FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo a ok , dzięki za odpowiedź
0
@BarcaInfopoodbno to nie był wywiad tylko rozmowa? z tego co pamiętam niektóre pytania to średnio by się nadawały do wywiadu
1
@Barwindg jak on to wymyślił xdddd
0
@dominiczek12 ja oglądam często eleven na ipli i działa bez zarzutu , opóźnienia raczej bardzo małe.
0
@ProMILs dokładnie , te łączenia przez Skype to najgorsze co spotkało misje , brakuje tej misji sprzed kilku lat wstecz.
2
@Kluivert_P ależ kozacko to wygląda , szkoda tylko że bez publiczności bo atmosfera była by fenomenalna.
2
@leonek160 Barca na TVP 1
1
@Piorun film tak dobry że może być podany 2 razy
5
@czosnekfcb nienawistna ósemka.
0
@A_Gomesinho_21 jak dla mnie khabib , nie przepadam za jonesem z powodu jego historii dopingowych.
1
@matijas 12 grudnia w media expert udało się kupić.
0
@BarcaInfo drugi bejl xddd
0
@NaFazieHitman właśnie bardzo poważnie myślę nad LG 49NANO803NA cena spoko HDMI 2.1 i chyba się na niego zdecyduje
0
@szymonekk 4k? Cena samej konsoli się zmieniła? Ja dostałem za 2200 i od tego czasu nie obserwuje jak mają się ceny. Sprzedają w zestawach z grami czy jak że tak drogo?
0
@szymonekk oczywiście że warto , polecam , pad to inny wymiar grania genialny jest , narazie nie ma za bardzo w co grać ale valhalla czy mortal kombat wygląda obłędnie.
1
@szymonekk pieniążki nie były problemem , problemem była dostępność ale udało się kupić w grudniu w media expert, sam się zdziwiłem że się udało dorwać w ciągu 5 minutowej dostępności
0
Panowie planuje zakup tv tak do 2500/2700 zł , dodam iz jestem posiadaczem ps5 i jestem ciekaw czy znajdę w tej cenie coś wartego uwagi czy lepiej dołożyć parę groszy, dodam iż ps5 nie jest głównym wyznacznikiem to jaki ma być TV. Celuje w około 45-55 cali.
0
@Transu96 kto wygrał?
1
@Yosemite muriel :o co za kot
1
@sergio5 Milik z deszczu pod rynnę ..
13
@elplacek44 nie będzie , śmiało możesz wypić.
1
@Janiama jak widzisz finał? Szwedzi dzisiaj świetny mecz z Francją ale myślę że tak grających Duńczyków jak dzisiaj nie powstrzymają , muszą liczyć chyba na gorszy dzień hansena Szwedzi.
0
Hiszpanie w ręczną grają bez bramkarza , każdy rzut Duńczyków to gol
0
@BigDaglas nie ma w tv , YouTube tvp Sport , polecam bo jak dotąd poziom kosmiczny.
2
@Yosemite Alba to przede wszystkim obrońca a gdy przychodzi do gry z bardziej wymagającym przeciwnikiem jego gra i powtarzanie tych samych zagrań są bardzo irytujące + w obronie często popełnia dużo błędów , nie będę ukrywał że nie przepadam za nim ale według mnie te liczby trochę zakrywają to co najważniejsze czyli przeciętną grę Alby w tym sezonie.
3
@pele1282 lewy prosto z F16 wyszedł
4
@DanielOOL może ludzie mecz oglądają zamiast pisać , swoją drogą bardzo fajny meczyk do oglądania i trochę emocji jak za dawnych czasów
0
@DanielOOL po czym wnioskujesz że nikt?
0
@tobiasson92 ta grosze.. szczególnie jakby ktoś chciał ćwiczyć podobnie jak na siłowni to jest wydatek liczony w tysiącach zł.. co za głąb.
2
Doceniam Barcelonę , wstałem o 4 na UFC i zadbali o to żebym się wyspał na ich meczu. Wielka Barcelona!