FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eXi nie wiem co to za miejsce ale wygląda kapitalnie
0
@chavez przecież to wierzenie na słowo jest bez sensu , w takim razie każdy może powiedzieć że jest zaszczepiony , zero logiki xd
3
Aguero klasowy napastnik , takich ludzi potrzebujemy w Barcelonie xdd
0
@batik17 na premium u mnie Barca - atletico
0
@bartosztvyt mam 24 lata , ja pamiętam zimy srogie ale głównie w okresie grudzień - luty , śnieg w maju widzę chyba pierwszy raz.
0
@Transu96 nic mnie nie zdziwi już w pogodzie w tym roku chyba , ja już miesiąc na letnich śmigam ale teraz przez chwilę było ciekawie , troszkę zaczęło ślizgać xd
0
Śnieg w maju w Warszawie tego jeszcze nie było , super mamy pogodę w tym roku.
0
@koksik2700 nie wiem co ludzie mają z tą dostępnością , ja kupiłem za 2100 zł w grudniu w media expert , i teraz niedawno drugi zestaw dla brata w media markt za 2700 w zestawie drugi pad i psplus na rok + bon na gry za 100 , jak się chce kupić wystarczy śledzić sklepy internetowe i trochę cierpliwości.
0
@xVENUMx możesz pisać priv , postaram się pomóc
1
@StarLord9 Olimp protein complex , trochę droższe ale dobrze się rozpuszcza i super smakuje
0
@BlaseR9 od 15 maja w reżimie sanitarnym na zewnątrz a co do sezonu stricte letniego jeszcze zobaczą.
0
@Katalonbar ja się akurat cieszę
0
@Katalonbar ostatnio podczas meczu Barcelony z getafe , cwiakala mówił że mecz z atletico na antenach canal+
0
@arcziFCB chodzą słuchy o 35 milionach
2
@kuz ja gram już kilka dni i jestem mega wkręcony , grafika kapitalna , walka z maszynami równie ciekawa co wymagająca , kozak gra.
0
Czy jak Legia dzisiaj wygra to będzie już miała pewne mistrzostwo?
0
@tomono korzystam z Fabryki siły i jestem mega zadowolony , 90 zł za trening i dietę na miesiąc to myślę rozsądna cena
0
@BarcaInfo chciałbym napisać że to źle ale z drugiej strony wiem jak Barca potrzebuje pieniędzy.
0
@joloskyy dokładnie tak
0
@RosjaninBut drugą sprawa to taka że oglądanie tych samych meczów co sezon nie będzie niczym fajnym.
0
@Pawlak1992 hil manzano ... A nie sory to pilkarz realu, pomyłka..
9
@AmigoBlancos z getafe mógłby na środku obrony zagrać nawet kontuzjowany hazard i tak by wygrali.
0
@joloskyy również mam redmi note 8 pro i od jakiegoś czasu łapie dziwne lagi , dziwne bo stało się to bardzo nagle
2
@BarcaInfo canal+ sport podało że w tv i serwisach internetowych prawie 438 tys widzów co mnie osobiście cieszy że ludzie wybierają canal+ , dużo lepiej się słucha i ogląda tam niż na eleven.
4
Dzień dobry La ramblo! Miłego dnia tak poprostu.
0
@jeyx77x gram karierę derby county i to jak zrobili Jóźwiaka to majstersztyk po tej aktualizacji. Graficy w tej grze to geniusze.
0
Komentarz usunięty
6
@xBoMBoWiECx uwielbiam te obrazki Włochów śpiewających hymn.
1
@DonMatteo901 brakuje Pawła Zarzecznego , chciałbym znać jego zdanie na wiele aktualnych tematów.
0
@Pawelec7 wystarczyło żeby do programu zamiast kowala był taki cwiakala czy Święcicki i poziom był by dużo wyższy no i prowadzący gdyby ogarniał bo zgadzam się że pol nie jest najlepszym prowadzącym.