FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koszol Dembele , a tak serio to chyba ter Stegen się wydaje inteligentnym facetem
0
@Stenmatic już była kiedyś całkiem niedawno i porier wyjaśnił Justina.
0
@Encore a ja bym go widział w united , niczym nie ustępuje stoperom z Manchesteru.
0
@TheMugShot serio wierzysz że EA w żadnym stopniu nie wpływa na to kogo dają do swojej 11 roku?
1
@pele1282 gdyby Barcelona nie była związana z Konami Messi by był xd
0
Myślicie że dzisiaj Levante na spokojnie wygra z valladolid? Kurs na Levante 2.11 kusi xd
7
@Getek super decyzja FIFA.
0
@NaFazieHitman widziałem że ostatnio ludzie podniecali się wiadomością o tym iż auoar ma odjeść z Lyonu i by go widzieli w Barcelonie a myślę że to dość podobni gracze. Odegard z de jongiem obok siebie myślę że mogło by to wypalić.
0
Myślicie że była by szansa na pozyskanie odegarda gdyby Barca miała na taki transfer fundusze? zidane za nim nie przepada a myślę że do nas pasowałby jak mało kto.
0
Ile drużyn w następnej fazie z grupy wychodzi 2?
2
@Xxxbarca4ever Urugwaj i Węgrzy w zasięgu?
0
@Xxxbarca4ever chyba że tak , myślałem że jest jednym z najlepszych zawodników bo czytałem że na MŚ nie jedzie gwiazda naszej kadry także myślałem że zjada Gębale na śniadanie.
4
Szkoda że nie ma Syprzaka bo ten nasz obrotowy często nie trafia 100% sytuacji.
0
@BarcaInfo czyli Barca odpada
0
Trincao , dawno nie widziałem tak bezproduktywnego zawodnika. 40 mln daliśmy za niego? Śmiech na sali..
0
@Janiama Grimaldo , Garcia bo raczej już zaklepany ale osobiście wolałbym klostermana , Depay i klasowy SPD narazie nikt mi nie przychodzi do głowy l. 4-5 zawodników na już potrzebujemy.
0
@jedrek7000 myślisz że wbilibysmy bramkę nawet jakby sędzia doliczył 10 min? Nie ma uja
0
@clyde i dobrze , nawet tego nie ratować. Szkoda miejsca w szpitalu
3
Zdobyli K2! Niewiarygodne info z FB chang dawa sherpa
10
@Szpenser sprint sezonu zaliczył
1
@Dominx nikt nic nie wie
0
Ależ mecz w Sevilli xd
1
https://zapodaj.net/9d2aba9994b5d.jpg.html
Gdyby ktoś chciał cyberpunka nieco taniej niż normalnie to proszę kto pierwszy ten lepszy , ja już mam także mi to niepotrzebne :)
0
@adi89rg chciałbym aby porier wygrał ale pewnie Conor na lekko to weźmie.
0
@NeroTFP tata Zuzanny jakoś mało szczęśliwy.
0
@xVENUMx sfd tak myślę
0
@Qlewer dokładnie mam to samo , nie miałem okazji oglądać ma żywo ,ale tutaj zaśmiałem się srogo tylko kilka razy , obawiam się że Rafik nigdy nie pobije zaczynam rozumieć które jest genialne.
4
Rafał Paczes wjechał z całym stand-upem "zoba co jest" w całości do obejrzenia za darmo w aplikacji WOW. Na YT jedynie fragment.
1
@Kamilos84 dokładnie , byka szansa ale z tyloma błędami i nieźle dysponowanym dziś Anglikiem nie dało się wygrać.
1
@MesQueUnClub96 do 5 wygranych , może być 9 setów