0

Ukraina zajechana fizycznie , może być podobny mecz do meczu Francja Islandia na euro 2016

2

@Deviler mam nadzieję że porier to weźmie , mcgregora czas już minął

11

@Comentateiro jakie traktowanie przedmiotowo? O czym ty mówisz? Słyszałeś żeby ktoś otwarcie mówił żeby bić kobiety czy może byłeś świadkiem? Czy tylko powtarzasz głupoty przeczytane w internecie jak to zła policja bije kobiety na strajkach? Śmiech na sali

17

Ależ stracili Włosi w moich oczach w tym czasie doliczonym , pajacerka straszna

0

@Tomo1989 pajacerka i nic więcej

1

@Janiama 3:2 Hiszpania

0

No Garcia no party

1

@LeoMessiah finał lm z united i strzał główką obok bezradnego ferdinanda i van der Sara

0

@DonMatteo901 dramat

0

Mam pytanie odnośnie kanału tvp4k , czy wy też macie na naziemnej takie szare kolory na tym kanale? Przyjechałem dziś do rodziców i wygląda to okropnie tv Philipsa. Na innych kanałach kolory fajne wyraziste.

0

@Colon mam problem z tą jego Brazylią , mam wrażenie że bez Neymara za duzo by straciła ta reprezentacja , zobaczymy za rok na mundialu bo mnie nie przekonują

0

@Colon Roberto Martinez

9

Ten ulsen mi się będzie śnił po nocach przez to ile razy Szpakowski wymienił to nazwisko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@patrykzmc2000 jutro info , Dembele będzie pauzował minimum 7 lat.

0

@VeB 1899 być może klasyfikacja fair Play wejdzie wtedy w grę.

1

@karszun foden ale nie w tych włosach xd

1

@krissu8 dzikiej karty chyba nie ma , możesz zrobić 2 darmowe transfery po każdej kolejce i to chyba tyle ułatwień

1

@Don Lucas Grzymisław

0

@Heheszek71 już nie komentuje

2

Szpaku co mowa xddd

0

@Thomson29716 był już 2 razy , jeszcze przed hymnami

0

@Bobo25 ja wolę takie 0:3 niż 1:2 ze starymi Słowakami

0

@Bobo25 jakie 3/4 sytuację? Ja oprocz gola i strzału bednarka z chaosu pod koniec to więcej siebie nie przypominam

1

Można przegrać 2:0 jak Węgrzy dzisiaj a można 2:1 jak Polacy wczoraj , jedni powiedzą że porażka to porażka ale jak dla mnie to jak zagrali nasi a jak Węgrzy to niebo a ziemia , nasi powinni obejrzeć sobie ten mecz i zobaczyć jak dać z siebie 100%.

0

0

@PatrykBarca otóż to , ja rozumiem że można dostać dziurę po dryblingu ale ten chłop musiał być wycięty sekundę po tej dziurze.

4

@ShinobiQWE to nie wrażenie to fakt

1

@Shado on z mało ciekawych i tak robi mega ciekawe

1

@Kusco15 wpadła do rzeki w ostatnim odcinku drugiego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?