2

Piszecie tutaj o różnych transferach młodych fajnych piłkarzy typu Upamecono czy Aouar ale czy Ci zawodnicy naprawdę by chcieli przyjść do takiej Barcelony gdzie jest olbrzymi syf i zawodnicy grają od niechcenia? Większość dużych drużyn w Europie bije nas na głowę myślą szkoleniową i programem rozwoju. Dla takich zawodników mając do wyboru Bayern , city , psg , Liverpool , Juve ,real i barcelone niestety myślę że nasz klub będzie na ostatnim miejscu ze względu na to co się dzieje wewnątrz klubu.
Wniosek jest krótki jutro bartomeu musi ogłosić wybory i odejsc , musi przyjść trener który pokaże że nie da sobie w kaszę dmuchać i jak komuś nie będzie coś pasować to ich odstawi i postawi na młodych którym się będzie chciało biegać za piłką. Musimy się przygotować na okres odbudowy marki Barcelony oraz oby nasz ukochany klub znów pojawił się na topie jako kierunek dla najlepszych zawodników na świecie.

0

@szymon6847 koło 6

4

Busi i alba od 4 lat się nie nadają do grania w piłkę na takim poziomie

0

@Bobo25 źle mnie zrozumiałeś , chodziło mi o gre o Davisa w defensywie.

0

Davis jest bardzo dobrym zawodnikiem ale powiem szczerze nie widziałem go przeciwko jakiemuś dobremu zawodnikowi w obronie , boateng jest wielkim mało zwrotnym klocem i jak Messi będzie miał dobry dzień to wyjaśni te ich obronę sam. Oby tak było Visca el Barca po zwycięstwo!

1

@Bykunn po pierwsze błędne środki , po co wchodzić z takim człowiekiem w jakieś przepychanki, gazem po oczach i gość leży i płacze ewentualnie dwa razy pałką po nogach jak gaz nie pomoże i mamy gościa na ziemi spokojne kajdankowanie i koniec roboty , błędy policjantów i tyle.

0

@Kluivert_P raczej podobnie do Ciebie bym typował. Co do głównej walki myślę że może mieć podobny przebieg co ich druga walka.
O'Malley to jak dla mnie przyszła jedna z największych gwiazd UFC olbrzymi potencjał ma chłopak.

0

@Zip nie warto , według mnie inter to przegra.

0

@marcin000019 Dorothea wierer

1

@BarcaInfo trochę jak Messi z bayernem gdy położył boatenga xD

2

@MSN1998 ja ma a3 2.0 170 km 2008r s-line Quatro i nie narzekam , zależy na co trafisz nie można tak silników osądzać że taki jest dobry a inny zły , wszystko zależy jak kto o samochód dba, chodź oczywiście 1.9 TDI to klasyka i raczej są bezawaryjne.

0

@gumaz nie bardzo chce , myślę że stal dzisiaj na spokojnie ich ogra

0

@Encore ale kozak , miazga staty.

1

@Herato tak, będzie miał

1

Czy jeśli Bournemouth wygra dzisiaj mecz a Villa i Watford przegrają to wisienki się utrzymają? Czy mimo tej samej ilości pkt Bournemouth spada?

2

Polecam serial "broadchurch" na Netflixie kończę 1 sezon i serial jest genialny , muzyka to istne arcydzieło gra aktorska również na bardzo dobrym poziomie.

0

@BarcaInfo villarealu? To oni będą zmieniać trenera? Całkiem dobry sezon grają

2

Suarez Ty paralityku

0

@Arkon nie zapominam ale też pamiętam euro 2016 i bardzo dziwną drabinkę i myślę że historia może się powtórzyć

3

Portugalia faworytem euro 2020 w przyszłym roku. Fernandes , neves , bernardo , Felix , Ronaldo , trochę szczęścia i tytuł obroniony.

9

Stal Mielec po 24 latach wraca do ekstraklasy. Piękna sprawa do dzisiaj pamiętam opowieści dziadka o meczu z Realem Madryt i publiczności w granicach 40 tysięcy. Życzę im jak najdłuższej przygody w ekstraklasie.

2

@Bykunn 650 zł za 10 zł , poprawnie wytypowany wynik rewanżu psg - Manchester united 1:3

0

@Encore brzoskwinie

1

@MichalZZZ Jacek Jońca

1

@messiandiniesta smokowski

0

@matirix20 strzelił bramkę i chyba dlatego jest niesamowity.

17

@Shad Tadeusz Norek

0

@Barcelonista01 Messi 52 Ronaldo 55

0

@damiano996 ogólnie to polecam wywiady prowadzone przez tę panią redaktor , naprawdę wysoka kultura co dla niektórych dziennikarzy jest obce.

0

Oglądałem 3 ostatnie mecze villareal i wyglądają bardzo dobrze i pod względem fizycznym i czysto piłkarskim , moreno w kapitalnej formie , cazorla klasa sama w sobie alcacer też nieźle sobie poczyna możemy mieć duży problem z nimi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?