FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Survier piszesz o Granadzie?
4
Płaczecie o ten doliczony czas , mieli z 80 minut gry żeby strzelić bramki.
0
Co za czasy , cieszyć się ze sztrzelenia wyrównującej bramki z Granadą
0
Co się tam odpierdziela aż mnie ciara przeszywa... z niedowierzania
0
@hoodRich Bardzo lubiłem nim grać , nie chciałem go sprzedawać ale miał już swój wiek stąd pamięć do jego liczb.
12
Luis Suarez z Granady , kiedyś grałem karierę w PESie i kupiłem go do ataku do derby county , stał się legendą klubu w 120 meczach strzelając 64 bramki i notując 28 asyst , ta nic nie warta wiadomość i tak jest ciekawsza niż mecz Barcelony z Granadą.
0
@Slazzy tak nie za dobrze jak narazie
1
@michalbuks jeden rabin powie tak drugi rabin powie nie
4
Nowy pająk? Sztooos :o
0
@PatrychoO insomniac tego nie zepsuje.
0
Gdzie ten God of war na tym showcase?
0
@DonMatteo901 czemu on nie kopnie w kalendarz przecież to już wrak człowieka
7
@daniel32778 jak ma niebieska kartkę i dalej rozrabia to z tego co wiem policja może go zawinąć.
5
@Ratamahatta siłka to zawsze dobry pomysł , endorfiny i te sprawy będą sprawiały że się będziesz lepiej czuł jednak trening nie sprawi że o niej nagle zapomnisz ale ogólnie polecam aktywność w takich chwilach najlepiej jakieś gry zespołowe żebyś miał kontakt z innymi ludźmi wtedy może latwiej zniesiesz rozstanie.
0
@MichalZZZ nic tylko stawiać na Armenię z remisem xd
1
@doc Z takim duetem z przodu napewno coś wygramy , oh wait..
0
@VenoM dokładnie kurs 14,50 na +,9.5 bramki xdd
0
@escarabajo według mnie to sporo , nigdy griezmana za te liczby nie wyśmiałem. Atletico ma teraz bardzo dobry skład i w tym sezonie to oni mogą majstra przegrać a nie Barca czy real wygrać.
2
Simeone wyciągnie z griezmana wszystko co najlepsze jestem tego pewny. Strzeli w tym sezonie z 15 bramek w lidze dołoży 10 asyst do suareza i atletico ma mistrza zapewnionego a wszystko dzięki wielkiej Barcelonie...
2
@Pawel13sz jakby kosztował 20 mln to bym nawet nie miał do niego pretensji ale kosztował trochę więcej więc niech się do jasnej cholery weźmie za grę
1
@CuleNaZawsze1899 8-10 minut na bieżni lub rowerku wystarczy żeby "naoliwić" stawy i zagrzać organizm , niedużo czasu a dużo dobrego robi.
0
@gumaz 3 na geografii w liceum.
0
@FCB24 o Messim też trochę było , ogólnie ciekawy program.
2
@Aqualitek transfery po 100 , 200mln? Niby kogo mielibyśmy za tyle sprzedać? Inne kluby wiedzieć w jakiej sytuacji jest Barca będą płacić jej jak najmniej. Umowy sponsorskie? Po odejściu Messiego umowy z pewnością będą na mniejsze kwoty niż do tej pory. Nie widzę tego kolorowo
0
Prawie półtora miliarda euro długu , tego się nie da spłacić.
1
@Janiama 3:2 Barca
0
@Castro wczoraj 4 chorwackich kibiców zostało pobitych przez legionistów a dzisiaj słyszałem że się mieli zbierać gdzieś pod Warszawą a czy coś z tego wyszło to nie wiem.
22
@Messibestplayerintheworld xDDDDDDDDD
3
@barcelonaLM heh jutro w wawie będzie ciekawie , kibole Legii już się pewnie na kiboli z zagrzebia nastawiają , 10 dzień miesiąca więc miesięcznica, tu jeszcze jakieś manifestację , fajnie musi być w tej Warszawie xd
0
@maleta009 Polsat Sport news jak coś