0

@koszol Dembele , a tak serio to chyba ter Stegen się wydaje inteligentnym facetem

0

@Stenmatic już była kiedyś całkiem niedawno i porier wyjaśnił Justina.

0

@Encore a ja bym go widział w united , niczym nie ustępuje stoperom z Manchesteru.

0

@TheMugShot serio wierzysz że EA w żadnym stopniu nie wpływa na to kogo dają do swojej 11 roku?

1

@pele1282 gdyby Barcelona nie była związana z Konami Messi by był xd

0

Myślicie że dzisiaj Levante na spokojnie wygra z valladolid? Kurs na Levante 2.11 kusi xd

7

@Getek super decyzja FIFA.

0

@NaFazieHitman widziałem że ostatnio ludzie podniecali się wiadomością o tym iż auoar ma odjeść z Lyonu i by go widzieli w Barcelonie a myślę że to dość podobni gracze. Odegard z de jongiem obok siebie myślę że mogło by to wypalić.

0

Myślicie że była by szansa na pozyskanie odegarda gdyby Barca miała na taki transfer fundusze? zidane za nim nie przepada a myślę że do nas pasowałby jak mało kto.

0

Ile drużyn w następnej fazie z grupy wychodzi 2?

2

@Xxxbarca4ever Urugwaj i Węgrzy w zasięgu?

0

@Xxxbarca4ever chyba że tak , myślałem że jest jednym z najlepszych zawodników bo czytałem że na MŚ nie jedzie gwiazda naszej kadry także myślałem że zjada Gębale na śniadanie.

4

Szkoda że nie ma Syprzaka bo ten nasz obrotowy często nie trafia 100% sytuacji.

0

@BarcaInfo czyli Barca odpada

0

Trincao , dawno nie widziałem tak bezproduktywnego zawodnika. 40 mln daliśmy za niego? Śmiech na sali..

0

@Janiama Grimaldo , Garcia bo raczej już zaklepany ale osobiście wolałbym klostermana , Depay i klasowy SPD narazie nikt mi nie przychodzi do głowy l. 4-5 zawodników na już potrzebujemy.

0

@jedrek7000 myślisz że wbilibysmy bramkę nawet jakby sędzia doliczył 10 min? Nie ma uja

0

@clyde i dobrze , nawet tego nie ratować. Szkoda miejsca w szpitalu

3

Zdobyli K2! Niewiarygodne info z FB chang dawa sherpa

10

@Szpenser sprint sezonu zaliczył

1

@Dominx nikt nic nie wie

0

Ależ mecz w Sevilli xd

1

https://zapodaj.net/9d2aba9994b5d.jpg.html
Gdyby ktoś chciał cyberpunka nieco taniej niż normalnie to proszę kto pierwszy ten lepszy , ja już mam także mi to niepotrzebne :)

0

@adi89rg chciałbym aby porier wygrał ale pewnie Conor na lekko to weźmie.

0

@NeroTFP tata Zuzanny jakoś mało szczęśliwy.

0

@xVENUMx sfd tak myślę

0

@Qlewer dokładnie mam to samo , nie miałem okazji oglądać ma żywo ,ale tutaj zaśmiałem się srogo tylko kilka razy , obawiam się że Rafik nigdy nie pobije zaczynam rozumieć które jest genialne.

4

Rafał Paczes wjechał z całym stand-upem "zoba co jest" w całości do obejrzenia za darmo w aplikacji WOW. Na YT jedynie fragment.

1

@Kamilos84 dokładnie , byka szansa ale z tyloma błędami i nieźle dysponowanym dziś Anglikiem nie dało się wygrać.

1

@MesQueUnClub96 do 5 wygranych , może być 9 setów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?