FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znów gramy bez prawego skrzydła , Messi będzie dublował pedriego przez co ten nie pokaże pełni swoich możliwości , nie musicie dziękować za analizę.
0
@Adamski69 psg wtopi
0
@Bamek94 nie mam jakiś stricte określonych tytułów , w końcu chciałbym ograć Wieśka , gta V , jakieś nowsze call od duty czy inne asasyny , muszę przyznać że od około 4-5 lat nie miałem okazji posiadać sprzętu na którym można by było pograć w takie gry
0
@Bobo25 https://zapodaj.net/79e9f5bb16ee9.jpg.html
Sory nie wiedziałem że koszyk będzie pusty , proszę bardzo screena.
0
https://www.x-kom.pl/koszyk co myślicie o takich podzespołach do kompa było by coś z tego?
0
Polecacie jakiś dobry laptop do grania i pracy do +- 3500-3800zl?
0
Co oni robią? Co drugie podanie to jest strata przecież tego się nie da oglądać
0
@19cukier48 każdy z panów dostał na priv
1
@Katalończyk 99 wysłałem na priv
0
@baczmus ta kobieta to prowokatorka jakich mało , wczoraj byłem na krakowskim przedmieściu i ta pani metr od policjantów wyzywała ich od najgorszych a Ci nie reagowali za co szacunek dla nich bo niejedna osoba by wybuchnęła złością. Pewnie dzisiaj miały miejsce podobne sytuacje i w końcu policjant nie wytrzymał.
0
@bixmix dokładnie , tylko Conor w życiowej formie byłby wstanie pokonać khabiba , obaj doskonali zawodnicy i wielka szkoda że khabib rezygnuje.
0
@MichalZZZ dokładnie + Wolski i Ćwiąkała na mikrofonie najlepszy duet.
4
@MichalZZZ canal+ i mecz też w canal+
0
Masakra z tym covidem , mój współlokator miał 7 dni temu kontakt z osobą zarażoną i zadzwonili do niego z pracy że ma do 27 października siedzieć w domu na kwarantannie i czekać na tel. Z sanepidu. Taką informacje dostał 3 dni temu, ja zadzwoniłem do siebie do pracy powiadomiłem o sytuacji i w pracy dali mi do jutra wolne a tel. Z sanepidu jak nie było tak nie ma i tak naprawdę ja nie wiem czy powinienem mieć te kwarantannę czy nie bo nikt mnie o tym a tym bardziej mojego współlokatora o tym nie powiadomił , on dostał tylko info z pracy. Cyrk na kółkach i tyle.
1
@cules_ Netflix
1
@IronSanHybrid brakuje Pawełka mimo iż często gadał głupoty to potrafił opowiadac je w doskonały sposób.
0
Postawiłem Hoffenheim BVB że obie strzelą i się zaczynam trochę bać ,ogląda ktoś? Jest szansa że strzela?
0
@tobiasson92 skąd info?
3
@NeroTFP proste że tak nawet nie ma o czym dyskutować , w Hiszpanii oglądam tylko mecze barcy z racji jej kibicowania inne mecze to flaki z olejem
0
@Croocers też mnie to rozbawiło , Szpaku the best
0
@Janas11224 tak , bardzo fajny serial ostatni sezon trochę gorszy ale pozostałe bardzo dobre , półtorej godziny szybko mija z tymi odcinkami
0
@masq Olimp whey protein complex
0
Słuchacie radia? Jeśli tak to jakiego najczęściej?
1
@TheNekro94 dokładnie jeszcze chwilę wydając 200 zł w sklepie do domu wrocimy z pustymi torbami tak wszystko podrożało
1
Niedawno, po cichu, wprowadzono kolejny podatek ,Podniesiono VAT na produkty często wykorzystywane przez sportowców, czyli białka serwatkowe , maskara co ten rząd odwala.
0
@SiSenior oczywiście że może gdy jest bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia , w takim przypadku strzał ostrzegawczy to zbyt duża strata czasu.
0
@Gappeq niestety próbowałem i szukałem z 3 miesiące temu i bez skutku , może się coś zmieniło ale wątpię.
0
@pauletaa czemu ma mu się bardziej opłacić ta sama ale droższa oferta?
0
To za Alba jest bardzo dobry w ofensywie to wiadomo nie od dziś , chodzi o jego problemy w grze obronnej przy dużo lepszych zawodnikach niż Ci co dzisiaj biegali w żółtych strojach.
0
@DonMatteo901 ćwiąkała ewidentnie wszedł na masę