0

Znów gramy bez prawego skrzydła , Messi będzie dublował pedriego przez co ten nie pokaże pełni swoich możliwości , nie musicie dziękować za analizę.

0

@Adamski69 psg wtopi

0

@Bamek94 nie mam jakiś stricte określonych tytułów , w końcu chciałbym ograć Wieśka , gta V , jakieś nowsze call od duty czy inne asasyny , muszę przyznać że od około 4-5 lat nie miałem okazji posiadać sprzętu na którym można by było pograć w takie gry

0

@Bobo25 https://zapodaj.net/79e9f5bb16ee9.jpg.html
Sory nie wiedziałem że koszyk będzie pusty , proszę bardzo screena.

0

https://www.x-kom.pl/koszyk co myślicie o takich podzespołach do kompa było by coś z tego?

0

Polecacie jakiś dobry laptop do grania i pracy do +- 3500-3800zl?

0

Co oni robią? Co drugie podanie to jest strata przecież tego się nie da oglądać

0

@19cukier48 każdy z panów dostał na priv

1

@Katalończyk 99 wysłałem na priv

0

@baczmus ta kobieta to prowokatorka jakich mało , wczoraj byłem na krakowskim przedmieściu i ta pani metr od policjantów wyzywała ich od najgorszych a Ci nie reagowali za co szacunek dla nich bo niejedna osoba by wybuchnęła złością. Pewnie dzisiaj miały miejsce podobne sytuacje i w końcu policjant nie wytrzymał.

0

@bixmix dokładnie , tylko Conor w życiowej formie byłby wstanie pokonać khabiba , obaj doskonali zawodnicy i wielka szkoda że khabib rezygnuje.

0

@MichalZZZ dokładnie + Wolski i Ćwiąkała na mikrofonie najlepszy duet.

4

@MichalZZZ canal+ i mecz też w canal+

0

Masakra z tym covidem , mój współlokator miał 7 dni temu kontakt z osobą zarażoną i zadzwonili do niego z pracy że ma do 27 października siedzieć w domu na kwarantannie i czekać na tel. Z sanepidu. Taką informacje dostał 3 dni temu, ja zadzwoniłem do siebie do pracy powiadomiłem o sytuacji i w pracy dali mi do jutra wolne a tel. Z sanepidu jak nie było tak nie ma i tak naprawdę ja nie wiem czy powinienem mieć te kwarantannę czy nie bo nikt mnie o tym a tym bardziej mojego współlokatora o tym nie powiadomił , on dostał tylko info z pracy. Cyrk na kółkach i tyle.

1

@cules_ Netflix

1

@IronSanHybrid brakuje Pawełka mimo iż często gadał głupoty to potrafił opowiadac je w doskonały sposób.

0

Postawiłem Hoffenheim BVB że obie strzelą i się zaczynam trochę bać ,ogląda ktoś? Jest szansa że strzela?

0

@tobiasson92 skąd info?

3

@NeroTFP proste że tak nawet nie ma o czym dyskutować , w Hiszpanii oglądam tylko mecze barcy z racji jej kibicowania inne mecze to flaki z olejem

0

@Croocers też mnie to rozbawiło , Szpaku the best

0

@Janas11224 tak , bardzo fajny serial ostatni sezon trochę gorszy ale pozostałe bardzo dobre , półtorej godziny szybko mija z tymi odcinkami

0

@masq Olimp whey protein complex

0

Słuchacie radia? Jeśli tak to jakiego najczęściej?

1

@TheNekro94 dokładnie jeszcze chwilę wydając 200 zł w sklepie do domu wrocimy z pustymi torbami tak wszystko podrożało

1

Niedawno, po cichu, wprowadzono kolejny podatek ,Podniesiono VAT na produkty często wykorzystywane przez sportowców, czyli białka serwatkowe , maskara co ten rząd odwala.

0

@SiSenior oczywiście że może gdy jest bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia , w takim przypadku strzał ostrzegawczy to zbyt duża strata czasu.

0

@Gappeq niestety próbowałem i szukałem z 3 miesiące temu i bez skutku , może się coś zmieniło ale wątpię.

0

@pauletaa czemu ma mu się bardziej opłacić ta sama ale droższa oferta?

0

To za Alba jest bardzo dobry w ofensywie to wiadomo nie od dziś , chodzi o jego problemy w grze obronnej przy dużo lepszych zawodnikach niż Ci co dzisiaj biegali w żółtych strojach.

0

@DonMatteo901 ćwiąkała ewidentnie wszedł na masę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?