FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pitbullx98 renifer
0
Wie ktoś czy jest możliwość zmiany miejsca dostarczenia paczki do innego paczkomatu niż wskazany przy zamówieniu?
0
@SeeleyBooth to prawda odniosłem podobne wrażenie.
3
Jak zostałem gangsterem ale to jest dobry film ,dopiero teraz się skusiłem obejrzeć z racji dostępności na Netflixie i żałuję że dopiero teraz. Polecam każdemu.
0
@thebaanqn bo jest lepszy i tyle
7
O Borek ma skomentować 10 czerwca mecz pucharu Niemiec bayern- eintracht na antenie Eurosportu. Fajnie będzie go znów usłyszeć za mikrofonem
0
@YoNoEntiendoNada A nie uważasz że afroamerykanie robią sami sobie krzywdę robiąc to co się teraz dzieje w USA? Przecież ludzie będą mieli jeszcze gorsze zdanie i podejście do nich niż przed tymi wszystkimi zdarzeniami a nie uważam aby byli jakoś źle traktowani po prostu byli na równi z białymi.
76
Hej, pamiętacie jak policja w Kanadzie w 2007 roku zabiła Polaka strzelając do niego parę razy z tasera i Polonia w Kanadzie zaczęła plądrować okoliczne sklepy oraz rozwaliła pół kraju? Ja też nie.
0
@tadzik447 okej dzięki wielkie.
0
@tadzik447 @rasta212 a mam pytanie , jeśli moja krew nie zostanie dopuszczona do oddania z powodu złych wyników badań to dostanę zwolnienie czy muszę oddać krew aby dostać zwolnienie na ten dzień?
0
Witam , mam pytanie jutro pierwszy raz zamierzam oddać krew i czy ktoś oddaje i mógłby powiedzieć ile trwa cały proceder i czy trzeba iść na czczo czy można coś zjeść rano?
9
@BinBin Barca? (15)
6
@masq powiem Ci że już dłuższy czas biorę kreatynę i nie zauważyłem abym jakoś częściej sikał , kreatyna ma za zadanie zatrzymywać wodę w organizmie a nie przyspieszać jej wydalanie więc zaryzykuje stwierdzenie że te częstsze sikanie może nie mieć związku z braniem kreatyny chyba że sie mylę to niech mnie ktoś poprawi.
0
@lioney10 tak 14 osób max może być
1
@emeu na początek taki zestaw to absolutnie wystarczająco , tak naprawdę wystarczyła by Ci ławeczka ,sztanga dwie hantle i drążek i na spokojnie można ćwiczyć. jeśli nie chcesz przepłacać poszukaj jakiejś ławeczki używanej.
0
2
@Mns21 ciezko będzie do 10 dobić a pięknie by to wyglądało , 40 lat komentowania piłki na najwyższym poziomie.
0
@Transu96 o to nieźle szkoda że nie będziemy oglądać becky przez długi czas . A kto wygrał pas?
2
@MarioVeB! Mam Xiaomi redmi note 8 pro i rewelacja polecam każdemu jeśli chodzi o smartfon do lub w okolicach 1000 zł
2
@Krisgum 17.30 Polsat Sport extra
0
Polecacie jakiś glosnik przenośny z dobrym basem i dźwiękiem tak do 300zl?
0
@robsesh np? (15 znaków)
0
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a3-1-9tdi-105km-mocca-climatronic-elektryka-temp-alufelga-pdc-serwis-opl-ID6CZqZe.html posiada ktoś może to audi albo może coś powiedzieć na jej temat bo przymierzam się do zakupu i chciałbym poznać opinię.
0
@Luki 10 najprędzej koło 20 maja pewnie
0
Panowie jak myslicie jaka będzie cena nowego Xboxa i PlayStation przekroczy 2k czy nie ma na to szans?
0
@HansLanda nikt Ci nie każe kupować
0
@barteq dzisiaj o 17 oficjalny trailer z gry
0
Panowie z racji tego że nie jestem z Warszawy chciałem zapytać czy polecacie jakieś fajne miejsca gdzie można iść z dziewczyną na spacer w stolicy oczywiście w celach rekreacyjnych.
0
@Mario96w Ezio to genialnie rozpisana postać jeden z ulubionych bohaterów ze wszystkich gier , koniecznie zagraj w origins i odyssey naprawdę bardzo dobre gry szczególnie origins i bayek jako bohater polecam.
3
Dzisiaj o 17 zwiastun nowego asasyna , o podtytule Valhalla , asasyn w klimatach nordyckich jaram się mocno.