1

@PatrychoO co? Ale szok , wiadomo coś o przyczynie śmierci?

6

Super podcast , super ekspert , kapitalne 43 minuty.

1

@Janas11224 aż mi się łezka w oku zakręciła , dzięki :)

2

@Bartunek bodajże 26 stycznia wygrali ostatni swój mecz , zaraz minie okrągły rok od ostatniej wygranej , coś niezwykłego.

1

@Kuczek tak jest wsteczna kompatybilność z większością gier , listę znajdziesz wpisując w google.

4

@patry295 pan Piotr lekko mówiąc zdeklasował resztę

0

@Pogba dokładnie takie same historię słyszałem od kilku osób które znają to środowisko , wydaje mi się że 3/4 tych gości którzy tam startują mają podobne historie na koncie , miejsce kuźmy jest w kryminale i tam powinien zostać no ale borek i jego znajomości pomogły kuźmie.

0

@lampa16 polecam obserwować Twitter media expert jeśli pojawią się konsole w tym sklepie to tam najszybciej bedzie informacja , wczoraj właśnie tak było i mi udało się kupić konsole ponieważ niewiele osób wiedziało o tej akcji.

1

@Bobrowik Laskowski podolisnki bodajże

0

@Aqualitek ciekawe kiedy będzie odbiór lub dostawa.

0

@Aqualitek mi również się udało kupić , strona działała dużo lepiej niż ostatnio gdy konsole były dostępne

0

Jak tam panowie jakie kupony szykowane na dzisiaj? Trudne mecze do wytypowania ogolnie, lepiej chyba iść w rożne ewentualnie btss.

0

@BarcaInfo przecież przed ostatnio graliśmy o 14 bodajże co ten Koeman xd

0

@Ansufati123 Niemcy Schalke

0

@AlexDark00 no właśnie nie wiem czy padło więcej takich bramek po wrzutce gdzie ktoś trafił z główki , po ziemi potrafi dograć ale to też na tyle prób ile podejmuje to nie jest wysoka skuteczność.

0

@Encore grup el. MŚ

0

Chciałbym was zapytać co sądzicie o grze alby na LO bo mnie ta jego gra bardzo irytuje oprócz tej asysty powiedzmy w ostatnim meczu to w większości te jego podania lądują na pierwszym obrońcy lub są mega niecelne bo alba widzi tylko Messiego. W obronie jak dla mnie alba też nie jest najlepszym zawodnikiem i z łatwością daje się mijać i często też nie wraca. Macie podobne wrażenie czy tylko ja jestem tak negatywnie nastawiony do gry alby?

0

Stawiać dzisiaj na barce czy prędzej że obie strzelą?

0

Ma ktoś może filmik jaszczura Jabłonowskiego jak mówi że jego zomowskie serce bije w rytmie cza cza?

0

@RomanHoffer wiśniowski mnie odstrasza na tym kanale bo prawda że przed meczami repry Marciniaka i świętego się super słucha

0

@Nerazzurro co Ty , może w okolicy nowego roku pojawia się w sklepach na pewno nie wcześniej

0

@4drian0 ja już nawet ten ekran przeskoczyłem i ma następnym mnie wywalilo xd

1

@KidusFCB może nagle zniknął xd

0

@NeroTFP @mkord @darek60 dzięki za odpowiedź panowie , ja mam wlasnie na 11.30 a na 14 do pracy i nie wiem czy zdążę ale z tego co piszecie to raczej na spokojnie.

1

Był ktoś kiedyś w sądzie jako świadek? Ile czasu trwa +- rozprawa?

2

@NeroTFP Norek Tadeusz to Legii jest Prometeusz! Nooorek Tadeeeeusz

4

@FCB24 jeśli będzie chodzić tak jak dzisiaj to nie mamy się czego bać xd

0

Zmiana dla griezmana bo się chłopak załamie ..

1

..............................

1

@patryk355 miodowe lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?