1

@BarcaInfo a ok , dzięki za odpowiedź

0

@BarcaInfopoodbno to nie był wywiad tylko rozmowa? z tego co pamiętam niektóre pytania to średnio by się nadawały do wywiadu

1

@Barwindg jak on to wymyślił xdddd

0

@dominiczek12 ja oglądam często eleven na ipli i działa bez zarzutu , opóźnienia raczej bardzo małe.

0

@ProMILs dokładnie , te łączenia przez Skype to najgorsze co spotkało misje , brakuje tej misji sprzed kilku lat wstecz.

2

@Kluivert_P ależ kozacko to wygląda , szkoda tylko że bez publiczności bo atmosfera była by fenomenalna.

2

@leonek160 Barca na TVP 1

1

@Piorun film tak dobry że może być podany 2 razy

5

@czosnekfcb nienawistna ósemka.

0

@A_Gomesinho_21 jak dla mnie khabib , nie przepadam za jonesem z powodu jego historii dopingowych.

1

@matijas 12 grudnia w media expert udało się kupić.

0

@BarcaInfo drugi bejl xddd

0

@NaFazieHitman właśnie bardzo poważnie myślę nad LG 49NANO803NA cena spoko HDMI 2.1 i chyba się na niego zdecyduje

0

@szymonekk 4k? Cena samej konsoli się zmieniła? Ja dostałem za 2200 i od tego czasu nie obserwuje jak mają się ceny. Sprzedają w zestawach z grami czy jak że tak drogo?

0

@szymonekk oczywiście że warto , polecam , pad to inny wymiar grania genialny jest , narazie nie ma za bardzo w co grać ale valhalla czy mortal kombat wygląda obłędnie.

1

@szymonekk pieniążki nie były problemem , problemem była dostępność ale udało się kupić w grudniu w media expert, sam się zdziwiłem że się udało dorwać w ciągu 5 minutowej dostępności

0

Panowie planuje zakup tv tak do 2500/2700 zł , dodam iz jestem posiadaczem ps5 i jestem ciekaw czy znajdę w tej cenie coś wartego uwagi czy lepiej dołożyć parę groszy, dodam iż ps5 nie jest głównym wyznacznikiem to jaki ma być TV. Celuje w około 45-55 cali.

0

@Transu96 kto wygrał?

1

@Yosemite muriel :o co za kot

1

@sergio5 Milik z deszczu pod rynnę ..

13

@elplacek44 nie będzie , śmiało możesz wypić.

1

@Janiama jak widzisz finał? Szwedzi dzisiaj świetny mecz z Francją ale myślę że tak grających Duńczyków jak dzisiaj nie powstrzymają , muszą liczyć chyba na gorszy dzień hansena Szwedzi.

0

Hiszpanie w ręczną grają bez bramkarza , każdy rzut Duńczyków to gol

0

@BigDaglas nie ma w tv , YouTube tvp Sport , polecam bo jak dotąd poziom kosmiczny.

2

@Yosemite Alba to przede wszystkim obrońca a gdy przychodzi do gry z bardziej wymagającym przeciwnikiem jego gra i powtarzanie tych samych zagrań są bardzo irytujące + w obronie często popełnia dużo błędów , nie będę ukrywał że nie przepadam za nim ale według mnie te liczby trochę zakrywają to co najważniejsze czyli przeciętną grę Alby w tym sezonie.

3

@pele1282 lewy prosto z F16 wyszedł

4

@DanielOOL może ludzie mecz oglądają zamiast pisać , swoją drogą bardzo fajny meczyk do oglądania i trochę emocji jak za dawnych czasów

0

@DanielOOL po czym wnioskujesz że nikt?

0

@tobiasson92 ta grosze.. szczególnie jakby ktoś chciał ćwiczyć podobnie jak na siłowni to jest wydatek liczony w tysiącach zł.. co za głąb.

2

Doceniam Barcelonę , wstałem o 4 na UFC i zadbali o to żebym się wyspał na ich meczu. Wielka Barcelona!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?