FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ukraina zajechana fizycznie , może być podobny mecz do meczu Francja Islandia na euro 2016
2
@Deviler mam nadzieję że porier to weźmie , mcgregora czas już minął
11
@Comentateiro jakie traktowanie przedmiotowo? O czym ty mówisz? Słyszałeś żeby ktoś otwarcie mówił żeby bić kobiety czy może byłeś świadkiem? Czy tylko powtarzasz głupoty przeczytane w internecie jak to zła policja bije kobiety na strajkach? Śmiech na sali
17
Ależ stracili Włosi w moich oczach w tym czasie doliczonym , pajacerka straszna
0
@Tomo1989 pajacerka i nic więcej
1
@Janiama 3:2 Hiszpania
0
No Garcia no party
1
@LeoMessiah finał lm z united i strzał główką obok bezradnego ferdinanda i van der Sara
0
@DonMatteo901 dramat
0
Mam pytanie odnośnie kanału tvp4k , czy wy też macie na naziemnej takie szare kolory na tym kanale? Przyjechałem dziś do rodziców i wygląda to okropnie tv Philipsa. Na innych kanałach kolory fajne wyraziste.
0
@Colon mam problem z tą jego Brazylią , mam wrażenie że bez Neymara za duzo by straciła ta reprezentacja , zobaczymy za rok na mundialu bo mnie nie przekonują
0
@Colon Roberto Martinez
9
Ten ulsen mi się będzie śnił po nocach przez to ile razy Szpakowski wymienił to nazwisko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@patrykzmc2000 jutro info , Dembele będzie pauzował minimum 7 lat.
0
@VeB 1899 być może klasyfikacja fair Play wejdzie wtedy w grę.
1
@karszun foden ale nie w tych włosach xd
1
@krissu8 dzikiej karty chyba nie ma , możesz zrobić 2 darmowe transfery po każdej kolejce i to chyba tyle ułatwień
1
@Don Lucas Grzymisław
0
@Heheszek71 już nie komentuje
2
Szpaku co mowa xddd
0
@Thomson29716 był już 2 razy , jeszcze przed hymnami
0
@Bobo25 ja wolę takie 0:3 niż 1:2 ze starymi Słowakami
0
@Bobo25 jakie 3/4 sytuację? Ja oprocz gola i strzału bednarka z chaosu pod koniec to więcej siebie nie przypominam
1
Można przegrać 2:0 jak Węgrzy dzisiaj a można 2:1 jak Polacy wczoraj , jedni powiedzą że porażka to porażka ale jak dla mnie to jak zagrali nasi a jak Węgrzy to niebo a ziemia , nasi powinni obejrzeć sobie ten mecz i zobaczyć jak dać z siebie 100%.
0
@SinMistico nie
0
@PatrykBarca otóż to , ja rozumiem że można dostać dziurę po dryblingu ale ten chłop musiał być wycięty sekundę po tej dziurze.
4
@ShinobiQWE to nie wrażenie to fakt
1
@Shado on z mało ciekawych i tak robi mega ciekawe
1
@Kusco15 wpadła do rzeki w ostatnim odcinku drugiego sezonu.