20

@BarcaInfo fizjo pożegnał go lepiej niż 3/4 kolegów.

0

Brytyjczycy dostaną chyba kompleksu Włochów , najpierw euro teraz lekkoatletyka xd

2

Może niech Barcelona ogłosi upadłość drużyny piłkarskiej i zacznie to budować od podstaw bo przecież to jest dramatyczne co mówi laporta.. tego się już nie uda uratować.

1

110% przychodów to wynagrodzenia... Co za idiota z tego bartomeu jak można dawać takie kontrakty..

0

@vebmroku niee kurwa nie

0

Ale Norweg odpalił :o

0

@adamt1996 heh fakt , podpaliłem się trochę nie ukrywam że nie śledzę tej dyscypliny , możesz wyjaśnić jak to wygląda ile tych wspinaczek do końca jeszcze?

0

Fenomenalny występ naszej reprezentantki w debiutującej na IO wspinaczce sportowej , będzie Medal prawdopodobnie.

0

Nie ma bloku nie ma ataku nie ma nic , tak się nie da wygrać

0

Co my robimy...

0

Leon trzyma nas pod tlenem w tym secie

1

Ta śliwka to chyba trochę zgniła..

1

@masterandservant druga opcja.

2

Michalik właśnie zaczyna walkę o brąz

0

@czółkovsky kurła , szkoda ale być może skusze się na samo exodus 42 zł z ps plus warto chyba wydać.

0

@czółkovsky a podeslesz link ze sklepu bo szukam u siebie i nie widzę , jest pełen pakiet ale za 380 zł.

2

@Rust_Cohle daj spokój , nie uznaje tej gry.

0

W jakie gry FPS z ostatnich lat polecacie zagrać? Trochę zaniedbałem temat i chciałbym nadrobić.

0

@kaamil1910 próbowało mu już pomóc sporo osób , jak widać uzależnienie jest mocniejsze od niego i już z tego nie wyjdzie tak więc niech radzi sobie sam , mam nadzieję że te dzieci które słychać w tle to nie są jego dzieci..

0

@zadafcb sami się prosimy o porażkę

0

@mrboom dzięki wielkie za opinie na temat ścianki bo właśnie byłem ciekawy jak to wygląda w praktyce u ludzi którzy ćwiczą na siłce, kurcze rower jest kuszący ale trochę zbyt nudny xd

0

@GeneralXavi dokładnie na siłownię chodzę 3 razy w tyg a chciałbym dołożyć 1 max 2 jakaś dodatkowa aktywność także myślę że przy odpowiedniej suplementacji i diecie mięśnie nie będą jakoś mega przemęczone.

1

@Rust_Cohle heh no dobra rada , nie pomyślałem.

0

Mam pytanie , otóż chodzę na siłownię i chciałbym dodać coś do tego, mianowicie jakąś drugą aktywność fizyczną , myślałem nad wspinaczką sciankową , rozważę też inne jakieś ciekawe zajęcia macie jakieś propozycje?

0

0

@fart chodzę na siłownię od 2 lat już , boje się właśnie żeby teraz nie stracić motywacji do ćwiczeń.

0

@fart dzięki , najgorsze jest to że nic nie zwiastowało tego że nagle to się zakończy , najgorsza jest ta pustka którą czuję w środku.

0

Chlanie to najlepszy sposób żeby zapomniec o rozstaniu z dziewczyną? 2,5 roku psu w dupę..

0

@kuz EA ma w to wyrąbane i tak wiedzą że ludzie kupią nowa Fifę chociażby z przyzwyczajenia dla ultimate team.

1

@geass o ile pamiętam Ronaldo też kiedyś był na okładce w koszulce realu a tego samego lata przeniósł się do juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?