0

@eXi nie wiem co to za miejsce ale wygląda kapitalnie

0

@chavez przecież to wierzenie na słowo jest bez sensu , w takim razie każdy może powiedzieć że jest zaszczepiony , zero logiki xd

3

Aguero klasowy napastnik , takich ludzi potrzebujemy w Barcelonie xdd

0

@batik17 na premium u mnie Barca - atletico

0

@bartosztvyt mam 24 lata , ja pamiętam zimy srogie ale głównie w okresie grudzień - luty , śnieg w maju widzę chyba pierwszy raz.

0

@Transu96 nic mnie nie zdziwi już w pogodzie w tym roku chyba , ja już miesiąc na letnich śmigam ale teraz przez chwilę było ciekawie , troszkę zaczęło ślizgać xd

0

Śnieg w maju w Warszawie tego jeszcze nie było , super mamy pogodę w tym roku.

0

@koksik2700 nie wiem co ludzie mają z tą dostępnością , ja kupiłem za 2100 zł w grudniu w media expert , i teraz niedawno drugi zestaw dla brata w media markt za 2700 w zestawie drugi pad i psplus na rok + bon na gry za 100 , jak się chce kupić wystarczy śledzić sklepy internetowe i trochę cierpliwości.

0

@xVENUMx możesz pisać priv , postaram się pomóc

1

@StarLord9 Olimp protein complex , trochę droższe ale dobrze się rozpuszcza i super smakuje

0

@BlaseR9 od 15 maja w reżimie sanitarnym na zewnątrz a co do sezonu stricte letniego jeszcze zobaczą.

0

@Katalonbar ja się akurat cieszę

0

@Katalonbar ostatnio podczas meczu Barcelony z getafe , cwiakala mówił że mecz z atletico na antenach canal+

0

@arcziFCB chodzą słuchy o 35 milionach

2

@kuz ja gram już kilka dni i jestem mega wkręcony , grafika kapitalna , walka z maszynami równie ciekawa co wymagająca , kozak gra.

0

Czy jak Legia dzisiaj wygra to będzie już miała pewne mistrzostwo?

0

@tomono korzystam z Fabryki siły i jestem mega zadowolony , 90 zł za trening i dietę na miesiąc to myślę rozsądna cena

0

@BarcaInfo chciałbym napisać że to źle ale z drugiej strony wiem jak Barca potrzebuje pieniędzy.

0

@joloskyy dokładnie tak

0

@RosjaninBut drugą sprawa to taka że oglądanie tych samych meczów co sezon nie będzie niczym fajnym.

0

@Pawlak1992 hil manzano ... A nie sory to pilkarz realu, pomyłka..

9

@AmigoBlancos z getafe mógłby na środku obrony zagrać nawet kontuzjowany hazard i tak by wygrali.

0

@joloskyy również mam redmi note 8 pro i od jakiegoś czasu łapie dziwne lagi , dziwne bo stało się to bardzo nagle

2

@BarcaInfo canal+ sport podało że w tv i serwisach internetowych prawie 438 tys widzów co mnie osobiście cieszy że ludzie wybierają canal+ , dużo lepiej się słucha i ogląda tam niż na eleven.

4

Dzień dobry La ramblo! Miłego dnia tak poprostu.

0

@jeyx77x gram karierę derby county i to jak zrobili Jóźwiaka to majstersztyk po tej aktualizacji. Graficy w tej grze to geniusze.

0

Komentarz usunięty

6

@xBoMBoWiECx uwielbiam te obrazki Włochów śpiewających hymn.

1

@DonMatteo901 brakuje Pawła Zarzecznego , chciałbym znać jego zdanie na wiele aktualnych tematów.

0

@Pawelec7 wystarczyło żeby do programu zamiast kowala był taki cwiakala czy Święcicki i poziom był by dużo wyższy no i prowadzący gdyby ogarniał bo zgadzam się że pol nie jest najlepszym prowadzącym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?