie na kiboli z zagrzebia nastawiają , 10 dzień miesiąca więc miesięcznica, tu jeszcze jakieś manifestację , fajnie musi być w tej Warszawie xd

0

@maleta009 Polsat Sport news jak coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?