FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCMichalo bo dałem ma kuponie że Saul strzeli..
1
@Encore 1.B,2.A,3.C,4.B,5.B,6.B,7.A,8.C,9.C,10.B
0
@FC1899Barca bramka na 3;0 genialna.
42
Messi zły Messi najgorszy wszystko złe to przez Messiego. Gotuje się we mnie krew jak to słyszę, jakoś w ostatnich meczach Puigowi nie przeszkadzało to że Messi pokazywał się do gry, Riki potrafił sam pociągnąć akcje i nie dogrywać każdej piłki Messiemu oraz cały czas zasuwać jak mały samochodzik. Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.
0
@tommyVERceti tak jest
0
@tommyVERceti przede wszystkim ujemny bilans kaloryczny. rozpisz sobie każdy posiłek i to ile optymalnie kalorii potrzebujesz dolicz do tego białko. Jeśli nie przekroczysz wartości tak żeby nie być na plus z podażą kalorii to białko w niczym nie przeszkodzi.
0
@Culestranger93 "Barca , za kulisami najlepszej drużyny świata"
0
@bodzio10 a według mnie semedo ostatnio gra coraz lepiej z Atleti najlpeszy na boisku obok Puiga.
0
Villareal jest piękny po tej przerwie , życzę im ligi mistrzów w przyszłym sezonie.
1
@barteq bardzo średnio jak dla mnie
1
@NeroTFP Karol co Ty wygadujesz? Rolnik nie sieje żadnych bocianów.
-nieeee?
7
Zamówiona , czekam z niecierpliwością
0
@mroofkoi4t bardziej chciałem zasięgnąć opinii o tych nieszczęsnych silnikach 2.0 i 1.8 tfsi i ich problemem z braniem oleju , chciałbym wiedzieć czy jest to usterka która jakoś bardzo nie przeszkadza w jezdzie czy jednak trzeba ją odrazu wyeliminować a nie jest to tania rzecz.
1
Dużo osób śmiało się z rumenige że powiedział wprost że nie będzie wydawał na transfery więcej niż 100 mln euro bo do dla niego szaleństwo , w ostatnich 8 latach Bayern wygrał lm tyle samo razy co Barcelona która wydała olbrzymi hajs na grajków nie wnoszących za wiele do naszej gry. Wcale się nie zdziwię jeśli w tym sezonie Bayern wygra LM i rumenige będzie mógł nie tylko Barcelonie ale też psg czy innym klubom kupującym graczy za olbrzymie pieniądze zaśmiać się prosto w twarz. Teraz jeszcze biorą Sane za grosze tego sane który pasował by do naszego składu jak ulał ale już przestałem robić sobie nadzieję że ten zarząd zrobi co kolwiek rozsądnego w najblizszym czasie. Miłego dnia wszystkim i czekajmy z utęsknieniem na wybory za rok.
0
@messi564 ta 80 mln za dwóch zawodnikow + Neymar.. marzenia..bynajmniej nie moje nie chce tu tego gwiazdora z Brazylii.
0
Jest ktoś może właścicielem audi a4 b8 sedan i mógłby się podzielić opinią na temat tego samochodu?
0
@Bykunn też się zgłaszam.
0
@staszek171 jeśli nie odpowiadają mi poglądy ani jednego ani drugiego to mam iść głosowac wbrew sobie i tylko przeciw któremuś z tych dwóch? No chyba jednak nie
1
@Majkel34 jestem z podkarpacia i niestety źle mi z tym że tylu ludzi jest ślepo zapatrzonych w Dudę i PiS sam głosowałem na Bosaka. Źle się czuję z tym że ludzie nie myślą, że są poprostu krzywo zapatrzeni w TVP i nie docierają do nich żadne argumenty. Może się to kiedyś zmieni.
W drugiej turze na głosuje na nikogo nie po to głosowałem na Bosaka by teraz wybierać między tymi dwoma panami.
0
ależ villareal gniecie Valencie, brameczka na 2:0 piękna ,asysta cazorli z powietrza i strzał moreno z 1 piłki polecam zobaczyć.
0
@RomanHoffer zależy od ułożenia trasy ale jak nie ma dużej ilości wzniesień to powinieneś dać radę.
0
Gra umtitiego to jest amatorka nie obrażając amatorów
0
Powrót umtitiego to jest kryminał
4
@Grubson06 pazernie ????
0
@Futbol36 auoar , tonalli
0
@Jordi10 oglądam wiele spotkań w weekend i muszę powiedzieć że Barca jest drużyną która ma chyba najmniej pomysłów na atak ze wszystkich drużyn które widziałem , albo Messi sam albo Messi do alby i alba do Messiego , strzałów z dystansu nie ma , o kontratakach możemy pomarzyć z dziadkami po 30 którym mam wrażenie po 60 minucie odcina prąd. Brak prawdziwego prawoskrzydłowego i lewego też , nie wiem wydaje mi się że 4:3:3 się przejadło może być tak spróbować 4:2:3:1 w pomocy busi, de Jong ,wyżej Messi fati rakitic i z przodu Antek gorzej chyba grać niż gramy aktualnie się nie da.
16
Malcom druga bramka dla Zenitu ,oby się chłopak tam odbudował. Zenit do przerwy prowadzi 3:0 z CSKA
3
Tymczasem malcom z golem dla zenitu w meczu z CSKA , zenit po 10 minutach prowadzi 2:0
3
@Bamboleo mam note 8 pro i polecam rewelacyjny telefon.
0
@LuisSalvano w zakładce live wybierz canal+sport i będzie działać